Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 kwie 2007, 15:23

ana30, w Sopocie slonce swieci ale tescie wrocili z kosciola i mowia,ze jest zimny przenikliwy wiatr :ico_olaboga:

moumou, dzieki :-D

My dlugi weekend spedzimy w trojke w domku uczac sie siebie nawzajem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 kwie 2007, 16:05

pewnie tak :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 kwie 2007, 17:35

a ja bylam na spacerku, ale daleko nie zaszlam... zrobilismy kolko wokol bloku i tyle, bo jakos brzuch mne zaczął dziwnie kluc...

no i poszlismy do sklepu po lody a ze ja mieszkam na 4 pietrze to mowie do mojego A. ze usiadziemy sobie w piaskownicy zanim pojdziemy do domu to ja odpoczne i nabiore sil (lawek niestety przed blokiem nie ma), a moj mąż kupil sobie piwko, ale go nie otworzyl bo to nie wypada na dworzu... no i oczywiscie policja przyjechala (oni zawsze sa wtedy kiedy nie powinni) i nas spisali

oczywiscie troche beczke z nich pokrecilismy bo mowimy ze zamkniete piwko a on na to ze jak zaczal interwencje to musi skonczyc. a na chodnik wjechali swoja bryka, bez swiatel i sygnal - czyli zlamali przepisy ruchu drogowego,a ze my tylko na spacer to ja nie wzielam ze soba dokumentow i pyta sie o moje dane to mu mowie, a ze mam podwojne nazwiska to on sie na mnie patrzy i sie pyta "to sa dwa nazwiska?". jakis mlody policjant to byl i chyba sie wprawial, no i moje dane (z racji braku dowodu) sprawdzali w swojej bazie danych - chyba z 10 minut.

no i policjant wrocil i mowie do nas "to znaczy redsa mozna pic bo to nie alkohol, a jesli ktos zadzwoni ze pijemy to wrocimy tu", a mielismny redsa i tyskie

no i generalnie w miedzy czasie jakis samochod osobowy wjechal na chodnik pod klatke i oni nawet nie zareagowali - z tego tes sie nabijalismy :P

powiedzielismy im zeby poszli na przystanki autobusowe wypisywac mandaty bo mimo zakazow ludzie palą :P

usmialismny sie z nich jak nie wiem co. jak pojechali to żałowalam ze sie nie zapytalam czy mam dmuchac w alkomacik - zawsze chcialam ale nigdy nie mialam okazji. ale mogli tez skojazyc moje nazwisko panienskie bo moja ciocia (szwagierka taty) jest kadrową policji gdankiej i mogą ją znac :P

no to mielismy zabawowy spacerek,

a no i jeszcze zastanawialam sie co by zrobili gdybym zaczela rodzic... wyobrazacie sobie wozem polizyjnym do szpitala rodzic???

[ Dodano: 2007-04-29, 17:35 ]
ale sie rozpisalam, sorry, ale ubaw mialam i dalej mam :P

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 kwie 2007, 18:04

doris pisze:a no i jeszcze zastanawialam sie co by zrobili gdybym zaczela rodzic... wyobrazacie sobie wozem polizyjnym do szpitala rodzic???
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre...buhaha!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 kwie 2007, 18:33

doris, co za bzdura :ico_szoking: No ale to tylko w Polsce moze sie zdarzyc :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 kwie 2007, 18:35

ja tam sie niezle usmialam, bo widac bylo jaki zestresowany byl ten mlody policjant :)

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

29 kwie 2007, 20:06

ja pare dni temu byłam swiadkiem jak spisywali faceta za zamiar napicia sie piwa w miejscu publicznym.Facet siedział na ławce a w siatce miał piwo zamkniete...Sie troche zdziwiłam.

[ Dodano: 2007-04-29, 20:09 ]
http://www.youtube.com/watch?v=TP1jFIAPmpg -zajrzyjcie ;)

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

29 kwie 2007, 22:06

Witajcie.No dzisiaj było trochę ładniej niż wczoraj-świeciło słoneczko.
Do południa byliśmy z Weroniczką na 12 w kościółku,a po południu przyszli moi rodzice.
Zamówiliśmy 3 duże pizze i 2 małe i było wielkie obżarstwo na balkonie,bo akurat ładnie świeciło słońce.Potem na deser galaretka i ciasto kruche ze śliwkami własnej roboty.
Teraz czuję się bardzo najedzona i pełna.Może zrobię sobie jakąś herbatkę miętową. :516:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 kwie 2007, 09:37

moumou, moja dzidzia tak sie smieje jak psy wyja i skacza przed nim :-D
ana30 pisze: duże pizze i 2 małe i było wielkie obżarstwo na balkonie,bo akurat ładnie świeciło słońce.Potem na deser galaretka i ciasto kruche ze śliwkami własnej roboty.
ale zes mi smaku narobila :ico_obiadek: a ja takich rzeczy nie jem bo sie boje ze Mat sie rozbleczy :ico_placzek: choc jak teraz juz on je tez co innego to i ja bede coraz wiecej mogla :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2007, 12:57

moumou, niezle :ico_haha_02:

Ciekawe kiedy Andrzejek bedzie sie tak smial ????

dorotaczekolada, wiem co czujesz :ico_wstydzioch: Ja wczoraj zjadlam 2 kruche ciastka z beza i maly nie spal do 2 w nocy :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość