caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 kwie 2007, 18:26

ja podaje cherbatki, mam 3: z kopru, z rumianku i uspokajajaca, daje na przemian, a i jeszcze jak ma wzdecia to daje Plantex- Oskarowi pomaga się odgazować!!!!!!!
niby jak się karmi piersią to nie trzeba dopajać, ale ja i tak dawałam bo jak ciągle chciał jesc to miałam troche dosc i mu dawalam, ateraz jak je tylko z butli to musze mu picie dawac bo kupki ma coraz bardziej zbite!!!!!!!!
z kopru jest od 1 tygodnia, z rumianku od 1 miesiaca a uspokajająca po 1 miesiacu- ja dopiero kupiłam, a Plantex od 2 tygodnia!!!!!
A z tym, że dzieci na butli dłuzej spia to tez chyba zalezy od dzcka bo moj synus spi owszem ale w nocy a w dzien to jest ciezko, nieraz jest tak ze nie spi wogole(nie liczac 5 minutowych drzemek) przez 10 godzin :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-04-30, 18:31 ]
u nas smok to jest najlepszy przyjaciel Oskarita!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

01 maja 2007, 08:53

Mój synek naprawde śpi po 5-6 godzin w nocy bałam sie zagłodzi i budziłam go na karmienie ale połozna powiedziała zeby tego nie robic bo jak bedzie głodny to sam sie obudzi i rzeczywiscie ładnie przybrał na wadze przez 2 tygodnie wiec nie budze... W dzień spi po 2-4 godziny ma już stałe pory snu co mnie bardzo cieszy bo jak nie spi to maruder z niego straszny i terroryzuje nas bo lubi na raczkach byc :ico_haha_01: syla75, mój też lubi przy cycu wtedy go pobudzam głaszczac po policzku i pije dalej...

Zamiast dopajac mozecie wy dziewczyny pic herbatki z kopru włoskiego one i tak przenikaja do mleka matki. Ja tak robie pije jeszcze herbatke laktacyjna Hipp która prawdopodobnie mi pomogła jak nie miałam pokarmu!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 maja 2007, 09:06

to super że śpi tak ładnie moja co 2 a czasami co godz. jak zasypia przy cycku to też ją głaszcze ale to nic nie daje pije 10 min max i spi

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 maja 2007, 09:07

justynat. moja Adusia jak była malutka też przesypiała 5-6 godzin w ciągu czasem nawet 8 jej się zdażało.Również nie budziłam ja na karmienie ,na wadze przybierała ładnie.
Buziaki dla wszych malutkich skarbów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 maja 2007, 11:46

kurcze - to ciekawe kiedy moj zacznie tak spac :ico_szoking:

Dzis sie obudzil o 3 w nocy i byl juz wyspany. Maz z nim spacerowal po pokoju do 5 rano,pozniej go nakarmilam i spal :ico_olaboga: Co ja zrobie jak on pojdzie do pracy :ico_wstydzioch:

A herbatke hippa dla kobiet karmiacych pije caly czas :-D

[ Dodano: 2007-05-02, 19:16 ]
Obrazek

A to Jedrula dzisiaj :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 maja 2007, 10:02

aja kupiłam z kopru od 1 tygodnia hiipp i daje jej przez cały dzien tak 100 ml.ale po jedzeniu

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 maja 2007, 19:13

Hey! Witam na nowym aktualnym już wątku :-)

Rybciu Jędruś to skóra zdarta z Ciebie!

Jeśli chodzi o spanie to moja Julcia w nocy potrafi przespać ok 4h- zalezy co ja zjem i jaki mam pokarm. Herbatke Hippa z błękitnego pudełka (koperek) podałam raz- mała wypiła od razu 100ml i poprawiła dwoma cycuszkami :ico_szoking: Podałam jej wtedy bo miała jakieś brzuszkowe problemy. Od tamtej pory nie ma mowy o jakiejkolwiek butelce, smoczku i niczym co nie jest moim sutkiem :ico_haha_02: Teraz tę herbatke- bo kupilismy- skoro za pierwszym razem tyle wtryniła :-) musze pic sama...

Tą na laktację też mam... Boziu... jedna szklanke tylko wypiłam a mam teraz tyle pokarmu, ze moge wykarmic dwoje dzieci :ico_olaboga: Wszystkie ubrania mam uwalone tym pokarmem, w związku z czym mam 3x więcej prania- rzeczy swoje, małej, czasem R :-D i pościel... no, ale wybyczyłam sie przez 9 miesiecy, to zrywa trzeba mieć, nie? :ico_haha_01:

Na ból brzuszka pomaga nam... pysianie sie i leżenie na moim brzuszku, z główką na lewym cycuszku- tam gdzie serce i masowanie plecków oraz całuski w łysinkę... Jedyna wada to ta, że ja zasypiam przed małą :ico_haha_02: Ewentualnie to głośne gadanie do niej- czegokolwiek, byle prosto w oczka, łagodnym tonem... wszystkie kolki itp znikają..

Jezuu ja szukam i podaje sposoby jak pozbyć sie... kolki... :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 maja 2007, 20:36

Kolka, no wlasnie - Ty likwidujesz kolke :ico_szoking:

No Jedrus puki co problem z brzuszkiem mial raz i generalnie to wszystko. A od dwoch nocek jest cudowny - wczoraj spal od 10 - 2.30 :ico_szoking: , potem jadl 10 min i znowu spal 3 godziny i tak do 10 rano co 3 godz na papu sie budzil i dzis w nocy spal po 3 godziny i jadl 10 min i tak do 9.00 :-D Bosko - czuje sie wyspana :ico_brawa_01:

W dzien tez robi coraz dluzsze przerwy medzy jedzonkiem - chociaz potrafi nam zrobic niespodzianke.Wczoraj po godzinnym spacerku nagle sie obudzil w sklepie i byl glodny - wiec musialam nakarmic go w przymierzalni :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

03 maja 2007, 22:35

Witam!!!!!!!!!
Kasik jesteś kochana ze tak ślicznie zrobiłaś ten wątek!!!!!
przeczytałam Was i ja mam podobnie ze spaniem :-)
Caro przykro mi ze strraciłaś pokarm... ja tego karmienia nie lubię, ale robię to dla Małej...

czym sterylizujecie butelki, smoczki???

myslałam ze mojej coś się normuje jedzenie, bo je rzadziej... ale ten płacz przy karmieniu jest denerwujący... ona się wkurza i ja... :ico_olaboga:

no i słaby przyrost masy 400 g w 25 dni...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

04 maja 2007, 08:47

moja w nocy je ładnie ale w dzień tez się wkurza i odrywa od cycka kręci się i popłakuje ale nie zawsze nie wiem od czego to zależy,pokarm mam także różnie każde dziecko jest inne i ma swoje widzi misie moja ma problemy z zaśnięciem w dzień,ale wyrosną z tego muszą się dostosować do swiata.Mnie karmienie nie denerwuje tylko te wielkie cycki bluzki za ciasne i mnie nie widać tylko cycki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość