Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

02 maja 2007, 21:18

Hej kobietki kochane
u nas ok :-D
mała była w żłobku i całkiem nieżle sobie adziła - gorzej ze mną było:ico_haha_01:
na szczęście miałam dużo na głowie i mało czasu na myslenie :ico_smiechbig:
i jak zwykle czegoś musiałam zapomnieć gdy małą szykowałam
i była to kołderka do wózka
- więc ok 9 podjechałam zpowrotem z kołderką
dzieciaki akurst na dworze się bawiły - Nicola siedziała w wózku
ja podchodzę od tyłu a ona na cały głos się śmieje i piszczy z radości (oczywiście mnie nie widziała jeszcze) - fajnie było wiedzieć, że się dobrze bawi :ico_brawa_01:
ja zaglaam do niej a ona ma w wielką piłkę i w nią uderza - z tąd te piski :-D
jak mnie tylko dojrzała to usmiech jej się taki pojawił, że całe szczęście, że ma uszy co troszę toen uśmiech przyblokowały :ico_smiechbig:
gdy ją postawiłyśmy na trawie i usiłowała raczkować - to się zachowywała jak by ją trawa miała ugryźć - co trochę rączki cofała - wyglądało to doprawdy komicznie
muszę jej tylko koniecznie jakiś dobry kombinezonik kupić bo się brudzi na maxa teraz :-D :ico_duzepranko: :ico_pranko:
za to gdy ją odbierałam to juło jej chyba tak wesoło - bo troszkę łkała :ico_placzek:
dzisiaj był dzień drugi i już było ok
byłam też w szkole na rozmowie i przyjęli mnie na poziam 3 - zaczynam już jutro :ico_olaboga: a za dwa miechy już test na 4 będę miała - bo trochę jestem spóźniona
:ico_placzek: :ico_wstydzioch: niestety nie mam znów czasu was doczytać dokładnie - ale fotki obglądnęłam i są super :ico_brawa_01: wszyściutkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 maja 2007, 21:20

jejku - staram sie "umęczyć" Malwine zeby usnęła wreszcie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 maja 2007, 21:22

Mama_Kingi pisze:Maggie pytałaś wcześniej, jak Kinga śpi w dzień. Po porannym mleczku i zabawie, zasypia ok godziny 10-11 na ok godzinkę, czasem śpi jeszcze ok 13-14. i obowiązkowo między 17 a 18. Ja od jej urodzenia nie miałam kłopotów ze spaniem nocnym. A właściwie miałam, bo nie budziła się na karmienie. Zaczęłam więc ją budzić, ale położna powiedziała, że widocznie mała nie potrzebuje nocnego jedzonka. Tym bardziej, że ładnie przybierała na wadze, rosła i rozwijała się.


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

wow...ale super ci malutka śpi

a u nas beznadzieja..jak jest wszystko ok to mati spi ok 9-10 na 1 ha
i pozniej 14-15 na max 1 ha...
choć ostatnio to nie pamietam zeby tak spal...

dzis np to obudzil sie o 7 i poznioej po wielu bojach zasnła po 15 na jedną godzinę :ico_olaboga: :ico_olaboga:

mam nadzieje ze to jednak ząbki.....
Matuś nigdy nie był do spania...zawsze mailam pozarywane nocki...ja narazie to tylko raz w swoim zyciu przespal cała noc
ok dosc tego marudzenia

my juz spakowani...jutro pewnie nie bede miala chwili zajrzec wiec zegnam sie z wami kochane baboski i już tęsknie

a gdzie sie podziala iwonka??? miala we wtorek wrócic....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 21:24

kaola, super. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nicolce!!! Za dzielność.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 maja 2007, 21:25

kaola, witaj!!!!

super ze Nicolce się podobało..tak podejrzewałam ze tobie bedzie trudnie niż malutkiej!!!!
ale dasz radę!!!!!

pozdrawiamy was wszystkie!!!!!! trzymajcie sie!!!!!!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla dzieciaczków


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
dla jutrzejszych solenizantów!!!!!!Piotrusia Moniczki i Dominiczka!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 21:28

iza, pięknej pogody życzę. Odpocznij trochę, nabierz sił i niech się ciocie wykażą pilnując Mateuszka.

[ Dodano: 2007-05-02, 21:48 ]
Dobranoc Kobietki.
Miłego dzionka jutrzejszego życzę.
Oczka mi się już kleją :ico_spanko: :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_papa:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 maja 2007, 23:21

Dobry wieczór kochaniutkie Babosy!!!
kaola, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromniaste dla NICOLCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka!!!
Mama_Kingi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kingusi , grzeczna, kochana dziewczyna , mój Antoś też był dobry do spania, tylko po odcycowaniu mu się pozmieniało, ale teraz juz wraca do normy (mam nadzieję :ico_oczko: )
Iza MIŁEGO POBYTU, bawcie sie dobrze, może uda się troszkę odpocząć.

Dobranoc dziewuszki, do juterka :ico_papa:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

03 maja 2007, 00:27

:509:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 maja 2007, 09:52

Dzieńdoberek z rańca, u nas dzisiaj była super nocka, jedna pobudka, ale raczej pomrukiwanie niż płacz :ico_oczko:
Antoś dzisiaj w nocy tak "wędrował" po swoim łóżeczku że śmiać mi się chciało , w końcu wylądował na drugim końcu łóżka :-D
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Wszystkiego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: na kolejny miesiączek życia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla :ico_prezent: PIOTRUSIA i DOMINICZKA i MONISI!!!!


Witaj elvira22, a co tak małomównie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

03 maja 2007, 10:29

Witaj elvira22, a co tak małomównie
byłam przelotem,bo dziś od rana piore :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
dzień zaczęliśmy po 5-tak córa wstała...no i do teraz zrobiłam 4 prania...zaraz ide wieszać ostatnie :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość