lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 00:02

jasnie pani bede trzymac kciuki...ale ja i tak wiem,ze Lucja to silna kobieta i nie bedzie sie w samolocie na swiat pchala,ona musi miec specjalne warunki ....a co ... :-D ja juz pojezdzilam,tylko pol godzinki,bo jakas uszczelka zepsuta,ale bylo ok...nic nie spartolilam tym razem :-D wpolsce to juz gdzies slyszalam,ze trzeba placic za znieczulenie :ico_puknij: ja napewno na gaz sie zdecyduje,a co do epiduralu to nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 00:08

lucy to ty rajdowcie numer 1 jestes!!!!! pewnie inni jak cie widza to po krawenzikach uciekaja... szalona ciezarowka za kierownica hihi
brawo jeszcze raz za wytrwalosc...!!!!

jasnie pani pierwsze slysze zeby w polsce znieczulenia nie dawali... oczywiscie ze jest tyle ze odplatne i to chyba niemalo...


martuchafrost,,, kobitko ty nie powinnas tyle dzwigac!!!! oszczedzaj sie.... i wysypiaj!!!!!!

ja dzis grzecznie jak obiecalam .. polozylam sie i prawie 2 godzinki pospalam hihi potem pojechalismy do ikei... komoda z przewijakiem zakupiona... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze ze nie planowalismy dzis zakupic lozeczka bo akurat tego naszego nie bylo na stanie... masakra ile ciezarowek tam widzialam.. niemal co druga z brzuszkiem.. jutro maja dowiezc te lozeczka (sztuk 7) wiec jak sie rzuca to tylko sczzebelki bede fruwac po sklepie.. hihi my na razie poczekamy hihi

ide zaraz sie polozyc, bo znow poczuje plecy.... hihi
pozdrowionka i slodkich snow papa

[ Dodano: 2007-05-05, 00:22 ]
jasnie pani kciuki trzymamy!!! bedzie ok hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 00:35

madziorka hihi pisze:. niemal co druga z brzuszkiem.. jutro maja dowiezc te lozeczka (sztuk 7) wiec jak sie rzuca to tylko sczzebelki bede fruwac po sklepie.
madziorka ty to udana jestes :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-05-05, 00:36 ]
lucy to ty rajdowcie numer 1 jestes!!!!! pewnie inni jak cie widza to po krawenzikach uciekaja...
jakies 2 tyg temu jak mnie jeden rowerzysta zobaczyl,to zjechal na chodnik...az sie T smial :-D :-D :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 maja 2007, 10:45

witam!
ja juz po wojazach bylo super procz tego ze sie w urzedach polskich nastalam jak glupia ale wszystko zalatwione uffffffffffff :) natus zachwycony przez dwa tygodnie wyrosl mi z ubranek hihihihi i zeby dorosly :) i natus zaczal raczkowac coprawda do tylu hihihihi ale sie przemieszcza zdjecie tez wkleje na dowod :-D mielismy tez spotkanie na lotnisku z jedna tiktakowiczanka hihihihi Jasnie Pani konkurencja dla lucji rosnie ;) ja obcielam wlosy na krotko - maz o dziwo zachwycony :ico_haha_02:
nie mam na razie czasu wkleic zdjec ani przeczytac co slychac ale wiem ze kasik ma coreczke - gdzie moge zobaczyc zdjecia :ico_sorki: i czy wogole kasik juz sie pojawila ???
kasiu kochana stokrotne gratulacje :-D
fajnie bylo ale swoja droga dobrze byc w domku :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 10:52

julie zobacz tutaj,kilka stronek wczesniej....sa fotki Victorii...jest sliczna :-D super,ze sie wyjazd udal...pochwal sie nowa fryzurka i Nathankiem :-D

[ Dodano: 2007-05-05, 11:03 ]
jullie chcialabym leciec do polski pod koniec sierpnia,maly bedzie mial ok 2 miesiecy i tak sie zastanawiam ,jak takie male dzieci podrozuja? w fotelikach? nie mam pojecia :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 maja 2007, 13:44

witam mamuśki :ico_oczko:
dzrzwi zamówione, jeszcze przed chwilą dzwoniłam do sklepu sprawdzić, czy rzeczywiście dobre zamówił.
Jasnie Pani :), no 3 lata to nawet ja be figli nie wytrzymam, ale ze dwa tygodnie to bankowo nie ujrzy mojej pipki :-D oczywiście trzymam kciukasy, za ciebie i za twoj brzucholek-zeby doleciał w całości :ico_oczko: odezwij sie jak bedziesz w pl!
julie_377, no nareszcie! myślałam, ze ty z Nathankiem już sie na wątku o przedszkolakach pojawiasz znając mozliwości rozwojowe twego synka :ico_oczko: lenka tez raczkowała do tyłu :ico_oczko:
madziorka hihi, komoda na pewno wam sie przyda! wiesz, jak byłam w ciązy to zaczęłam na ulicy dostrzegac ciężarówki :ico_ciezarowka: bo wczesniej nie zwarcałam na to uwagi, az sie zastanawiałam czy to nie jakaś epidemia ciąż, bo wszedzie widziałam brzuchy :ico_oczko:
lucy23, no to ja widze, ze z ciebie hołowczyc :-D kurde, te mi tego prawka brakuje, bo z lenką w autobusach bywa różnie :ico_noniewiem: na pewno przyda ci sie prawko właśnie do takich przejażdżek. wies ja leciałam z brzuchem, ale nie widziałam, zeby dzieciaki latały w fotelikach.

my dzis o 17 robimy grila, bardziej mi zalezy na alkoholu niz kielbasce :ico_oczko: tylko jak na złość wiatrzysko u nas starszne, nie wiem co z lenką począc, chyba ją jakoś opatule i bedie z nami na dworze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-05, 13:45 ]
o Jasnie Pani :), lenka miała takie same ciuszki tylko prosiaczka, wyglądała super! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 14:13

lucy23 pisze:jakies 2 tyg temu jak mnie jeden rowerzysta zobaczyl,to zjechal na chodnik


lucy moze i udana jestem (trzeba by spytac moich rodzicow hihi) ale nie bardziej niz ty rajdowcu nasz!!!!!!
lucy dzieci do 2 lat lataja bezplatnie (tylko oplate lotniskowo musisz oplacic) i dlatego nie maja wlasnego miejsca w samolocie, siedza u rodzicow na kolanach wiec fotelik odpada hihi

julie gratulacje dla nathanka.... i nowej fryzurki..czekamy na fotki... i super ze sie z jasnie pani spotkalas???? przypadkiem????

jasnie pani tyrgyrsek sliczny... ja kupilam ostatnio takie samo ubranko, ale kubusia puchatka, ale wole tygryska.. moze jeszcze gdzies znajde.. kubus byl w pormocji wiec zal bylo nie kupic hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 maja 2007, 15:46

madziorka hihi pisze: i super ze sie z jasnie pani spotkalas???? przypadkiem????

jasnie pani tyrgyrsek sliczny... ja kupilam ostatnio takie samo ubranko, ale kubusia puchatka, ale wole tygryska.. moze jeszcze gdzies znajde.. kubus byl w pormocji wiec zal bylo nie kupic hihi


madziorka my sie z Julie nie spotkalysmy na lotnisku, kogos innego spotkala, a to co napisala, to byly grozby pod moim adresem, ze jak jej nie przeplace to odda Nathana obcej babie, a nie mojej Łucji :-D
tygrysek z mothercare jest, ale to duze ubranko (9-12 miesiecy). Luska bedzie musiala poczekac zanim zalozy.

Apropos, witaj spowrotem Julie i podaj swoja cene :-D

Lucy ty rzeczywiscie uwazaj w aucie, bo nie sam jezdzisz :ico_nienie:

uciekam, bo zaraz jade na lotnisko...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 maja 2007, 16:51

:) no dziekuje zdjeciua obejrzalam- sliczna corcia kasik :ico_brawa_01: musicie mi jeszcze opowiedziec jak to wszystko bylo bo wiem ze kasia miala isc na wywolywanie... a tu widze cesarka...

[ Dodano: 2007-05-05, 17:18 ]
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

to tylko dwa mam dosc malo jak na mnie zdjec z polski :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 19:49

julie na razie nic nie wiemy...kasik napisala,ze pozniej nam wszystko opisze ....wiec czekamy :-D nathanek super wyglada na czworaka,sliczne to zdjecie :ico_brawa_01: kasiaa fajnie masz z tym grillem...jasnie pani na szczescie juz mi lepiej idzie he he i chyba przestalam byc zagrozeniem dla siebie i innych :-D a jak sie boje to zwalniam,i jade jak zolw,ale przynajmniej bezpiecznie :-D madziorka kubus tez fajny...a moj ulubieniec,to prosiaczek :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość