lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 12:57

jasnie pani przesadzasz :-D moim zdaniem wygladasz ladnie . super,ze kasik wrocila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niedlugo beda fotki Victorii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 maja 2007, 13:23

Zapalaka ale sie usmialam tym videoklipem, jakbym widziala mojego faceta, on taki sam jest, :ico_smiechbig:
ja raczej tak nie zareaguje bo pracuje w podobnej "branzy"
Jasnie Pani brzusio super a co do wygladu to zmienisz sie drastycznie po porodzie , bo bedziesz wygladac jak wymięty toffi :ico_smiechbig: ( zreszta kazda z Nas)
Kasia a Ty mi nie wróz dziewczynki bo ja juz pindusia widziałam i ciuchy dla chlopca mam, ale dla dziewczynki mam Tosia :ico_brawa_01:
Lucy Ty sie gotowaniem nie przejmuj, co za roznica jaki rodzaj tluszczu dodałas, tłuszcz to tłuszcz :ico_smiechbig:

Ps a moja mamusia tu nie moze przyleciec bo choruje wiec nie chce jej klopotac, tesciowa chce przyleciec :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale co mama to mama przeciez same wiecie

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

03 maja 2007, 13:31

Kochane,
alez ja się za wami stęskniłam... my z Victorią jestesmy już w domciu od wczoraj wieczorem. Trochę Was poczytałam i slicznie dziękuję za trzymanie kciuków, troske a przede wszystkim za gratulacje. JESTEŚCIE KOCHANE :ico_buziaczki_big:

Dzisiaj mam jeszcze kilka rzeczy do zalatwienia + przychodzi do nas połozna do domciu zobaczyc moje szwy i Viki, więc nie mam za bardzo czasu na pisanie... ale obiecuję, że już niedługo napiszę więcej.

A na razie zdjęcie mojego skarbeczka:
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 13:43

kasik jaka ona piekna :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: super ,ze juz wrocilyscie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: nie moglam sie doczekac foteczki tego aniolka

[ Dodano: 2007-05-03, 13:46 ]
moj t mowi,ze jest pulchniutka i dziwi sie,ze ma takie wlosy :ico_szoking: myslal, chyba ze wszystkie dzieci sa lyse :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-03, 13:48 ]
przesliczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 maja 2007, 13:48

kasik jaki dzidulek cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!! :509: :ico_buziaczki_big: nie moglysmy sie juz was doczekac!!! Napisz nam dlaczego mialas cc?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 maja 2007, 15:39

Kasik ale ta Twoja córunia cudownie piekna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2007, 16:18

kasiu jaka niespodzianka... nie spodziewalam sie ciebie na TT.... victoria jest przesliczna.... jakie dlugie wloski!!!!! po prostu cudenko teraz tulisz do piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rowniez ciekawa jestem bardzo sczzegolow... ale nie napieram...
jak bedziesz miala czas to wpadaj... wszystkie tu na ciebie czekamy....
ucaluj swoja coreczke....

zapalka ale ja wlasnie pytalam co to za rodzaj znieczulenia to pethudine czy jakos tak??? to ktore jest zakazane podczas porodu w wodzie?????bo ja jeszcze zielona jestem w tym temacia...

kasia gratulacje wypasionej chalupki.... sama radosc co??? hihi czekamy na fotosy

jasnie pani brzuszek super!!!!!! i rowniez uwzam ze przesadzasz z tym wielorybem i twarza.... wygladasz jak kobietka w ciazy!!!!! b.ladnie!!!!


a ja fotki wysylalam jeszcze z polski i wiecej na razie nie mam... pewnie w weekend cos napstrykamy...

lucy jak to sie stalo ze surowe wyszly??? hihi no to ja moze zapytam o przepis kolezanki.... zebys mnie nie otrula hihi :-D :-D :-D
a nasze nalesniczki pierwsza klasa.... przepyszne!!

koncze bo gotuje barsczyk czerw (lucy wpadaj do mnie na dawke zelaza z burakow hihi) a potem zmykam na shopping... hihi
a kumpela wlansie dzwonila ze zakupila mi pare s[podni lnianych ciazowych w h&m bo u nas nie bylo rozmiarow... ale sie ciesze!!!! w niedziele bede je miala!!!!!

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 maja 2007, 17:04

Witam dziewczyny :ico_haha_02:
kasi.k, coreczke masz wspaniala, taka sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jakie ma wspaniale wloski, niemoge sie napatrzec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfina co do tego incydentu ktory mialas w parku to :ico_szoking: ja sama nie wiem jakbym sie zachowala w takiej sytuacjii, dzielna jestes, uwazajcie na siebie :ico_haha_02: a zdjecia przesliczne :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :), nie ma co sie przejmowac po prostu wygladasz jak kobieta w ciazy a po urodzeniu ok miesiaca buzka wraca do stanu sprzed ciazy :ico_haha_02: wiem co mowie
zapalka witaj :ico_haha_02: pisz z nami ile wlezie :ico_haha_02: , a skad klikasz?? :-)
madziorka hihi, ale mi narobilas ochoty na barszyk..... no ale ja juz zrobilam sos z makaronem :ico_noniewiem:
martuchafrost, jak ja urodzilam to moja mama ani zadna z siostr nie przyjechala i dalam sobie rade i jestem z tego bardzo dumna :ico_haha_02: , a tesciowa miesiac po urodzeniu przyjechala na tydzien, aleee zloscily mnie jej dobre rady (jakbym juz nie odchowala jednego dziecka :ico_zly: ) no ale to tylko tydzien wiec bylo ok
Nic ja narazie lece papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 17:15

emilka ja tez nie lubie rad tesciowej ,ona jest duzo starsza od mojej mamy i calkiem z innej epoki :ico_haha_01: ostatnim razem klucila sie ze mna,ze bede miec lewatywe,ze to niemozliwe,ze nie robia w uk ...ale niech jej bedzie hihi teraz kupila rozowe ciuszki he he a mowilismy jej,ze chlopczyk...powiedziala,ze nie byla pewna...ale cieszy sie kobieta na wnuka bardzo,wiec jej ten roz wybaczam :ico_haha_01: madziorka moj tez sie dziwil,do tego zamiast oleju dalam slonego masla :ico_wstydzioch: powiedzial,ze takiego antytalencia to nigdy nie widzial,zapytal sie z taktem czy moze te ,,racuchy,,wyrzucic... a jak jadl (zjadl kilka wczoraj,chyba zeby mi przykrosci nie zrobic )i spytalam czy dobre,to mu glos odjelo...i wtedy tak mi sie smiac zachcialo i mowie do niego,ze to pewnie najgorsze racuchy w jego zyciu,a on ,ze ,,tak,,i mielismy z tego ubaw,az do dzisiaj...powiedzial,ze nastepne sam zrobi ;)

[ Dodano: 2007-05-03, 17:16 ]
a buraczkowa bym zjadla :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 maja 2007, 18:07

Emilka masz racje, a tymbardziej ze ja jestem z tych co nie dadza sobie w kasze dmuchac, niech przyjedzie wedle mnie, ale na tydzien, a ona chce na trzy miesiace !!!!!!! nie ma mowy!!!!! o matko!!!! ratunku!!!! :ico_szoking: :ico_zly:

ja tez mysle sobie ze dam rade, moj bedzie ze mna dwa tygodnie, a potem wraca do pracy, wiem ze bedzie ciezko, ale chce sama to przezyc, a nie sluchac potem tekstow w stylu " gdyby nie ja , nie daliby sobie rady " :ico_zly:
dziewczyny chcialam Was zapytac co sadzicie o znieczuleniu zewnatrzoponowym???? tu prawie kazdej podaja no i nie jest szkodliwe dla dzidzi a te wdychane gazy to przechodza do organizmu malenstwa, troche czytalam na ten temat, wiem ze sa zwolennicy jednego i drugiego jak i przeciwnicy, ja niby nie chce zadnego znieczulenia ale to pewnie dlatego, ze nie zdaje sobie sprawy jaki to ból :ico_szoking:
a ja dzis do roboty :ico_zly: jest juz mi ciezko ale jeszcze troche i wolne!!!! czekac bede na dzidzie i basta :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość