Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 maja 2007, 08:15

hej
Miałam wczoraj napisać i znowu mi dzień zleciał, bylismy u znajomych, a mały cała noc dzisiaj się wiercił, nie mogliśmy spać normalnie non stop nie wiem czemu nie płakał tylko sie przekręcał i we wszystkie strony :ico_noniewiem:

Elu- 16 godzin :ico_szoking: mój w nocy śpi od 21 do 6, czasem musze wstać dać mu smoczka, nieraz o 5 juz się obudzi ale potem jeszcze kima ale przewaznie do 6 spi potem do 7 lezy w łózeczku i gada, a o 7 mleko, a mógłby tak do 8 pospać :ico_noniewiem: ciesze się, ze Jaś w końcu przespał nocke superowo teraz bedzie już lepiej zobaczysz, tzrymam kciuki :ico_haha_02:

Kociczko- fajnie masz tak sobie wyjeżdzacie, też bym gdzieś pojechała, dziękuję za fotki, Hubert słodziutki, te usteczka :ico_haha_01:

Riterko- zdjęcia z zoo fajowe, wycieczka się udała, też bym zwierzaki poogladała, najlepiej małpy z nich zawsze leje, jak byłam nastolatką to małpa mnie opluła, koleżanki miały radoche, ja nie bardzo :-D

Witaminko- :ico_szoking: widzę, ze podjęłaś decyzję, przykro,że do tego musiało dojść ale jak masz sie męczyć i dziecko stresować, to rzeczywiście nie ma sensu, moze mąż pójdzie po rozum do głowy i jeszcze się między wami ułoży;)
a herbatki bym sie napiła bo jeszce sniadanka nie jadłam

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

04 maja 2007, 08:15

Hej. Mały już wypił swoje więc ja się załapię u witaminki na filiżankę czegoś dobrego ;-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 maja 2007, 08:49

Witaminko- dzięki za herbatke, :ico_kawa: no to teraz bijesz się z myslami, napewno to dla Ciebie trudna sytuacja, przemyśl sobie wszystko na spokojnie,

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

04 maja 2007, 09:04

halo.
Misiu, jak juz upatrzysz sobie jakieś zdjęcie to wklej je przed linijkę umieszczając w [img]...[/img] tylko musi być odpowiedniej wielkości żeby nie zajmowało połowy strony po każdym poście jaki napiszesz :-D jak używasz imageshacka to wybierz pierwszą lub drugą opcję z rozwijanego menu....
Moje dziecko też po 16h nie sypia 12-13h.... '
Jagula, a ja myślałam że zloty czarownic to tak w lecie się odbywają.... widzę że Jagódka już przyjęta do Waszego grona..... :-P
Maritta, Ty nam się tu melduj częściej....
weszłam na pocztę, alleluja, obejrzę od Was w końcu zdjęcia...

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

04 maja 2007, 09:25

Cześć
I ja przy kawce :-D
witaminko, co za wiadomość?!!? Powiem szczerze: jeżeli ma być źle, lepiej się rozstać. Ale pamiętaj, że odejść możesz zawsze, na szczęście rodzice ci pomogą. Jeżeli dasz mu jeszcze szansę, to niech to będzie tylko JEDNA szansa. Czy Lolek jest tak mocno opalony, czy to efekt światła?? Super, że mały już lepiej się czuje.
jagula, mała jest baaaaardzo do ciebie podobna :-)
kocica, co to za extra fotelik??
misia, jaki wózek kupiłaś? Spacerówka? Prosimy o zdjęcia. Ja nic jeszcze od ciebie nie dostałam na pocztę chloe2@o2.pl
elu, zapomniałam wczoraj napisać, że mam podobne obawy co ty. Już dawno pytałam pediatry, czy ta ruchliwość Macieja nie przełoży się na ADHD :ico_haha_01: Lekarka tylko się roześmiała :ico_haha_01: A co do metody spania, to muszę poczytać, co ty tam wymyślasz Jasiowi

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

04 maja 2007, 09:32

Witaminko dzięki za kawusie :ico_haha_02:
A co do Twoich decyzji to nie zazdroszczę Ci że musisz je podejmowac :ico_noniewiem: ale pewnie coś mądrego wymyślisz...

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

04 maja 2007, 09:37

Cześć!
Jestem do niedzieli u koleżanki poza Krakowem na wiosce, internet tu idzie jak krew z nosa, ledwo weszłam na TT.
Mam do Was pytanko dotyczące spacerówek-a la parasolek, czy posiadacie już tak owe, czy dopiero zamierzacie je nabyć.
Ja bym chciała jakąś w miare lekką, bo z tym moim tabołem ciężko mi po schodach :ico_spanko:
zastanawiam się nad wózkiem BABYDREAMS - BUNNY, co o nim myślicie, chyba że macie inne propozycje.
Niby w moim jest spacerówka, ale jest ona taka masywna, chyba puszcze go na allegro. Zresztą chicco mi się już znudził, bardziej podobaja mi się Quinny Speedi SX, ale to juz nieważne.
Dajcie mi jakąś cenną rade, thc. :ico_sorki:
Może później zaglądne o ile będzie to możliwe....
papatki

[ Dodano: 2007-05-04, 09:41 ]
Witaminko, na pewno podejmieszz dobrą decyzję, ja Ci rad nie będe dawać,, bowiem jestem kompana w gorącej wodzie i kieruje mną impluls. Jedna kłutnia i przekreślam wszystko, nie lubie jak coś jest nie po mojej myśli i zadko daje kolejną szanse..., ale tzrymam kciuki, nie podejmuj pochopnych wniosków. Lecz jeżeli jest źle, sama przemyśl wszystko spokojnie na trzeźwo. Weź pod uwage wszystkie plusy i iminusy-trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

04 maja 2007, 09:55

agatko, ja nic nie wiem na temat parasolek. Mój maluch nadal w gondoli jeździ :ico_haha_01:
witaminko, trudną decyzję musisz podjąć. Ale jedno jest pewne, jeżeli odejdziesz, to potem będzie ci trudno wrócić. Może warto dać mu jeszcze jedną szansę? Agatka ma rację, przemyśl wszystkie ZA i PRZECIW

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

04 maja 2007, 09:55

Witajcie lasencje :-D

Napisałam mega posta ale mnie wywaliło :ico_zly: No i już nie pamiętam co do kogo pisałam.

Najważniejsze więc...WItaminko, w 100% zgadzam się z Chloe. Jeżeli dasz mu szansę to jedną jedyną i ostatnią. Z tego co zauważyłam, to on w kółko Cię przeprasza a później znów robi to samo.... WIerzę, że podejmiesz najwłaściwszą decyzję....

Agatko, cieszę się, że znów jesteś. Co do wóżka to nie pomogę, bo ja mam spacerówkę z wielofunkcyjnego X-landera. Jest on masywny, ale wg mnie bardzo wygodny dla dziecka. Parasolki kupować nie zamierzam, przynajmnie w ciągu najbliższego roku.

W związku z wieloma pytaniami, które dostałam na maila o fotelik, podaję sprzedawcę, od którego go kupiłam (super profesjonalizm-polecam)
http://www.allegro.pl/item189719111_fot ... onus_.html
Fotelik jest tutaj ponad 50 zł tańszy niż w sklepie a do tego dużo gratisów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 maja 2007, 10:06

Mały śpi więc spadam sie szykować bo potem mleko i na spacer, mam problem jak zwykle w co go ubrać, bo ta pogoda codziennie inna, chyba się ciepło robi :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości