lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 23:02

martucha kolega ,ktory byl najpierw w londynie,a teraz jest w belfascie mowi,ze jednak nie funkcjonuja tak samo,wiec chyba cos w tym jest...

[ Dodano: 2007-04-30, 23:03 ]
....wielka szkoda ;(

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 maja 2007, 11:17

czesc dziewczyny, w pl grilowy, majowy weekend zaczęty, ale co z tego, jak na dworze zimno jak cholera, słońce jest, ale zmarłam na spacerze i musiałam lenke danonkiem przekupic, zeby wlazła do domu :ico_oczko:

Gosia murarz po prostu pewnie chce na was zarobic, wie, ze trudno teraz o robotnikow i kombinuje :ico_puknij: dwie siostry z mojej uliczki budują domy, jedna zaczęła zeszłej wiosny, a druga teraz i płaci za same materiały prawie 200% drożej :ico_szoking: ludzie powariowali i z ceniami mieszkan i domów :ico_puknij:
Emilka mam nadzieje, ze ta pralka będzie szybko, bo juz sobie wyobrażam po twoich maluchach tą górę prania :ico_oczko: a juz miałam nadzieje, ze to skarpeta... :ico_oczko:
Lucy ale ci urósł ten brzuszek...brzuchol urósł, a gdzie reszta? :ico_oczko: dalej jestes szczupła i zgrabna...jakie to niesprawiedliwe, ja wyglądałam jak zawodnik sumo :-D
martuchafrost, gratulacje z powodu zakupu pierwszych mebli dla dziecka :ico_brawa_01: no to teraz sie zacznie szał zakupowy :-D
Jaśnie Pani, kiedy ty fruniesz? jutro, czy w czwartek?, bo mi sie pochrzaniło :ico_oczko: kurcze ciekawe jak to sie wszystko skonczy z tymi funciakami dla ciebie i Łucji :ico_oczko: TRZYMAM KCIUKASY!!!

dziewczyny, wczoraj kuba położył panele, a ja wyczysciłam kuchnie, wreszcie zaczyna wszystko przypominac mieszkanie :ico_oczko: a jak juz pozmieniamy drwi to w ogóle będzie super! ale i tak ten remont sie wlecze, tyle czasu zajmuje nam jeżdżenie po sklepach i szukanie jakiś pirdół, a to klami, a to baterie do zlewów, jakies listwy, masakra :ico_zly:

ciekawe jak tam Kasiulka i jej córa?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 maja 2007, 11:47

kaasiaa79, ja dzisiaj frune o 16.50. Jak sie nie zamelduje wieczorem to znaczy, ze z lotniska na porodowke mnie zawiezli, ale raczej nic na taki obrot sprawy nie wskazuje, czuje sie dobrze, a Łucja ma swa zwykla aktywnosc. Jestem dobrej mysli.

Emilka i Marucha nawet w Polsce opieka lekarska rozni sie od regionu i szpitala wiec nie ma co debatowac nad roznicami miedzy Londynem a Belfastem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 maja 2007, 13:05

jasnie pani powodzenia ;) zebys wyladowala 2 w 1 :-D pewnie juz sie nie mozesz doczekac na spotkanie z mezem... :ico_brawa_01: napewno bedzie dobrze ;) kasiaa wiem,ze to zajmuje duzo czasu ,zeby wszystko skompletowac do domku,ale i tak ci zazdroszcze....super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 maja 2007, 13:49

jasnie pani trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo i lot byl spokojny :ico_haha_02:
lucy23, co do twojego brzuszka to uwazam ze jest odpowiedni jak na ten etap ciazy :-) nie dawaj sobie wmowic ze jest wielki :-) A z brzuszkiem naprawde wygladasz kwitnaco

Dziewczynki pralke mi dzis naprawili. i juz piore na calego

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 maja 2007, 14:11

Jasnie Pani masz racje !!!!
pozdrawiam Was cieplutko i lece na miasto kupic kolezance prezent na urodziny
Ps co do cen lozeczek, poscieli itp to sa niezle, a wozek kupuje w Polsce bo tu sa kaszany :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 maja 2007, 16:06

emilka dzis bylam u poloznej (znow sie zmienila) i juz druga mi powiedziala,ze mam maly brzuch :ico_szoking: ale dziecko rosnie dobrze ;) ja mysle,ze on sie wydaje taki duzy,bo ja jestem drobna...i nawet jak jest normalnych rozmiarow,to sie moze wielki wydawac...mojego kolegi babcia mowi,ze jestem ,,oszczednie zbudowana,, :-D z dzidzia wszystko ok,glowke ma na dole :ico_brawa_01: wyniki tez ok,ale nie do konca,bo zelazo mam niskie...jeszcze nie anemia,ale jestem blisko ;( jak za 3 tyg sie nie podniesie,to dostane tabletki ;( ale bede jadla duzo zielonych warzyw i mam nadzieje,ze bedzie ok;) tak mi polozna poradzila ;) martucha wpolsce tez mi sie bardziej podobaja wozki i ceny lepsze :-D tutaj glebokie sa bardzo drogie ;) a ztych z uk,to graco sa bardzo fajne...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2007, 16:19

hej dziewuszki!!!
jakies wiesci od naszej mamusi kasi???? hihi
mysliscie ze az tydzien zostanie w szpitalu po cesarce???
moze to zalezy od szpitala albo od damopoczucia bo znajoma urodzila w nocy z niedzieli na poniedzialek a juz w srode wieczorem wyszla.... po cesarce wlasnie...

rzeczywiscie w irlandii opieka lekarska wydaje sie zdecydowanie odmienna od tutejszej hihi i to na korzysc... dziwne co????

lucy wlasnie wydrukowalam aaplikacje Maternity allowance.... ciekawe czy poradze sobie z wypelnieniem.... jeszzce nie czytalam ale duzo tego sie wydaje.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wg ciebie bylo to skomplikowane??? sama sobie poradzilas???

czy oprocz maternity skladalas juz jakies wnioski... np na to becikowe??? sure start maternity grant..??? ten formularz tez juz wydrukowalam... hihi


a wczoraj nie odezwalam sie wiecej...tylko kasi pogratulowalam... bo wrocilam pozno i nie chcialam sie wciagac w TT bo wiem ile czasu mi pochlania....
zaraz po pracy poszlam do lekarza... powiedzialam to wszystko o czym wam wspominalam... ale jakos to lekarka bardziej mnie przekonala niz ja ją hihi
twardym brzuchem mam sie nie przejmowac, bo przy pierwszej ciazy to normalne.... bo miesnie nie sa jeszzce rozciagniete ... przy drugiej ciazy prawdopodobnie juz nie bedzie taki napiety...
infekcje w ciazy sa normalne... mina jka urodze :ico_szoking:
skrocona szyjka to nic sgtarsznego.. bylebym tylko nie uprawiala sportow typu bieganie.... hihi plywanie wskazane jak najbardziej.... ale bez wiekszego wysilku... to normalne... hihi
i generalnie wszysyko jest perfekt!!! dziecko happy na maxa!!! lekarka rowniez..
a i mi sie udzielilo....
i na tym sie skonczylo
anemie mam niewielka ..... i tyle.... hihi
mam sie nie przejmowac...
a w polsce starsza przedwczesnym porodem na moje dolegliwosci... i nierzadko do szpitala klada na patologie...
dziwne takie dwie sprzeczne totalnie opinie... i podejscie...

no a wracajac z przychodni wstapilam do tk maxu... ostatnio widzialam tam takie azurowe kocyki... zielone... ale byly tylko bladozolte i fioletowe.... i nie kupilam.. poza tym byly tez fajne przescieradlka zielone ale tlyko na kolyske ale wieksze lozko....

gdzie mozna kupic przescieradelka do lozeczka??? tylko w mothercare? bo tam, tez sa tylko biale.... chyba...
a ja mam fiola na punkcie kolorowych... hihi
nic nie kupilam bo kicha byla...hihi

potem jeszcze do banku i zaraz po tym mialam wracac do domu... ale zachcialo mi sie siku wiec poszlam do toalety shopping center hihi a stamtad dopiero wygonili mnie o 18 kiedy zamykali hihi i tak do domu dotarlam przed 19... hihi normalnie ide 20 min z centrum ale wracajac rozmawialam pzrez telefon jak zwykle... i nie myslalam gdzie ide i polazalm gdzies za daleko... w koncu odnalazlam sie i dotarlam... hihi
i tak mi dzien spieprzyl ze masakra ufff

dzis odpoczywam. po pracy grzecznie do domku hihi

[ Dodano: 2007-05-01, 16:48 ]
LUCY jakze moglam zapomniec pochwalic brzuszka... rzeczywiscie ciaza bardzo ci sluzy.. bardzo radosnie ladnie i zgrabnie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moj brzuszek tez jest nieduzy, nie czuje sie wielka i ciezka.. tylko taki garb z przpdu mi wyrosl hihi i dzieki temu jest w miare wygodnie i nie odczuwam tak zmeczenia i dodatkowych kilogramow hihi

Jasnie pani ja rowniez zycze ci powodzeni!!!!!!!!!!!!!! i obys wrocila cala!!!!! koniecznie sie odezwij jak dolecisz i jak sie sprawy maja... mysle ze skoro wszystkie tutaj kciuki trzymamy to musi sie udac!!!!!!!!!!!!!!!

ilonka to ty bylas na safari prawda???? moze masz jakies doswidczenia organizacyjen itd hihi bilety rezerwowalas na necie?? czy na miejscu bez problemu sa dostepne???
wybieramy sie w niedziel!!! super!!! ze znajomymi z birmingham... oni maja 2 letnie blizniaki hihi wiec bedzie wesolo!!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 maja 2007, 18:40

madziorka maternity allowance tylko ma tyle stron,ale dasz sobie rade ....nic nie ma skomplikowanego,takze spokojna glowa...a co do becikowego,to wyslalam i mi odmowili :ico_zly: ale napisali,ze jak sytuacja sie zmieni to moge sie odwolac do 3 miesiecy po urodzeniu dziecka...jezeli masz tax credit,to dostaniesz...wiec najpierw zloz papiery o tax credit...ja zlozylam i tez mnie olali hihi ale to bylo jak pracowalam,a teraz jestem na maternity to mam cicha nadzieje,ze mi przyznaja ...tax credit ,to sa jakies grosze,ale za to dostaniesz 500f becikowego,wiec warto ;)madziorka ty masz wieksze szanse...ja nie dostalam tax creditu bo nie skonczylam 25 lat...ale ponoc jak urodze,to wiek nie bedzie mial znaczenia...moje kolezanki zarabiaja tak jak ja i dostaly bez problemu....chociaz i tak sie dziwie,bo ja zlozylam jako para,a tomek ma prawie 30 :ico_noniewiem: jedna angielka mi mowila,ze jej tez za pierwszym razem odmowili ,a jak sie odwolala to dostala...wiec madziorka nie mozemy sie poddawac :-D a 500 f zawsze sie przyda,bo jak sie dzidzius urodzi,to bedzie sie trzeba caly czas za portfel trzymac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2007, 19:20

to kicha z tym becikowym.... jednak nie daja kazdemu... no ale sprobuje ..zobaczymy...

to sie biedna lucy musialas moich wypocin dwa razy naczytac... na czerwowckach i tutaj hihi
a mi wlasnie stuknelo 4 godz przed kompem wiec spadam.... do jutra

aha lucy ja wcinam zielone (brokuly,szpinak,salaty) prawie codziennie i co???? pewnie to wszystkie warzywa sa nic niewarte....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość