Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 maja 2007, 18:28

hej to i ja na sekundę

wszystkiego najlepszego dla Oleńki, Davidka i Kuby :-) :ico_tort:

witaj Jolusia :-)

i w ogóle cześć...

my też byliśmy wczoraj w Zoo tylko tym warszawskim czyli tym ubogim - miś polarny chory, "coty" niemal wsie pochowane - do ptaszarni nigdy nie wchodzę (umieram) ale generalnie spacer superowy :-D tyż mamy zdjęcia ale boję się wysyłać bo tu taka loża szyderców :-P :-P hehe

idę odezwę się później jak baby pójdzie spać ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 18:52

Kocica się znalazła jak fajniutko :-D
Marittko wysyłaj foty plisssssssss :-D
dzisiaj kupiłam Jaskowi tron - czytaj nocnik, ale mu się podoba, narazie siedzi w nim w ubraniach, oswaja się z otoczeniem
podrzucam art o porodach w Polsce, normalnie jak to przeczytałam to aż się wystraszyłam Jaś był owinięty pępowiną a poród trwał 13 godzin i dopiero teraz sobie uświadomiłam co mogło się stać :ico_olaboga:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8786#more
zbieram się do kąpania
a i mam newsa od Mokuso odłączyli ją od neta, więc chwilowo jej nie będzie
oczywiście jeszcze buziaczki dla Oleńki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 maja 2007, 19:27

dawaj Maritko zdjęcia!

Riterko, Ty wklej nam zdjęcie Jasia na tronie!

Ja już nie mogę, Jaś marudzi i marudzi, i niedospany i te zęby chyba, Daniel go na rękach ciągle nosi bo tylko go połozyć zaraz płacz, w końcu się przyzwyczai tak do tego noszenia, że sobie zupełnie nie poradzę jak Daniel wróci do pracy. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-02, 19:29 ]
na razie tyle zyskaliśmy że Jaś usypia sam w łożeczku w kilka minut po położeniu, czasem cicho jęknie i śpi. Ale noce są straszne, przetrzymywanie jego płaczu to horror, i dni marudne :(

[ Dodano: 2007-05-02, 19:38 ]
Riterko, dobrze, że przed porodem tego artykułu nie przeczytałysmy :(

[ Dodano: 2007-05-02, 19:47 ]
jak mój mąż ma urlop i mam trochę czasu, żeby popisać na forum to tu ciągle pustki! :ico_placzek:
więc i ja uciekam na gorącą kapiel i poczytanie książki!
a propos to już wszystkie części Ani z Zielonego... przeczytałam, szkoda, że nie ma więcej
:(

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 19:48

Dziewczyny Jaś zrobił kupkę do nocnika i siku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D
ależ jestem z niego dumna, o mały włos a nie wysłałam Wam zdjęcia z nocnika (zawartości :ico_oczko: )
a z posiedzenia już wklejam tylko zgram

[ Dodano: 2007-05-02 ]
Eluś ja jestem jak ja Wam współczuję tych nocek, ale kochana jeszcze troszkę i się unormuje MUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-05-02 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 maja 2007, 20:09

Czy ja dobrze czytam i widzę??? Jaś na nocniku??? :ico_szoking: Boszszeeee Riterko on jest booooooskiiiii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Chyba najszybciej rozwijające sie dziecko świata. I dobrze, że nam z tej rodości zawartości nie wysłałaś :-D :-D :-D Zdjęcie na nocniku wystarczy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 20:15

Kocica ja żartowałam z tym nocnikiem :ico_oczko: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 maja 2007, 20:22

brawo dla Jasia, jak to żartowałaś, na pewno zrobił :-D
Elu, jedno do przodu a potem następne :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 20:33

żartowałam ze zdjęciem zawartości a kupeczkę strzelił kurcze chyba się motam :ico_smiechbig:
coś mi wlazło w plecki i strasznie mnie bolą, musi mnie Krzyś podeptać :ico_olaboga:
Eluniu zapomniałam CI napisać, że fotki Jasia są śliczne, Jasiu super rośnie i śliczny z Niego chłopaczek :ico_brawa:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 maja 2007, 20:40

Riterko ale to mu przypadkiem wyszło :ico_brawa_01:

Jolu nic nie pisalas o wyjezdzie a juz ze do Berlina to napewno nie

Ola je porcje jak dla wrobelka i placze jak widzi butle albo cyca :ico_placzek:
Riterko kiedys pisalas ze Jas lapie sie za ucho co mu bylo ?bo nie moge znalesc,Ola wlasnie sarpie sie za uszko az sie bidulka zdrapala ,nie ma temperatury nie marudzi wiec chora nie jest ale........

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 maja 2007, 20:42

Riterko, ja wiem że żartowałaś :-D Ale jestem poprostu w szoku jaki Jaś jest sprytniutki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Od razu wyczaił do czego nocnik. Mój Hubcio to nawet jeszcze sam nie siada :ico_szoking:

Trochę nadrabiam zaległości i przeczytałam kilka bardzo smutnych postów. Witaminko...... ten Twój chłop jest straszny....muszisz go bardzo mocno kochać, że jeszcze z nim wytrzymujesz :ico_olaboga:

Agatko...mam nadzieję, że dumę odłożycie na bok i sie pogodzicie. Przecież Ty go kochasz..i on Ciebie. Nie pozwólcie, żeby kilka kłótni znszczyło życie Wasze i Waszego cudownego dziecka. Trzymam kciuki, żeby się ułożyło...

Mk...za Was też trzymam kciuki, bo widzę, że masz już serdecznie dość. Szczerze mówiąc....wcale się nie dziwię...

Anetko :ico_buziaczki_big:

Dobra...czytam dalej :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości