Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

02 maja 2007, 12:09

Witaj Guniu :ico_haha_02: to super czy nas więcej ty lepiej . A jak się chowa twój Kubuś jaki jest guży??
Maju ja ci wspólczuje bo moj Kubuś budzi się tylko na jedzenie a później dalej idzie spać do budzi sie na jeszcze jedno jedzenie i spi do 9-10 a nie raz budzi sie po 10 okło 11 .A moj mąż nie ma gdzie iść bo mam tylko jeden malenki pokojk chbazy pójdzie do auta :ico_haha_01:


Obrazek

gunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2007, 01:58

02 maja 2007, 22:17

Moniś moj Kubus chowa sie naprawde wspaniale,grzeczny chlopczyk mi sie trafil :-D zreszta kazde z moich dzieci bylo grzeczne,teraz rogi pokazuja :ico_haha_01: a twoj ile wazy i mierzy???ma juz jakies zabki??? :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 maja 2007, 08:19

Guniu, pochwal się, to ile ty masz tych dzieciaczków :ico_oczko: ?

Ja mam dwójkę, Martynka skończy w sierpniu 6 lat no i Adrianek któy ma pół roczku. Jakie relację są między twoimi dziećmi?

Moniś no to wspaniale twój synek śpi, mam nadizeję że mojemu też się znudzi to wczene wstawanie, bo jestem coraz bardziej zmęczona :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 maja 2007, 08:54

U mnie juz po pierwszym dniu pracy. Ja bardziej tesknilam za Filipkiem niz on za mna :-D Niestety teraz juz sie zacznie :ico_placzek: Witaj gunia w naszym gronie, napisz ile masz dzieciaków i w jakim wieku? u nas po staremu filip coraz wczesnie wstaje podobnie jak u ciebie maju a dzisiaj w nocy to wrecz wariował az zesmy sie wkurzali ze nam spac nie daje ten synus. No ale trudno sie mowi, pobudki od 5 to normalka u nas, napewno sie nie spoznie do pracy :-D niedługo przenosimy Filipa do jego pokoju, sama nie wiem jak to bedzie z tym jego spaniem :ico_noniewiem: Dzisiaj ma byc ładna pogoga wiec wykorzystam to na siedzenie na dworze. Pozdrawim.

gunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2007, 01:58

03 maja 2007, 14:47

mam troje dzieci :ico_haha_02: Klaudia 9 lat,Danielek 7 lat i Kubus 5 miesiecy :ico_brawa_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

03 maja 2007, 16:00

Witam!
Poradzcie mi co mam zrobić....?Walczę z ciemieniuszką u Ani.Nasmarowałam ją kremem i częściowo wyczesałam i to jest ta dobra nowina a zła że w tym miejscu ma bardzo zaczerwienioną skórę z takimi małymi bardzo czerwonymi punkcikami :ico_szoking: co mam z tym zaczerwienieniem robić i jak skutecznie krok po kroku walczyć z ciemieniuszką??

[ Dodano: 2007-05-03, 16:02 ]
Witaj gunia miło Cię a właściwie was (bo i dzieciaczki też) u nas widzieć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

03 maja 2007, 18:09

Margot ja kupiłam taki olejek nazywa się (OLEJUSZKA NA CIEMNIENUSZKE) firmy SKARB MATKI koszt koło 30 zł. Kubuś też miał i to mu pomogło i powiem ci że co jakiś czas widze że coś mu tam zaczyna się dziać to odrazu tym smaruje i mu ginie . To się stosuje na wieczór po kąpieli i zmywa się przy drugiej a po umyciu za nim nałożysz to jej troche wyczesz i ja jeszcze jak zaczynam kąpać Kube to nakłdam mu szampon i zostawiam na głowce żeby to się nawilżyło jak go umyje to dopiero spókuje mu głowke. Spróbuj napewno pomoże ja też napoczatku niewiedziałam co robić ale dostałam te rady od koleżanki i pomogło . :-) . Życze powodzenia :ico_haha_02:

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-03, 18:14 ]
A i po każdej kąpieli smaruje Kubie głowke zwykłą oliwka . Tez tak robisz???

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

03 maja 2007, 18:34

Dzięki za radę.Ja Ania nie smaruję głowy oliwką bo na większość jest uczulona :ico_olaboga: nawet do ciała mam taki płyn Nivea z czymś nawilżającym bo po olejkach miała wysypkę i tak poradziła nam lekarka.A Ania zjadła dziś po raz pierwszy kleik Misiowy ogródek na domowym rosołku :ico_haha_01: bardzo jej smakował :ico_brawa_01: Zampomniałam napisać że Ania od kilku dni iedzi po kilka sekund sama bez podpierania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

04 maja 2007, 23:27

To super ze Ania robi postęp w siedzeniu :ico_brawa_01: dla Ani
Margot a jakiej używasz oliwki?? Może spróbuj zwylkłej bambino .
Kuba narazie próbuje podnosić głowe jak leży na plecach też by chciała żeby już próbował sidać .
Mamy gdzie sie podziewacie czemu nic nie piszecie :ico_nienie:

Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

05 maja 2007, 12:04

Bambino uczula Anię najbardziej, ale olejek krem nie.Zlikwidowałam ciemieniuszkę ciekłą parafiną :ico_brawa_01: A Kubuś sam zacznie siadać w swoim czasie,nie masz się co martwić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość