Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2007, 16:50

hejka

haniu napisz nam jak tam opieka w n iemczech nad ciezarowkami... ja podobnie jak lucy klikam z uk hihihi i u nas rozni sie od polski zdecydowanie... na lajcie podchodza do ciezarowek hihi
polozna rzeczywsicie nieslowna na maxa... tez bym sie wkurzyla...
a mi przybylo 7 kg chyba... hihi ale tylko w brzuszku widac i tylko z przodu jak na razie.. z tylu nikt sie nie kapnie ze ciezarowa ze mnie... hihi
ale z drugiej strony 7 kg to za duzo na sam brzuszek wiec moze jednak cos tyje ppo calosci ale tak to sie rozklada ze nie widac co??? hihi

lucy dzieki za przepis.... myslalam ze racuchy sa bardziej skomplikowane...

aniu sliczna foteczka slubna
a ja uciekam.. koncze gotowac b,czerw zjadam szybko i lece na zakupki.... hihi
trzymajcie sie papa

[ Dodano: 2007-05-03, 16:55 ]
haniu nie rozumiem.. przeciez 8 kg to nie tak duzo.... ja swoich 7 prawie nie czuje.... lekko mi z brzuszkiem i jak na razie w miare wygodnie....
mam nadzieje ze nocka minie spokojne trzym sie papa

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 16:50

no ja mam 8 na + i czuje sie strasznie ciezko

tort advocatovy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: matko jakbym ja jakies dobre ciacho pochlonela (oczyiwsice w wiekszej ilosci :ico_oczko: )

a ja mam prawie obiadek gotowey rosolek z jajeczkiem, zeimniaczki i kotleciki mielone :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

za godzinke jade po mojego Rafalka do pracy a potem jedziemy do sklepu bo chcemy rozbudowac kuchnie o gazowa bo ta elektryczna nas zezre (8kW na h :ico_szoking: )

kurcze boje sie nocy, mam znowu stracha ze bedzie tak jak wczoraj tzn dzisiaj..... trzymajcie kciuki zebym sie w koncu wyspala :-) :-) :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 17:28

asiula wygladasz slicznie :ico_brawa_01: ciaza ci sluzy :ico_brawa_01: na tym forum to same laski sa :ico_brawa_01: ja mam 12 kg na plusie ,a mowia,ze niby mi w brzusio poszlo,ale ja widze i moj t tez ,ze mi nonono urosla ;) jak dzis powiedzialam to kumpeli ,to stwierdzila,ze to woda :ico_smiechbig: ale to nie woda,tylko moj wilczy apetyt...ale sie nie przejmuje he he a moze ja juz 13 przytylam? nie pamietam ,musze sie zwazyc :-D moja kochana mama i tak mowi,ze to nieduzo :-D ona przytyla 30 kg w obu ciazach,a i tak z niej laska...nigdy bym nie uwierzyla :ico_szoking: to my tym bardziej nie mamy sie czym przejmowac :-D

[ Dodano: 2007-05-03, 17:29 ]
hannah ja tez spac nie moge...cala noc mialam dyskoteke w brzuchu...co on tam robi,to ja nie wiem ? :-D i nawet rano jeszcze buszowal he he a teraz chyba spi ,bo cisza :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 17:34

lucy to u mnie tak samo :-D :-D :-D :-D

moja mamuska mowi ze nie duzo bo przy kazdej z nas (a bylo nas trzy) przytyla 30kg tylko pozniej nie mogla biedna stracic, ale ostatnio zabrala sie za swoj cellulit i schudla 22kg :ico_szoking: :ico_szoking:

mi tez mowia ze wogole nie widac zebym pprzytyla ale ja i moj Rafal to wiemy gdzie mi przybylo... najwiecej w cycuniach a to mnie najbardziej denerwuje bo juz przed ciaza mialam dosc tych balonow :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a teraz sa jeszcze wieksze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

co do rozstepow doniedawna nie mialam zadnych ale ostatnio z nudow po kapieli popatrzylam do lustra i znalazlam takie okrpone na nonono Obrazek
zamierzam sie ich pozbyc i tego okropnego cellulitu zaraz jak przestane karmic Obrazek

matko dziewczyny wam tez te ostatnie miesiace tak powoli leca??? mnie te 7 miesiecy nie wiem kiedy przelecialo a teraz sie ciagnie prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zeby mi to szybciej jakos lecialo bo zglupieje w domu :ico_noniewiem:
buzki

lucy ja to dyskotek nie mam chociaz mala i tak buszuje jak sie obudze ale to nie ona mnie budzi tylko cholerne bole kregoslupa, noga juz ledwo zamiatam a o kroczu i pachwinach nie wspominam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 maja 2007, 18:09

Haniu mi tez czas isę ciągnie, ale wiesz jak tak się oglądam wstecz, to przypominam sobie, ze kazdy tydzień mi sie wydawał najdłuzszych od reszty, a teraz patzrę na suwaczek, a tu juz ponad 32 tygodnie. Tak sie zastanawiam i niew iem kiedy to minęło... Wniosek jest taki, ze czas leci nirmalnie tylko nam się wydaje, ze się ciagnie jak kiszka :-D :-D :-D
Mówisz, ze nudzisz się w domu.. ja tam od Bozego NBarodzenia jestem na zwolnieniu i nie narzekam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 maja 2007, 18:51

Cześć laseczki

Asiulka ale łądnie wyglądasz. Tak długo miałaś mały brzuszek a teraz proszę jak wstrzelił. A poza tym powiem Ci, że jak patrzę na Ciebie to wydaje mi się, że taki dobry człoweik z Ciebie. Nie wiem jakoś tak z oczu ci dobrze patrzy hehe...

Haniu jaki z Ciebie znowu obżarciuch???? Arbuza i sałatę nazywasz jedzeniem?? Ja takie rzeczy to na deserek wciągam hihi... I bardzo mało przytyłaś. Ja 9 kg na +. Nie uważam żeby to było dużo, ale i tak już odczuwam dyskomfort. Nie mogę np butów wiązać sama ech... Plecymnie nie bolą, ale krocze i te okolice coraz brdziej ja się napnę. No ale musi się porozciągać wszystko, żeby maluszki mogły sobie wyjść spokojnie.

Aniu śliczne zdjęcie. Ależ ten twój mąż wysokaśny... :ico_szoking:

A my dziś wybralismy się na grillka. Było super, cieplutko i przyjemnie. Poopalałam się trochę. A Tomuś szalał na słońcu, że mało się nie pokładliśmy ze śmiechu. Brzuch mi prawie eksplodował hehe.. Teraz odpoczywamy z mamą a chłopaki poszli jeszcze na piwko.

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

03 maja 2007, 18:51

Oj Haniu to z tym biustem masz jak ja :ico_olaboga: przed ciążą miałam D miseczki a teraz trudno mi jakiś stanik znaleźć, a dla karmiących to w ogóle nie ma szans. Przytyłam w ciąży 12,5 kg i ważę teraz 87 :ico_wstydzioch:
Rozstępy też najpierw zrobiły mi sie na pupie a teraz to mam takie okropne po obu stronach brzucha a nawet na udach :ico_zly: chociaż regularnie się smarowałam

[ Dodano: 2007-05-03, 18:53 ]
acha! a z tym jedzeniem to ja też jem jak smok - wczoraj mnie naszła ochota na ciasto. Upiekłam kruchy placek z wiśniami i zeżarłam sama połowę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 maja 2007, 18:56

No z tym biustem to tak źle i tak nie dobrze. Ostatnio poszłam sobie pooglądać te staniki do karmienia. Poprosiłam panią o B (czyli najmniejszy) a ona jak mi to B wyciągnęła to za głowę się złapałam. Mogłabym tam obie piersi schować i jeszcze by miejsca było hahahaha... Tak więc chyba daruję sobie ten stanik. Jakoś trzeba sobie inaczej poradzić. No chyba, że mnie po urodzeniu wywali w co wątpię.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 maja 2007, 19:13

Kamilko po urodzeniu właśnie mówią, ze piersi nabrzmiewają zwłaszcza na trzeci dzień kiedy jest tzw. nawał pokarmu. Ale to chyba indywidualna sparwa kazdej z nas, kazda pewno i tak inaczej będzie miała..
Chciałam zapytać czy juz wszytskim siara leci?? U mnie czegoś takiego nie ma, a u Was?

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 19:16

Alineczq pisze:Kamilko po urodzeniu właśnie mówią, ze piersi nabrzmiewają zwłaszcza na trzeci dzień kiedy jest tzw. nawał pokarmu. Ale to chyba indywidualna sparwa kazdej z nas, kazda pewno i tak inaczej będzie miała..
Chciałam zapytać czy juz wszytskim siara leci?? U mnie czegoś takiego nie ma, a u Was?


ja juz mam cztery miesiace, ostatnio sie obudzilam i mialam dwie ogromne plamy na pizamce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dzisiaj tez przypadkiem sobie cyca scisnelam i lecialo ze w koncu sobie wkladki laktacyjne wlozylam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość