Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 maja 2007, 20:43

Elu ja tez zapomnialam napisac w mailu ze twojego meza bym sie wcale nie przestraszyla :ico_wstydzioch: apropo tych sasiadow

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 maja 2007, 20:45

Mokuso...mówisz że nie pisałam....????...TYo pewnie tak było. To pewnie z Kasiulką tylko na gg tylko o tym pisałyśmy...No to sory, że nie poinformowałam :ico_sorki: . Później zmniejsze fotki to Wam troszku poprzesyłam. Narazie jeszcze nie miałam czasu nawet wiadomości odczytać :-D A w ogóle to w Berlinie było super. W końcu pozwiedzaliśmy, ale i tak jeszcze nam dużo zostało. Co najmniej na 2 wycieczki jeszcze...a pewnie na więcej..... Buziole :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 maja 2007, 20:47

oj Jola zakrecona jeszcze jestes :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 maja 2007, 20:54

Ojjjj, taaaaaam Mosob zaraz zakręcona. Poprostu zabiegana jakoś i nie mam na nic czasu. Ja naprawdę myślałam, że to tutaj gadałam o tym Berlinie i się zastanawiałam czy do Ikei na zakupy skocze jak nasza Kasiulka :-D A to pewnie na gg było, bo ja czasem na dwa fronty jadę i nie pamiętam co gdzie pisałam :ico_puknij:

A jak Ola...mam nadzieje, że nic z uszkami nie będzie...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 maja 2007, 21:06

jak się przełączę to powysyłam Wam fotki - wcześniej sobie żartowałam ;-)

Joluś - mi Berlin bardzo się podobał jak tam byłam... eehhh moż ekiedyś pojedziemy tam z Bartuniem i dzieciakami :-D

Eluś - ja uwielbiam Anię, miałam wszystkie części ale popożyczałam i tylko kilka mi zostało :-( chyba kupię sobie, bo uwielbiam ją... i chciałam zawsze mieć tyle dzieciaków co ona ;-) hihi

Riterko - niesamowite - Jaś jest genialny :ico_brawa_01: czy od września zapisujesz go do szkoły?? :ico_oczko: :-D

dziś mecz w tv - jakoś nie mam ochoty... jesteście??

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 maja 2007, 21:08

ja jak zawsze martwie sie na zapas ,moze ja cos swedzi???
ma dobry humor , jak ja dotykalam to nie reagowala a teraz smacznie spi

Mery gdzie jestes? wypatrywalam cie w niedziele w Czestochowie

[ Dodano: 2007-05-02, 21:09 ]
mecz mi sie nie podoba bo maja mokre wlosy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 maja 2007, 21:13

e tam Marittka pomijamy sszkołe, Jaś idzie w październiku na studia :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
co do tej kupki to nie wiem jak on to zrobił posadziłam na nocniku powiedziałam ee a za chwilkę on stęka i już
Mosob co do ucha to Jaś się bawił i szarpał a jak go bolało to nie dotykał, więc chyba Olcia odkryła, że można uszkiem się bawić
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 21:51 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

02 maja 2007, 21:32

Hej

na chwilkę wpadłam dopiero przeczytałam wszystko, wczoraj byliśmy w Piotrkowie u mojej rodzinki prababcia w końcu prawnuczka zobaczyła, przyszły ciotki i wszyscy podziwiali małego, a dzisiaj mężuś grał na kompie i nie mogłam się do niego dostać

Mosob- jak sie rozgladałaś, ze mnie nie znalazłaś :-D

Buziaczkji dla Oli od Kornelka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i duży bukiet :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 maja 2007, 21:38

Mery, i Ty wreszcie jesteś :ico_brawa_01:
a Jaś to jest po prostu super chłopczyk! :ico_brawa_01:
Mosob, ale jakbyś zobaczyła mojego męża jak jest wściekły to mogłabyś się jednak przestraszyć :ico_szoking: :-D
całusy dla Oli w ucho - na pewno jest zdrowiutkie!

buziolki na dobranoc! ja dziś się wcześniej kładę, tylko nie wiem czy i wcześniej usnę?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

02 maja 2007, 21:39

no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jasia na nocniku juz kupcia no nie mogę jeszcze troche i sobie dupke wytrze :-D

Uciekam bo mężuś z drinkiem czeka, sorki kochane, ze wszystkim nie odpisałam jutro postaram sie nadrobić papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość