Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

01 maja 2007, 21:33

wiesz riterko, całą ciąże jakie filety z kuraka jadłaś? i w sumie nie tak długo czasu minie jak pójdzie do przedszkola, albo i nawet wcześniej zacznie jeść kuraka ze sklepu.....no chyba że jest jakiś okres ochronny małych brzuszków :-D .... ja się wtrącam a moja wcina tylko gotowce :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 maja 2007, 21:37

Riterko, ja daję mięso ze sklepu, kurczaka, indyka, cielęcinę... i warzywa i owoce ze sklepu!

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

01 maja 2007, 22:42

Heloł!
U nas też strasznie zimno dzisiaj brrr .
Najlepszego dla Dawidka i Jakubka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Aniuk straszne wieści , co to się dzieje w tych główkach takich młodych ludzi :ico_olaboga:
Asiu :ico_buziaczki_big: dla was i wracać nam tu szybciutko .
Witaminko najlepsze z okazji zbliżającej się rocznicy i żeby następne były DUŻO LEPSZE :ico_prezent: a o Loleczku super wieści jak się odrrócił :ico_brawa_01: to napewno już mu :ico_chory: przechodzi
:-) nasza dr.też kazała kłaść na brzuszek jak mała :ico_chory: na oskrzela bo podobno wtedy się nie zakstusi gdyby :513:
Sosna a smakowało to Zuzi bo ja chciałam to kupić ale nie wiem czy warto :-) a Zuzia to prawie jak Jagoda :-D
Mk udanego odpoczynku :ico_oczko:
Elu nasz skrabik zasypia ok.20.00 i budzi się właściwie co 3-4 godzin na jedzonko a wstaje razem z tatusiem o 5.30 żeby go do pracy odprawić po godzinie wraca do mamusi do łóżeczka i śpimy tak do 8.00 a przez dzień śpi 3x i z tym bywa różnie dziś np. spała 3godz.za co jej jestem :ico_sorki: i 2x po 1,5
moja też wcina banana tylko kupsko po nim strasznie dziwne :ico_szoking: ,u was też takie śluzowate po bananie ?
a kurczaka ze sklepu boje się jej dać przecież teraz są chowane na hormonach :ico_olaboga:
Elu :ico_brawa_01: dla Jasia teraz będzie już co raz lepiej ze spaniem

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 maja 2007, 06:45

Hej!
Moje maleństwo już "na nogach". Wczoraj o 20.00 wypił tylko 50 ml i pospal do 5.30 :ico_olaboga: na pustym brzuszku. Co do gotowania dla małego, to ja na na razie odpuszczam, bo przecież nie będę kupować "chemicznych" warzyw. Teraz rosną już te nasze, działkowe i pewnie od czerwca będę pichciła. A mięso oczywiście będę kupowała sklepowe :ico_haha_01:
Miłego dnia. Mam nadzieję, że dziś będzie cieplej

Awatar użytkownika
mokusodan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:10

02 maja 2007, 09:11

czesc
Ja już z kawką - odkryłam że ja do kawki z mleczkiem doda się cynamony - PYCHA!!!!
Ja sama gotuję na króliku (od gospodarza kolega nam załatwił) troszkę na kurczaku (ze sklepu, ale żadziej)
Kubuś dziekuje za życzonka :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 maja 2007, 09:12

halo.
Jagula, nie dawałam jeszcze robię na razie wywiad co i jak? :-D dałam jej wczoraj owoce+jogurt taki deserek z gerbera, to nie przyzwyczajona do konsystencji miała odruch wymiotny, tak samo jak po biszkoptach, nie przyzwyczajona że coś jest bardziej stałe niż ciekłe.
Chloe, to faktycznie mały śpi, moja zjada kaszkę na noc i o 4 wojna o kolejną dawkę :-D
Mosob, nie czaj się :-D czekamy czekamy co tam u Ciebie...
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ dla MILANKA z okazji 7mies :ico_tort: :ico_haha_02:

moja dziś pięknie spała, nie obudziła się ani razu do 4 a potem po pełnym rozbudzeniu potrafiła pięknie i szybko zasnąć :ico_sorki: wiecie co, podejrzewam że jej wcześniej było gorąco, i tak śpi od kilku dni w samym body+śpiworek..... jest jakaś wersja letnia śpiworków? :-)
Elu, jak noc?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 maja 2007, 09:15

a gotowała któraś na gołębiu? moja koleżanka miała takiego od hodowcy, ale za dużo z tym zachodu.....
moja wcina królika, indyka, kurczaka, jagnięcinę, pomidory, por, seler, cebulę, no podejrzewam że sama nie potrafiłabym nic tak dobrze upichcić :583:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 maja 2007, 09:49

hej!
bu dużo piszecie o chemi, hormonach, itp z warzyw i mięsa sklepowego,
więc czemu na słoiku jest napis:

"nie zawiera środków konserwujących*, barwników* ani sztucznych dodatków smakowych*
*zgodnie z przepisami prawa"

[ Dodano: 2007-05-02, 09:54 ]
co do chemii w warzywach to teraz nic bez niej nie urośnie, nawet na własnej działce, zaraz jakieś robale, mszyce, tak więc możemy się łudzić, że ktoś nam ekologiczne sprzedaje...

[ Dodano: 2007-05-02, 09:55 ]
noc u nas od 3 tragedia, zamiast lepiej to było gorzej, budził się co godzina i płacz po pół godziny, może to zęby górne dokuczały, bo widać, że się klują już...

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 maja 2007, 11:24

oczywiscie jak wszystko przeczytalam (91 postow) i odpowiedzialam to sie zwiesilo :ico_zly:
i mi wsztstko wcielo :ico_zly:

Riterko Jasiu komicznie wyglada pod wersalka :ico_haha_01:

Marittko a to sie dzialo :ico_nienie:

Asiu nie wiem czy to przeczytasz ale pisze masz piekna coreczke, zdiecie z laptapem -super

Akna ja od ciebie nie dostalam zdiec :ico_placzek:

Ola dzisiaj zaprasza na pol :ico_tort:

smacznego :-D

[ Dodano: 2007-05-02, 11:37 ]
Elu Ola w nocy spi od 20 do 6 , o 23 karmie przez sen
a w dzien 4x po 30-40min i od paru dni ma problem z zasypianiem ,jak bylo cieplo to siedzialam cale dnie na dworze i usypiala w wozku w trakcie jazdy a teraz jak jest zimno to czegos jej brakuje w lozeczku

Chloe a Macius tak zawsze malo je czy tylko teraz?
bo Ola juz przegina zawsze malo jadla a teraz to juz je mniej niz jak miala 3 miesiace
dzisiaj pomemlala cyca 2 min i z butli 60

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 11:54

witam
Sosna ja też zacznę mu dawać ze skleu mięcho i nie mam nic przeciwko tylko zapytałam ze zwykłej ciekawości :ico_wstydzioch:
Witaminko kuruj się
Jaś właśnie je jajko z biszkoptem i za chwilkę idziemy kupić huśtawkę :-D
buziaki dla miesięczniaków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-02 ]
Mosob Jaś też je mało, ale jak dostaje coś nowego to zje więcej wczoraj 2 słoiki zupy zjadł, jeden 190 ml a 2 130 :ico_szoking:
i uwielbia misiowy ogród szpinak i ziemniaki ale musi być bardzo gęste
a mi dr mówiła, że jak nie chce mleka to dawać jogurt i z hippa jest pyszny i ma dużo kal.
no po jedzeniu w foteliku mam coś do przebrania więc uciekam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości