Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

01 maja 2007, 08:02

No to faktycznie!! Najlepiej słuchać swojego. Ale wiesz, Maciusia lekarka to taka starsza babka, na początku często konsultowaliśmy jej zalecenia z innym, młodszym lekarzem. I zawsze to ta starsza miała rację.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

01 maja 2007, 08:33

Słusznie!To jest niezawodne. Maciuś się ululał a ja wcinam śniadanko. A potem :ico_kawa:
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 13:39 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

01 maja 2007, 09:23

Hej.
Witaminko gratulacje z okazji rocznicy :-)
Jak Tomek miał zapalenie płuc to w szpitalu wszystkie babki mówiły żeby kłaśc dziecko na brzuszku i przy okazji jak najczęściej klepac...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

01 maja 2007, 11:46

witam......
i znikam...........
używacie tego?Obrazek
jeśli tak to jak? raczej nie nadaje się ciągnąć przez butelkę? tylko łyżeczką....moja chyba nie lubi groszku :/

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

01 maja 2007, 12:08

Sosna ja kiedyś dostałam próbkę tego (wcale nie smakuje jak groszek z marchewką) :ico_noniewiem: samego nie dawałam małemu tylko ze dwa razy zagęściłam tym zupkę którą sama gotowałam Tomkowi.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 maja 2007, 12:13

Sosna ja daję Jaśkowi szpinak z ziemniakami i w zależności od jego humoru to czasem robię taką bardzo gęstą kaszę na mleczku, że prawie łyżeczka stoi, a czasem dosypuję zamiast kleików owocowych do mleka i też wcina, jak do mleka to 2 miareczki

Witaminka oby kolejne lata były bardziej udane i pełne wzajemnego szacunku :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 maja 2007, 12:42

hej,
Misia, fajnie, że wreszcie wróciłaś do nas :) a co z Oliwią, czemu nie zagląda?

i co z tą naszą kochaną Kociczką? Sosna, Ty jesteś jej blixniaczką, na pewno wiesz, gadaj szybko!

nocka u nas była jeszcze kiepska....

ale jest zimno, nic się nie chce w taka pogodę....

[ Dodano: 2007-05-01, 12:43 ]
awansowałam na forumową katarynkę! gdzie mi do Sosony czy Joli, ale katarynka to też nie byle co :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

01 maja 2007, 12:51

Hej!
Ja wyjezdzam do soboty albo niedzieli na wioskę:) także niestety nie będę mieć neta:(
Zyczę miłego długiego łikendu;-)
Pozdrawiam
Papa

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 maja 2007, 13:25

cześć Laski

Elu- dziękuję ;-)

Sosna - dla Ciebie podaję link panów, ten zdaje sie był wolny i podobał się koleżance, która za niego zapłaciła i jak wspominałam szukała urodą podobnego do Zorro - więc nie marudź mi tu :-P ja też się cieszę, że mnie nie dotykał ale ruszał się nieźle :-D www.badboys.pl nie wiem czy tam w ogóle jakiś jest w moim typie :ico_haha_01:

cieszę sie, że robaczki zdrowieją...

Witaj Misia...

chciałam wczoraj wejść a tu nonono - ERROR - wkurzyłam się i poszłam oglądać 5 element - Bartek powiedział, że ja dla niego byłam takim doskonałym 5 elementem i że przypominałam mu Millę Jovovich - a po bliższym spotkaniu okazałam się ZORGIEM :-D :-D :-D

dziś na śniadanko zrobił mi naleśniki z serkiem i lodami mniam :ico_oczko:

pogoda do bańki - nie wiadomo co robić :ico_noniewiem:

życzę wyjeżdżającym miłego weekendu :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 maja 2007, 14:45

oj, pogoda naprawdę do bani! A na forum pustki!
Jak mój małżon ma wolne i można by fajnie spędzić czas to zawsze musi się pogoda zepsuć!
My jak Jaś się obudzi jedziemy na imieniny do mężowej brataniczki.

Mam do Was prośbę - napiszcie proszę ile godzin Wasze pociechy sypiają w nocy i ile w dzień i w jakich godzinach w nocy i w jakich w dzień! Bardzo będę wdzięczna! Teraz to dla mnie jest gorący temat, same rozumiecie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość