NICOLA_1985

26 kwie 2007, 11:02

hej laski, byłam wczoraj u lekarza ale z usg nici... zbadał mnie na samolociku powiedział, ze wszystko ok, wypytał jak sie czuje, kazał odstawić tabletki które brałam do tej pory przepisane przez innego lekarza i przepisał mi zestaw witamin w jednej tabletce a nie tak jak do tej pory musiałam brac 5 tabletek i przyszła po mnie połozna zrobiła ekg słyszałam jak bije serduszko mojego dzidziusia :-) poźniej załozyła mi wewnętrzna karte ciązy czyli sto pytań do.... no i to chyba na tyle z wczorajszej wizyty.. troche szkoda ale trudno. najwazniejsze, że jest wszystko wporządku! prędzej czy później przeciez i tak sie dowiem czy to chłopak czy dziewczynka.

kasiuś81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2007, 20:58

01 maja 2007, 18:07

Hej Witam wszystkich ponownie i od razu dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe!!! :ico_haha_02: Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłyście!!
Teraz na pewno będę wpadała na forum częściej!
Pozdrowionka!

[ Dodano: 2007-05-01, 18:12 ]
A tak przy okazji, Nicola22 nie martw sie ja też jeszcze nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, chociaż ja myślę że dziewczynka... a mój mąż że chłopczyk ;)
Teraz z niecierpliwością czekam aż poczuję pierwsze ruchy :ico_ciezarowka:
A co do imion to rzeczywiście bardzo ciężki wybór, ale my juz mamy - chłopczyk będzie Kuba, a dziewczynka Iga. No chyba, że mój mąż zapomni i w urzędzie poda inaczej hihi.
Mojemu wujkowi właśnie tak się zdarzyło i bliźniaki nazywają się... Jas i Małgosia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 maja 2007, 18:16

kasiuś81, zaglądaj tak często jak się da. Tu jest naprawdę fajnie.

Dziewczynki ale ja mam już okropnie duży brzuch, już się w nic nie mieszczę nawet najluźniejsze spodnie. W sobotę musiałam sobie kupić do pracy nowe spodnie z miejscem na brzuszek bo poprzednie juz zapinałam na gumkę ale wysuwały się spod bluzki i wygladało to okropnie. A jak Wasze brzuszki? A jak samopoczucie? Ja czuję się rewelacyjnie.

NICOLA_1985

02 maja 2007, 14:44

ja tez sie czuje dobrze :-) brzuch też mam spory nawet ostatnio mama mi robiła zdjęcia :) ale ciesze sie ze wszystko idzie mi w brzuch i piersi a nie w tyłek i uda bo to byłoby dla mnie bolesne przeżycie :ico_oczko: jeszcze do niedawna musiałam bardzo dbać o figurę bo często stałam na promocjach z coca coli.. a wiecie oni takie stroje wymyślaja.. :-) ale teraz ciesze sie ze nie musze meczyc sie patrzac na słodycze które uwielbiam i nie mogąc ich zjeść :-D już dostałam klucze do mieszkania które wynajmuje :-) wprawdzie mieszkanie do remontu ale to nic.. ważne ze w centrum miasta a rok szybko minie :-D

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

02 maja 2007, 19:36

czesc dziewczyny moje pazdziernikowki :-D :-D :-D

a mysmy juz wymyslili imie dla naszego chlopczyka i bedzie sie nazywal Nicolas :ico_brawa_01: prawda ze slicznie ??????

a moja mama to jest zachwycona imieniem :ico_brawa_01:

ale sie ciesze a dzisiaj kupilam pierwsze body i spiochy dla malego sa sliczne normalnie caly czas nanie patrze :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 maja 2007, 19:42

witaj maj2006, a jednak synuś :ico_brawa_01: Zdjęcie z usg jest świetne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

05 maja 2007, 13:09

Maj 2006 moje gratulacje SYnka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

06 maja 2007, 20:51

Cześć dziewczynki,
Chwilkę mnie nie było bo wyjechałam na weekend majowy na Mazurki - zimnica na maxa i wygwizdów. Jedynie ostatni dzien był ładny a tak to porazka. Ale przynajmniej odpoczełam troche od pracy.
U mnie brzucha prawie wcale nie wdać no może ciut się powiekszył ale i tak wszyscy mowią ze nic nie widac. Wchodze dalej w 36 (wczesniej mialam 34 czyli przeskok tylko o1 rozmiar) tak wiec nie jest najgorzej, przytyłam tylko 1 kg i oby tak dalej :ico_oczko:
Czuje sie teraz rewelacyjnie, nawet brzuszek mniej pobolewa.
No i zaczełam troszke kupowac ciuszkow pod chłopczyka ( skarpeteczki, rajstopki, body i czapeczka- wszystko w samochodziki , samolociki itp) , ale juz sie uspokajam bo Daniel na mnie się dąsa ze to za wcześne , bo jak sie jednak okaze ze dziewczynka to co z tym zrobimy :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 maja 2007, 21:00

Agata80, ja też uważam, że troszkę za wcześnie. Ja bym kupowała raczej uniwersalne narazie a jak juz będzie pewne jaka płaęc to dopiero bym sobie poszalała. Ja będę szaleć jak okaże się, że będę miała dziewczynkę bo dla chłopca to mam wszystko po Antolku.

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

06 maja 2007, 21:06

Racja Bozenka, tak sobie pomyslałam ze skoro lekarz dał 95% na chłopca to już sporo. Ale już się uspokajam z tym szałm zakupowym, na razie rozejrze się za wózkami i łóżeczkiem a jak kolejne 4D zrobie w ok 20-22 tyg to juz będzie większa pewnosc.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość