Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 maja 2007, 13:54

oj, wyspana, jak nowonarodzona! :-D
ale teraz Jaś się okrutnie spłakał - tak płakał jak na ząbka, ale może to też ze zmęczenia i połozyliśmy go - z 5 min jeszcze popłakał i śpi, pół godziny wcześniej niż w planie, ale było emergency!

Anetko, czy jak górne ząbki wychodzą to dziecko bardziej przeżywa? Chociaż u Was to cięzko powiedzieć by wszystkie na raz wychodziły.... U nas idzie chyba góna dwójka - będzie Dracula :ico_oczko: Tak czuć wypukłość w dziąśle, ale jeszcze dziąsła nie zaczęła przebijać.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 maja 2007, 14:26

Elu u nas ząbki pojawiały się pojedynczo ale jeden za drugim w odstępach tygodnia może.I tak jak przy dolnych nie wiedzieliśmy,że wychodzą to z górnymi Joachimek się męczył i był marudny i płakał dużo.Te górne pomału się wyrzynają i długo rosną,przynajmniej tak jest u nas.Trójek narazie nie widać.

[ Dodano: 2007-05-03, 14:29 ]
Czy wasze dzieci też tak wszystko gryzą?Mój Joachim to dosłownie wszystko chciałby posmakować.Nauczył się też łapać ząbkami za bluzkę np. i ciągnąć.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

03 maja 2007, 16:13

ja tylko na minutke
Ola szarpie sie za ucho nadal ale juz sie nie martwie :-) jak wasze dzieciaczki tez tak robia

za bardzo sie chwalilam ogrodkiem :( wczoraj w nocy byl mroz i przemarzla mi azalia :ico_placzek: a miala tak ladnie kwitnac na zolto

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

03 maja 2007, 17:16

my posadziłyśmy fasolkę w donicy, taką ozdobną, wyszły ze 4 roślinki i nam przemroziło :ico_zly:
moje dziecko nie szarpie sie za ucho :583:
moje dziecko gryzie wszystko, aż farbę puszczają :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 maja 2007, 17:25

moje dziecko szarpie się za ucho jak śpiące!

[ Dodano: 2007-05-03, 17:27 ]
Wam kwiaty zmarzły a mojego męża bratu zmarzł sad, a on przecież z niego bierze pieniądze na życie :( myślę jednak, że w razie czego rodzice pomogą albo nawet tata weźmie ich do pracy do siebie w firmie, więc z głodu nie zginą. A jak ktoś nie ma takiej pomocy to co zrobi?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

03 maja 2007, 17:31

fatalnie, a już się wydawało że ta wiosna będzie krótsza i łagodniejsza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 maja 2007, 18:04

Witajcie kochane. Mocno was całuję i wasze skarby, nie czytałam o czym pisałyście (przez ten ślimakowy net) ale mam nadzieję że wszyscy są zdrowii uśmiechnięci, inaczej nie widzę :-D
My rozkoszujemy się piewem leśnych ptaszków i słoneczkiem. Mała praktycznie od wczoraj jest non stop nadworzu :)
Życzę wam duuużo słonka, postaram się coś poczytać. Tymczasem ściskam mocno :-)

[ Dodano: 2007-05-03, 18:07 ]
Eluś doczytałam nieco, jak się cieszę, brawo dla Jasieńka za nockę :)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 maja 2007, 18:31

Witam
Brawa dla Jasia :ico_brawa_01:
Jaś zaprasza na korki :-D
dzisiaj oberwałam od syneczka piętą w oko, chyba będę miała śliwkę :ico_szoking:
i byliśmy w zoo, co prawda chyba z Krzysiem bawiliśmy się lepiej oglądając zwierzątka, niż Jaś, który raczej marudził a później spał, później podeślę fotki

kurcze ale fatalnie z tym sadem, współczuję, ale może coś jeszcze uda się uratować????
idę kapać Młodego, sama jestem wykończona tym zoo, ale było super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 maja 2007, 18:54

Asiu, jak fajnie, że wpadłaś! :ico_brawa_01:

Riterko, ja czekam niecierpliwie na fotki!
Podobno w sadzie będzie tyle jabłek, żeby mieć dla siebie do jedzenia :(
Jeszcze Maritka nam wisi foty z zoo :ico_oczko:

My jutro wyjeżdżamy do rodziców, przynajmniej będzie spokój z gotowaniem :ico_oczko:
Wracamy w niedzielę. Ale ja tu jeszcze dziś zajrzę, więc się nie żegnam.

Co do tej nocki przespanej, to jeszcze nie wierzę, że to prawda, jak się powtórzy taka akcja kilka razy to wtedy będę świętować :-D
A dziś w dzień Jaś pobił swój rekord w spaniu - ciągiem 3 godz. :ico_szoking:
W nocy też byl rekord bo 10 godz :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

03 maja 2007, 19:14

Elu jak spal 3 godziny to co bedzie robil w nocy???
Widzialam w Faktach wypowiedzi sadownikow :ico_szoking: dla niektorych jest to jedyny dochod na cala rodzine :( miejmy nadzieje ze bedzie tak jak w tamtym roku ,prognozy po mrozie byly zle ale okazalo sie ze jest ok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość