Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 kwie 2007, 09:56

hej!

dla JAgódki i Kylie :ico_tort:

Agatko, trzymaj się kochana i zaglądaj częściej!

JAgulko, Jaś budzi się 3,4 razy, i nie jest to przejściowe bo on tak od 4 miesięcy, a jak z nim śpię to budzi się i je jeszcze częściej.
Ale to jest straszne jak on tak płacze, dziś jak się w nocy obudził i płakał to ja wyszłam do kuchni i też płakałam, myślałam, że tego nie zniosę, on przez całe woje życie się tyle nie napłakał co przez te 2 dni :( Wcześniej z mężem robiliśmy wszystko, żeby go zaraz utulić, a to się okazuje, że dziecko powinno się nauczyć samouspokajać, więc czasem powinno mu się dać wypłakać, a nasz nigdy nie miał na to szansy, ja nie mogłam go samego zostawić jak on płakał....

U nas też zimno :(

[ Dodano: 2007-04-30, 09:58 ]
Asiu, ja sobie niewyobrażam jak złapać siusie u dziewczynki....
Może nakarm lub daj pić ją i wtedy łap, to co że nie będą nocne, u dzieci cięzko mówić o nocnych siuśkach jak one ciągle w nocy sikają, tak mi się wydaje...
JA JAsia jabłkiem nakarmiłam i wtedy łapałam.

[ Dodano: 2007-04-30, 09:59 ]
MK< zdrowiej! Może to jednak nie gronkowiec!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 10:00

a ja się znów pakuję :ico_zly: aż głupio i odmawiac mamie że nie przyjedziemy, a także muszę myśleć o małej, że będzie na świeżym powietrzu. Tak więc zaciskam zęby i znów pakuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 kwie 2007, 10:02

tylko biały płatek dziąsła, więc to chyba jeszcze nie to :583:
Elu, jak zaprzestaniecie przyzwyczajania, to może mu kupcie taki smoczek Obrazek
moja go bardzo lubi, tam jest ze to imituje kształt piersi...... nie wiem ile w tym prawdy....ale jakiegoś uspokajacza Jasio musi mieć.........wiem że Ci serduszko pęka, jakbyśmy wiedzieli jak dokładnie postępować to byłoby o wiele łatwiej, ale musicie wszystkiego popróbować :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 10:09

No właśnie co to znaczy siusiu z nocy?? Czasem za dnia w krótszym czasie więcej zasika pampersa. Teraz to dopiero chyba po świętach to zrobię, bo jedziemy do rodziców.

Eluniu moja też na początku popłakiwała, wtedy szłam do drugiego pokoju, wiem że to trudno, bo przeciez jak może mama słuchać ze jej własne dzidzi tak płacze. Moja mnie testuje, ja patrzę z ukrycia a ona krzyczy a potem nasłuchuje czy idę, dzieci są cwane. Wczoraj zabrałam jej mój telefon którym się bawiła i urządziła mi taką scenę, że aż mnie wmurowało. Oczywiście jej nie oddałam, bo się nauczy że za płac wszystko. Trwało to 5 minut, uszy puchły, ale nie postawiła na swoim. Czuję że da mi popalić, kiedyś musi odrobić te aniołkowanie i wyjdzie z niej mały łobuziak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 kwie 2007, 10:27

A u nas zimnoooooooo :ico_placzek: deszcz pada i zapowiadali,że ma tak być do piątku :ico_placzek: Zostaje nam zwiedzanie balkonu w wózku.

Asiu---miłego pobytu u mamci.A mozę powinnaś założyć Wiki ten woreczek na jakiś czas i uda się wam wreszcie złapać te siusiu.

Liv----dla Kylie moc buziaków i uśmiechów z okazji Pół Roczku :ico_oczko:

Agatko daj znać co u Ciebie?

[ Dodano: 2007-04-30, 10:44 ]
http://babyonline.pl/?page=video_artykul&cmn_id=2003

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 kwie 2007, 10:53

NApiszcie mi czy Wasze dzieci obracają sie już na plecy z brzucha? i czy można jakoś nauczyć pić z niekapka, moja czasem pociągnie, a tak to tylko kłapie dziąsłami, a potem się złości.

Awatar użytkownika
mokusodan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:10

30 kwie 2007, 11:04

czesc, sorki za brak polskich znaków, ale mam Kube na kolanach :-)
Agatko - przykro mi słyszec, co piszesz... Trzymaj sie!!!
dajecie juz maluchom flipsy kukurydziane?? a biszkopty bezglutenowe? Kuba bardzo lubi :-) zaraz uciekam na spacerek. Pa!

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

30 kwie 2007, 11:05

Witam w nowym tygodniu...
ostatnio nie zagladam czesto - staram sie cos podczytywac, jak czas pozwala...ale z pisaniem gorzej
Agatko - przykro,ze tak sie dzieje w twoim zwiazku :( Ale trzymaj sie !!
Sosna - nie wiem czy jest jakis sposob na nauke picia - ja jeszcze w marcu probowalam malej dawac - ale nie chciala - a teraz sprobuje jak wroce do Anglii - bo tam mamy kubeczek :ico_oczko:
Pozdrawiam i zmykam - najprawdopodobniej odezwe sie dopiero w weekend albo i pozniej :ico_oczko: jak juz bede w Anglii - bo od jutra nie bede miec neta

Awatar użytkownika
mokusodan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:10

30 kwie 2007, 11:05

kuba obraca sie z pleców na brzuch i odwrotnie, ale n niekapka pic nie umie.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 kwie 2007, 11:08

Mój potrafi obracać się z pleców na brzuszek,ale robi to rzadko..taki leniuszek troszkę z niego.Woli pokrzyczeć aby mu pomóc się przewrócić.

Sosna są takie treningowe kubeczki niekapki z Canpola lub Nuka.Podobno nic się z nic nie wylewa i możesz dać swojej Zuzi niech sobie troszkę potrzyma,powkłada do buźki i może coś z tym wykombinuje?

[ Dodano: 2007-04-30, 11:12 ]
Tak ja daję swojemu dziecku flipsy kukurydziane.Uwielbia je.Tylko nie bardzo wie jeszcze co zrobić z kawałkiem flipsa który mu w rączce zostanie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość