Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 kwie 2007, 13:20

martucha, ale ty mowisz o Irlandii a my o Anglii. to calkiem rozne przepisy. ostatnie usg w Anglii jest w 20 tc i jesli polozna mowi, ze wszystko jest w porzadku ( a zwylke tak mowi) to juz nie masz szans na wiecej, chyba, ze prywatnie.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 13:49

niestety tak jest w anglii;(
martuchafrost pisze:Lucy Ty to jeszcze na wybieg mozesz pójść
martucha :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: kochana jestes ;)

[ Dodano: 2007-04-30, 13:53 ]
jak widzisz zadnego planu porodu nie ma...kasik myslala,ze urodzi naturalnie,a zobacz jak wyszlo...tak jak u delfiny :ico_noniewiem: mam nadzieje,ze u mnie bedzie inaczej,tez mysle,ze urodze ,,silami natury,, ale co bedzie,to nie wiem ;( moja mama mowi,ze w latach 80 w ogole nie robili usg i dlatego mam sie nie przejmowac :ico_smiechbig: i wiecie,ze to mnie nawet pociesza :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 kwie 2007, 13:58

tylko ze jedni mowia ze Belfast to Anglia a jedni ze Irlandia Polnocna :ico_olaboga:
a ja myslalam ze tu kiepsko sie zajmuja ciezarnymi...... kupilam przedwczoraj komode dla malucha na ciuchy bo troche juz mam tych ciuszkow wiec nie mam ich gdzie kłaść, a teraz piekna pogoda wiec sobie chyba skocze na miasto obejrzec łóżeczka, chociaz robie to non stop i nie moge sie zdecydowac ktore kupic :ico_olaboga: mielismy oststnio troche wydatkow wiec chyba kupie potem lozeczko
pozdrawiam Was kochane :ico_ciezarowka:
Lucy
ja w tym tyg co Ty teraz jestes bede pewnie jak hipco wygladac :ico_brawa_01:
a zrobie sobie jakies zdjatko to Wam wkleje :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 kwie 2007, 15:42

Oj dziewczyny... Belfast jest w Irlandii polnocnej z tym ze owa Irlandia nalezy do Zjednoczonego krolestwa .Tu w belfascie jest prawo UK oraz opieka lekarska rowniez na zasadach obowiazujacych w UK, to samo podatki , jak i waluta

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2007, 15:49

czytam was ale nie mam nastroju na pisanie. Cyrki mam z murarzem, umowilam sie na 20-25tys a wczoraj sie podniosl na 30tys do tego strasznie ogranicza zakres prac. Mowi ze betonu sie nie wylewa w domu a to sie okazuje ze to powinien zrobic murarz i w ogole cyrki wychodza. Ze zrywam z nim umowe. Przez to pewnie budowa sie przeciagnie w czasie.
Lucy jak zwykle chudzinka jestes. A ta baba to z zazdrosci ze tak dobrze wygladasz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 15:57

gosiaa przykro mi...ale ten murarz to chyba zwariowal :ico_puknij: martucha wklejaj fotki,ja i tak wiem,ze fajnie wygladasz,bo widzialam ostatnie fotki ....zazdroszcze wam tych usg :ico_ciezarowka: szkoda,ze u nas tak nie ma :ico_olaboga: czego ja nie robilam,zeby mi zrobili,ale szkoda gadac...kolezanka krwawila to jej zrobili 3 pod koniec ciazy,ale byla w szpitalu 3 dni...ja nie krwawie,wszystko w porzadku,wiec o scanie moge pomarzyc...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 kwie 2007, 16:38

Emilka chyba z ta opieka lekarska jest troszke inaczej, skoro zadna z nas z rejonu Anglii (i mam tutaj na mysli kraine geograficzna a nie potoczna nazwe wysp) nie moze sie doprosic trzeciego scanu, a Martucha tyle ich juz miala, prawda?

Gosia trudno, ze sie przeciagnie, ale lepiej znalezc kogos, kto zajmie sie waszym gniazdkiem profesjonalnie i uczciwie. W koncu to na wiele, wiele lat. Problem tylko w tym, ze polscy budowlancy to w wiekszosci za granica siedza i trudno jakiegos w PL dorwac. :ico_pocieszyciel:

Lucy, a ty jak chcialas miec wiecej scan'ow to do PL moglas jezdzic jak mialas troche mniejszy brzuszek. Ja tak robilam i dopiero na 6 USG na 100% lekarz wypatrzyl dziewczynke :-D Mialas szczescie, ze Olivierek zdradzil juz na drugim scanie co ma miedzy nozkami :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 17:34

no wlasnie jasnie pani od razu znalam plec,to juz tak bardzo ciekawa nie bylam...i nie chcialo mi sie do polski leciec na usg :-D a dzis kolega do mnie dzwonil,ze zlozyl aplikacje za moja mame u swojego szefa i moze jak przyjedzie w czerwcu,to bedzie miec prace i wtedy by zostala :ico_brawa_01: na poczatku jakies sprzatanie,bo jezyka nie zna ...ale super by bylo,bo ona takie grosze w polsce zarabia,ze ledwo jej starcza ;( w swieta pracowala podwojne godziny i zaplacili jej jak zwykle...i juz jest taka zdolowana ta sytuacja...
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 18:40 przez lucy23, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 kwie 2007, 19:31

Emilka no wlasnie skoro Belfast funcjonuje na zasadach Uk takze zdrowotnych to dlaczego dziewczyny maja tylko dwa scany, a ja i moje kolezanki tu mamy wiecej???? dziwne to wszytko, ale ja sie ciesze ze mialam tyle scanow bo wiem ze wszystko jest oki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 kwie 2007, 20:42

KASIK GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKA MUSISZ JUZ BYC HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZEKAMY Z NIECIERPLIWOSCIA NA SZCZEGOLY!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość