Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 kwie 2007, 20:52

Tak mi się przypomniało - pamiętacie może jak Asia wysyłała - jak jeszcze byłysmy cięzarne - taki filmik z tańczącą krową - I like to moo moo... Mój Jaś strasznie lubi ją oglądać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 kwie 2007, 21:01

Super zdjątka! Dla asi, akny i maritty :ico_sorki:
U nas też zimnawo i na razie lepiej nie będzie. Mały zasnął po kąpieli o 20.00, po wypiciu 30 ml mleka- odpłynął :ico_placzek: Ma pusty brzuszek :ico_olaboga: Mam nadzieję, że do północy się obudzi...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 06:47 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 kwie 2007, 22:58

ja znowu niedostałam zdjęć :ico_placzek: bardzo :ico_sorki: ilonaz@onet.eu
Sosna u nas ostatnio przeszedł na 1 dzień ślinotok a na następny już wrócił.
A gdzie ta nasza Kocica się podziewa czyżby miała jakiś wyjazd na długi wekeend?

[ Dodano: 2007-04-30, 23:13 ]
Dobrej nocki!
Elu może w końcu u ciebie też będzie wyspana :-) buziaczki dla Jasia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

30 kwie 2007, 23:14

hej dziewczyny.

Agatko tak mi przykro.Ja myslę juz ostatnio tez o tym samym.

Czepiam się moego męża jak zobaczę piwo.Działa na mnie jak płachta na byka(piwo).

Przepraszam ale doszłam tylko do posty ( wczorajszego) eli ale nie mogę pisac ani czytac :ico_olaboga: .

Byłam z mężem w szpitalu bo go znów strasznie klatka boli siedziałam tam 4 bodziny sama bo on był w srodku.On stwierdzili,ze to nerwoból ale idzie w srode do lekarza,zobaczymy co ona powie.

Jak jechalismy do szpitala to zadzwonił mój brat,ze kolega sie powiesił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Boze z w tamtym tygodniu był u nas.Bardziej ti znajomy z wioski gdzie mieszkałam ale przyjaciel mojego brata.Dwa tygodnie pocieszał mojego brata,jak dziewczyna go rzuciła,jak chciał się wieszac a dzisiaj to własnie kolega się powiesił.Jeszcze wczoraj brat z nim piwo pił,a dzisiaj o 11.30 dzwonił do niego i gadał z nim,a o 14.30 znalezli go w stodole na sznorze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Przepraszam ale nie mogę :ico_placzek:

A miał tylko 20 lat.

[ Dodano: 2007-04-30 ]
to juz 6 kolega w przeciągu 2 lat.Co się dzieje z tymi mężczyznami to ja niewiem.

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

30 kwie 2007, 23:42

Hej dziewczyny :-)
Wieki temu mnie nie było i nie nadrobie tego nigdy w życiu a do tego dzisiaj już nie mam siły .Nie pisałam tak długo bo wiecznie coś a to Milan miał angine i gorączke 40 st ato Kylie od Olivki miała chrzciny a to praca zaliczeniowa i egzaminy i do tego włączyła mi sie deprecha i nie miałam na nic ochoty :ico_szoking:
Ale już stęskniłam się za wami jak tak sobie dzisiaj oglądzłam fotki które mi przesyłałyście i stwierdziłam że to już czas :ico_haha_02:
A moja siostra już wyszła za mąż i ja wcale nie byłam uciekającą świadkową ale nieco zabieganą świadkową :ico_haha_01:
Pozdrawiam was wszystkie i całuski przesyłam gorące dla dzidziusiów szczególnie :ico_buziaczki_big:
A mam jeszcze jedną prośbę czy jakaś dobra duszyczka może mi zrobić mały skrucik tego co się działo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 maja 2007, 06:34

Witam raniutko
Aniuj kurcze to strasznie smutne z tym Twoim kolegą, przykro mi, a z mężem wszystko się ułoży. MUSI!!!!!
Elunia Ty się kochana nie przejmuj tym co rodzice mówią, bo oni mają inne sposoby wychowywania dzieci, inne o jakieś 20 kilka lat, niech sobie myślą swoje.
Asiu koniecznie się umówimy do zoo, już nie mogę się doczekać, może nawet Kasiulk i Hania dadzą się wyciągnąć????

czy ktoś ma może przepis na paczuszki chyba kiedyś podawałam, takie zawijaki z cyckami kurzymi?????

no i oczywiście kawa dla Pań i drożdżówka tyż
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-01 ]
Jaś się ładnie bawi więc Misia tak ogólnie:

- powroty do pracy,
- choroby typu: alergia, przeziębienie, grypa jelitowa, zapalenie płuc, oskrzeli, trzydniówka itp,
- ząbkowanie, już kilka zębów mamy i na kilka czekamy :ico_oczko:
- spacerki i prace ogrodowe
- chrzciny
- szczepienia,
- picie z niekapka
- nauka spania w nocy bez smoczka
- kłopoty z współtwórcami naszych dzieci :ico_oczko: (również większe i mniejsze)
- kłopoty z ich mamusiami i naszymi też
- no i najważniejsze Marittka jest :ico_ciezarowka:

to taki wielki skrót, jak coś pominęłam to może ktoś dopisze

4z5o;onhyuj5xd6wdf

a to Jaś :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 maja 2007, 06:43

Dzień dobry, ja tak tylko szybciochem przed wyjazdem, całuję was wszystkie mocno, a w szczególnosci wasze maluchy. Trzymajcie się zdrowo i cieplutko.
Riterko no jasne dziewczyny tez trzeba wyciągnąc :)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

01 maja 2007, 07:21

Hej!
asiu, do usłyszenia. Życzę udanego pobytu :-)
aniu, czy ja dobrze odczytałam, że to szósty kolega się powiesił?? Co to za słabi ludzie?? Nikt z moich znajomych nie miał takiego pomysłu :583:. Jestem w szoku!!!
Cześć misia, fajnie że zajrzałaś
Właśnie spojrzałam na termometr, na dworze jest... 1,6 C!! Brrr. Dzisiaj mój M. odganizuje turniej piłki nożnej, to jest memoriał ku pamięci jego ojca (działacza sportowego), no i mam dylemat pt. "Nie chce mi się iść na stadion".Nie za bardzo uśmiecha mi się marznięcie. Turniej zaczyna się o 10.00, a potem grill i imprezka. :ico_olaboga: Może skoczę na 2 godz. i się potem dyskretnie ulotnię :ico_haha_01: ? W każdym bądź razie mama zaoferowała się, że weźmie małego.
Nic to, lecę na herbatkę.
Miłego dzionka.
Dziewczyny, mamy już [glow=yellow]maj[/glow]!! Najpiękniejszy miesiąc w roku. Uwielbiam!!!
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 07:35 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 maja 2007, 07:23

Asiu miłego wyjazdu życzę
Witaminko cieszę się, że Lolek czuje się lepiej i że tak ślicznie śpi na brzuszku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

01 maja 2007, 07:34

witaminko, mały wygląda super. Ja też mam takie obrazki, mały uwielbia leżeć i spać na brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jeszcze 2 miesiące temu jak musiał to robić ze względu na bioderka, to był problem :ico_olaboga:
Ale wiesz, przypomniało mi się, że jak mały był chory i lekarka w ramach sprawdzania jego umiejętności kładła go na brzuch, to wspominała że dzieci, które mają zapalenie oskrzeli lub płuc nie powinny leżeć na brzuszku :ico_olaboga:...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości