Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 kwie 2007, 21:09

Edyta ja tez sie bardzo martwie o Natalie i Oskarka :( zadnych wiadomosci.. oby bylo wszystko dobrze.. zreszta jakos to nagle wszystko wyskoczyło- nis sie nie zapowidalo zeby Oskarek był chory.... Zięciu zdrowiej nam szybciutko .. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

29 kwie 2007, 21:30

a z tym ubieraniem to tez ciezko czasem to prawda,tez gdzies czytalam z tym jednym ubraniem wiecej niz my same ale u nowonarodzonych a nasze dzeciaki to juz duze bobaski tak ze ja mysle ze tak jak my jestesmy ubrane tak i dzieic :-) a w wozku to zawsze mozna pieluszka przykryc jak spi :-) a i na karczku sie najlepiej sprawdza czy dziecku nie jest za goraca,jak karczek spocony to normalne zagoraca :-)

[ Dodano: 2007-04-29, 22:15 ]
ach wiecie co ,dzisiaj cieplutko bylo i maly lezal sobie w ogrodzie na kocu i chcialam mu pieluche zmienic,a wiec zdjelam ta zasikana i poszlam po nowa no moze pol minuty to bylo i jak wrocilam to maly byl obkakany po same uszy :-| :-| na szczescie do buzi nic nie wzial....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 kwie 2007, 23:42

wiesci od natalki-samopoczucie w miare bo mam w koncu kolezanke na sali i juz nie jestesmy sami.tylko ogolne wycienczenie daje sie we znaki.maluszka wciaz meczy kaszel ale jzu jest lepiej.w weekend nie ma wypisow wiec licze ze w poniedzialek juz opuscimy szpital.buziaki dla wszystkich.
Skopiowałam to z innego wątku.Pisała to Elwira 22 bo ma na bierząco wiadomości od Natalki.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

30 kwie 2007, 06:24

justyna25 i justyna30 ja w takim razie dołaczam do Was bo moja Oliwka też jeszcze jest bez ząbków

Natalko trzymaj się cieplutko i ucałuj naszego Oskarka. Dla Ciebie też buziaczki

a ja zaczęłąm w końcu pisać swoja pracę mgr. wcześniej miałam wymówkę bo nie miałam danych do rozdziału ale teraz niestety już są więc czas się zabrać za nią :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

paskudnie się zrobiło, pochmurnie zaraz pewnie będzie lało i tak to jest
jak człowiek ma troche wiecej wolnego i chciałaby je spędzic z rodzina na łonie natury to ooooooo pogoda nie pozwala
złośliwość rzeczy martywych

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 kwie 2007, 08:42

dorotex83 witaj z Oliwką w gronie bezzębnych :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 kwie 2007, 13:36

To może już lepij Oskarkowi :ico_sorki: :ico_sorki: U nas z zębami to od lutego jak wyszły dolne jedynki to do tej pory nic :ico_noniewiem: ale już u góry ostatnio ma bardzo nabrzmiałe dziąsła i białe kreski,więc są tuż tuż.
Brawa dla Justynki za zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 kwie 2007, 14:51

hej kochane ja tylko na sekundke wpadlam do domu sie wykapac
wiecej o maluchu jest na pobudkowych ploteczkach.a ja zmykam do mego mLCA, BO W SZPITALU SIEDZI PRZY NIM MOJA PRZYJACIOLKA PAPA KOCHANE
teskno mi za wami.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 kwie 2007, 14:53

skopiowałam to co Natalka napisała na pobudkach

Natashka pisze:hej kochane
ja tylko na sekundke bo czekam az psa zarcie sie3 ugotuje...i sopadam do szpitala... do malego..na razie siedzi z nim moja przyjaciolka,,,ja wpadlam do domu tylko sie wykapac i przebrac i spakowac wiecej rzeczy a reszte wstawic do prania
:ico_noniewiem:
nie wypisza nas na pewno do srody :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dizs lekarka byla z samego rana i mowi ze cos tam rzezi heszcze ale juz jest ok i nawet kaszelek ma juz mokry...zmienia czopki (bo je dostawal 2 razy dziennie) na syropek
ale pogadamy dopiero w srode, czyli myslalam ze wtedy bedzie wypis...
ok 10 dostac mial kroplowka taki lek na obkurczenie oskrzeli jeszcze i okazalo sie ze ma juz zapchany wenflon wiec trzeba bylo go wyjac w koncu (po tygodniu)....postanoiwli dac mu to lekarstwo zastrzykiemw pupke...
pozniej go tulilam bo plakal bidulek i tak pocalowalam go w czolko i wydalo mi sie jakeis cieple wiec zmierzylam temp. i okazalo sie ze maluch ma temp. 38 stopni, powiedzialam lekarce , na szcvzescie jeszcze do domu nie wyszla a juz byla na wyjsciu,..i zdecydowali ze maly dostanie jedbnak antybiotyk i jednak mu sie wkluwali i dali wenflon :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , bedzie mial druga raczke pokluta :ico_placzek: :ico_placzek: ..no i dostal ten antybiotyk, a tak sie cieszylam ze nie dostaje go w ogole.....l.l.
mam nadzieje ze ta temp to tylko wynik moze jakeigos zapalenia przez to ze ten wenflon byl dlugo nie ruszany...przeciez rano bylo ok , jak mu o 7 mierzylam temp to mial 36,6 idealnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
no i teraz skoro dostal antybiotyk to nie wiem ile bedziemy siedziec tam jeszcze....
jutro jego lekarki prowadzacej nie bedzie bo 1 maja... :ico_placzek:
:ico_placzek:

juz nie mogeee...jestem juz wykonczona psychicznie, bo wciaz mam nadzieje ze wyjdziemy a tu wciaz nie i nie...
skad ta goraczka skoro juz bylo ok...... to jego pierwsza goracvzka w zyciu, jego pierwszy zastrzyk i pierwsza choroba, ktora od razu zakonczyl;a szpitalem.....

malego roznosila energia do poludbnia zreszta jak cvodziennie, za to ja mam zalamanie fizyczne i psychiczne...
tydzien lezakowania na krzesle, sama ... :ico_placzek:
T nie ma, rodfzinka nad morzem...przyjaciolka wyjezdza dzis... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nawet nikt nas za bardzo nie moze odwiedzic
no i tesknie za wami
ale bede tam siedziec ile trzeba bo maluszek musi byc zrodiwutki......tylko to sie liczy


Natalko trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel: .Wielkie buziaki dla Oskarka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-30, 19:49 ]
ojej jakie tu dzisiaj pustki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

30 kwie 2007, 20:06

Natalia napewno wszystko dobrze sie skonczy :ico_pocieszyciel: jesteś dzielna mamusią :ico_buziaczki_big:
Oskarku wracaj bo czekamy na ciebie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

30 kwie 2007, 20:28

Natalka wszyscy myślą o Was i na pewno będzie wszystko dobrze trzymaj się ... szkoda że tak daleko mieszkamy bo już bym była u Was w odwiedzinach....

A jutro wolne i w środe i w czwartek :-)
Malutka znowu marudna bo ją swędzie ta alergia pokarmowa i do tego ząbek cięgla się wyrzyna albo i drugo obok sama nie wiem... :ico_noniewiem:
Biedactwo takie zapłakane. Musimy iść do arelgologa żeby w końcu coś skutecznie pomogło bo jak na razie te maście kiespko działają - jest troszkę lepiej ale i tak się drapie.
To miłego wieczorka kobietki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość