lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 19:54

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... Bseats.htm

to ten fotelik,od urodzenia do 18 mies,a potem sie chyba obraca i max do 4 lat starcza....co o tym myslicie?mialam dzis kupic,ale juz sama nie wiem i dalej sie zastanawiam

[ Dodano: 2007-05-05, 19:56 ]
http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... Bseats.htm

ten tez mozna uzywac do 4 lat ...

[ Dodano: 2007-05-05, 19:57 ]
ja nie wiem na czym to dokladnie polega,ze najpierw uzywasz od 0-9 mies,a potem cos tam zmieniasz i masz na dluzej...dla mnie te foteliki to czarna magia

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

06 maja 2007, 09:58

CZEŚĆ Wam,Ale pogoda się popsuła...szkoda :ico_zly: .Wczoraj przeżyłam wizyte,tylko ta ciotka co ją nawet lubię, powiedziała do Artura:Ależeś "spaskudził" dziewczyne?!! :ico_szoking: :ico_szoking: No wiecie co? Aż nie wiedziałam co powiedzieć.Widziałam że Artur też. :ico_olaboga: A kuzyna druga żona też jest w cioąży, była tam, ale w 5 miesiący,I jeszcze jedna córka cioci [mieszka w Australi] też i też w 5 mc.Dlatego się cieszę że ja będe widziała pierwsza mojego maluszka...
A chociaż dobrze bo mieli dobre ciasto i babkę,wypiłam chyba z 3 herbaty...
Oniwszyscy jacyś są poprąbani...
Miłej niedzieli Wam życzę. My chyba pojedziemy, gdzieś może za kuchnią, pooglądać i za komodą!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 maja 2007, 10:07

Witam wszystkich dzisiaj 36 tydzień mi sie zaczyna :ico_tort: zapraszam na soczek i torcik :-D
Aga nie dziwie sie ze ich nie lubisz :-D :ico_haha_01: :-D :-D
Lucy tak chodzimy do parku Kasprowicza idealne miejsce na odpoczynek dla rodziny :ico_oczko:
A dzisiaj dzien leniucha robimy zjedlismy sniadanie i smigamy jeszcze w piżamce :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 maja 2007, 12:05

madziu ja niedawno wstalam i to tylko dlatego,ze t do mnie dzwonil z pracy (niestety dzis znow pracuje,ale tylko do 12 :ico_brawa_01: ,a jutro ma wolne ) apotem moja mama i musialam wstac....a tak to od 3 w nocy nie moglam,a o 5 wstalam jesc ...ale nie moglam z glodu spac he he...nigdy tak nie mialam :-D ale wczoraj malo zjadlam,tylko sniadanko i kolacje i pewnie dlatego :-D gratuluje 36 tyg :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aga rzeczywiscie porabani...co to w ogole za teksty...przeciez w ciazy jestes i moim zdaniem ladnie wygladasz..wiec dlaczego ,,spaskudziles???,, :ico_szoking: mnie tez by zatkalo,bo co na takie cos odpowiedziec...nawet nie wiadomo ,o co jej chodzilo :ico_puknij: ja lece wziac prysznic,bo potem na zakupy jedziemy,a dzis tesco do 16 otwarte....

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 maja 2007, 14:06

Witajcie,
u nas jeszcze nie pada ,ale jest zimno i pochmurno.Brrrrr

Madzia wszystkiego najlepszego - teraz to już szybko zleci.

Lucynko bardzo ładne te foteliki.

Agniecha ja też bym ich nie polubiła :ico_zly:

Zmykam robić obiadek moim chłopakom.Pa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 maja 2007, 15:37

Aciu napewno szybko troszke sie juz boje ale cóz przeciesz nie uciekne :-D
My po obiadku spacerku ja sie własnie wykapałam i juz w pizame wskoczyłam :ico_wstydzioch: a co tam zaraz w sypialni sie wyłoze i bede lezec :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 maja 2007, 17:21

ja tez sie zaraz poloze i film obejrze,bo jakos sie dzisiaj zle czuje ...glowa mnie boli i jakos mi niedobrze....;(

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

06 maja 2007, 19:11

Hejka wszystkim!
Lucy ja mam podobny fotelik, najpierw można go przewrócić na leżąco a potem jak już potrafi siedzieć to stawia sie w takiej pozycji jak na zdjęciu - bardzo praktyczne bo na dłużej starczy.

Mnie dziś znajoma podbudowała psychicznie. Ma 4 miesięczną córeczkę. Powiedziała, że ona wie że ta końcówka strasznie sie ciągnie ale minie ani sie nie obejrzę, i że mam sie nie bać porodu bo to wcale nie takie straszne jak ona myślała. Rodziła 12 godzin ale wspomina to przeżycie raczej jako męczące niż przerażające. A jej mąż co miał tylko siedzieć i ją pocieszać to pomagał położnej hihi. :ico_brawa_01:

Super wreszcie usłyszeć coś optymistycznego a nie tylko o komplikacjach przy porodzie jak słyszałam już nie raz :ico_zly:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 maja 2007, 19:24

Leatko masz rację - po co od razu tak negatywnie się nakręcać.Jak rodziłam Miłoszka to też miałam super opiekę , gorzej było na położniczym.
Madzia a ze mnie mąż się śmieje jak 20:00 rozkładam sobie łóżeczko, trzeba teraz korzystać z okazji bo jak maluszki się urodzą to kilka nocek z głowy nas czeka :-D
Lucynko ja też dzisiaj jakaś słaba jestem, położyłam się po obiadku na 2 godz.

Wczoraj wieczorem tak mnie skurcze trzymały ,że już myślałam że zaczynam rodzić, ale uspokoiły się po 3 godz.A niech tam sobie mała jeszcze trochę w brzuszku posiedzi :-D
Jutro mam wizytę u pani doktor, ciekawe co mi powie.
Zmykam pod prysznic i do łóżeczka.Do zobaczenia kochaniutkie :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 maja 2007, 19:31

leatko a ty masz fotelik podobny do tego pierwszego?z tym dzieckiem co siedzi?czy ten drugi? bo nie wiem ,ktory kupic?bo jak masz podobny,to ja go chyba jednak kupie... :-D acia ja sobie pospalam i od razu sie lepiej czuje :-D wcale sie nie dziwe,ze tak wczesnie chodzisz do lozeczka,potem juz sobie nie pospimy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość