lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 10:37

acia ty juz widze zwarta i gotowa na powitanie maluszka :-D ja dopiero dzis bede ciuszki prala :ico_brawa_01: a leki lepiej bierz,bo jeszcze poltora tygodnia z brzucholkiem musisz pochodzic :-D dobrze ,ze wypoczywasz :ico_brawa_01: madziu moj tez dzis do 22 ...nudno bedzie,ale zaplanowalam generalne porzadki,a co z tego wyjdzie,to sie okaze hihi...moj tak wyzywal ten komputer i wczoraj sie pyta ,czy moze sobie nowy kupic hihi bo ten co ma to rzeczywiscie zlom ...ja mam laptopa,wiec spoko,a on go nie lubi hihi tylko stacjonarne...wole zeby kompa kupil,niz konsole do gier,jak to ostatnio planowal :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-30, 10:40 ]
ja tez co nie moglam spac i nawet o 8 wstalam,a nie o 10 jak zwykle :ico_wstydzioch: a pogoda jest super ,przejde sie na miasto jak t bedzie so pracy wychodzil,bo on ma na 14,to po 13 wychodzi ....

[ Dodano: 2007-04-30, 10:41 ]
madzia to fajnie,ze masz do kogo isc na herbatke,jak ja w domku siedze,to wszyscy znajomi w pracy,ale juz sie przyzwyczailam he he

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 kwie 2007, 11:41

cześć dziewczyny...Mój mąż dziś poszedł na rano, i gdybym mu nie nastawiła wczoraj zegarka to by sobie błogo spał.Bo byliśmy wczoraj u znajomych, i chłopcy troche wódki wlali w siebie, a my z Gosią po karmi.O 23 byliśmy w domu!
Troche mnie martwi to że mój A robi cały ten tydzień, chociaż dobrze że na rano...to go będe miała popołudniu.może gdzieś wyskoczymy do rodziców na działke?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 11:54

agniecha dobrze,ze budzik nastawilas :-D moj bedzie kolo 22.30...pozniej mamy jezdzic ,jak da rade...wczoraj tak na mnie nakrzyczal,bo nie wcisnelam hamulca i malo nie ,,skasowalam,,auta za nami :ico_wstydzioch: a potem juz z nerwow wjechalam pod prad :ico_wstydzioch: myslalam,ze zawalu dostanie :ico_haha_01: a na koniec obrazona wysiadlam z auta na srodku ulicy...az jakis gosciu pokazal na mnie :ico_puknij: ze mam fisia :ico_wstydzioch: nie wiem czemu tak zrobilam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 kwie 2007, 12:16

lucy23,napewno hormony, mój ostatnio na mnie nakrzyczał że od rana włanczam TV.Robię sobie śniadanie i idę patrzeć na "pytanie na śniadanie"Tak lubię...Ale już staram się przy nim nie włączać...Chociaż teraz A ma na rano, to mogę... A to jest zdjęcie z wczoraj nie umiem wkleić bezpośrednio tego zdjęcia...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bc ... f0a89.html

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 12:45

fajne zdjecie agniecha :-D a szczegolnie to przy stole,taka rozesmiana :-D a to moj brzuchol z wczoraj :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 kwie 2007, 12:57

lucy23, Ale mamy te brzucholki... fajne...kurcze widzisz? a ja nie umiałam wstawić tak zdjęcia... myślałam że tym kodem <imrc src...>?Jak wstawiłaś?

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

30 kwie 2007, 14:08

Witam!
Agniecha musisz kliknąć w pobierz pozostałe kody do zdjęcia i tam będą opisane które na forum.

Aciu dobrze pamiętałaś to mój obstawał przy tetrowych ale ostatnio jakoś ucichło. Stanęło na tym że paczkę pampersów musimy kupić bo do szpitala potrzebne, a jak sie już przyzwyczai to przestanie gadać o tetrowych hihi :ico_oczko:

Wczoraj cały dzień byliśmy u moich rodziców bo zaprosili całą rodzinkę na odpustowy obiadek i wyżerkę mmm pycha - były ciasta, szpajzy, ptasie mleczka mniam!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 kwie 2007, 14:21

dziewczynki ja byłam u kuzynki Pawła posiedziałam pobawiłam sie z jej 8 miesięczną córeczka wycałowałam ja na maksa ( chyba miała mnie dość) :-D Ale te dzieci malutkie są takie słodkie :ico_brawa_01:
Lucy brzuszek super i pępuszek ci sie do przodu wybrzuszył ja mam w środku.
Agniecha twój brzuszek tez bardzo ładny :-D

A ja wracając od kuzynki P wstąpiłam do brata i bratowej ( dzisiaj mam dzień wędrówki ) a co mam w domu siedzieć sama :-D tu herbatka tam herbatka :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 kwie 2007, 14:58

Dziewczyny brzuszki sliczne :ico_brawa_01:

Leatko zobaczysz,że zmieni zdanie co do tetry jak poprzewija maluszka przez dwa dni(w tym kilkanaście razy w nocy) :-D .

Madzia herbatkuj sobie na zdrowie, co będziesz sama w domu siedziała.

Lucynko serio byś auto skasowała?Piracie drogowy :-D a wózeczek już doszedł?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 kwie 2007, 15:49

cześć wszystkim

no i skromne były te moje dzisiejsze zakupki, kupiłam tylko kilka ciuszków, resztę muszę odłożyć na przyszły tydzień. Akurat w tym sklepie do którego dziś pojechaliśmy nie było zbyt wiele rzeczy godnych uwagi. Także powracam do pierwszej wersji zakupów w sklepach które już odwiedziłam i upatrzyłam sobie poszczególne rzeczy.

Ale byłam w ciucholandzie i kupiłam coś dla siebie, spodnie, bluzkę i sukienke. Zaszalałam ale wszystko było taniutkie, a w sukience i bluzce będę mogła chodzić również po porodzie

Za chwile idę do łóżka bo mnie te dzisiejsze zakupy troszkę zmęczyły

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość