julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 maja 2007, 18:04

kasik ja tez sie uryczalam przez to karmienie bo ja do pol rtoku mialam zamiar miec go na piersi a tu niespodzianka wlasnie ale szybko mi przeszlo bo oboje bylismy szczesliwsi z ta butelka i dzis moge powiedziec ze nic sie nie stalo wielkiego :-) ale mam nadzieje ze wam sie jakos uda jeszcze troche pokarmic sie cycem:)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 maja 2007, 18:34

lucy23, jeszcze bryka, wogole sie w dol nie opuszcza, pewnie ja jeszcze przenosze, a tak sie martwilam, ze w samolocie urodze :-D
kasik powodzenia z karmieniem, a dawanie sztucznego mleka nie czyni gorsza matka. co innego jakbys jej wogole jesc nie dawala :-D

[ Dodano: 2007-05-06, 18:39 ]
ojej, a na wspolnym terminie awansowalam i juz "na ostatnich nogach" jestem :ico_brawa_01: a pamietam jak niedawno wypatrywalam, zeby tam sie wogole znalezc :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 maja 2007, 18:50

Kasik to super, ze sie wchlonely, i super, ze Ci usg zalatwi!!!
I nie martw sie tak tym karmieniem, podchodz na luzie wiekszym, dziecko to taki barometr ktory czuje wszystkie nasze emocje, boze ile rzeczy ja bym zmienila w swoim postepowaniu na poczatku, wszystko wydawalo mi sie takie straszne, bylam przerazona a to nie bylo nic wielkiego a bynajmniej nie strasznego! :-D
Kasia ale u Was fajnie, no wpadla bym na tego grilika.
A Lenuisa taka slodziutka, nic tylko ja cmokac! :ico_haha_01:
A gdzie Ty masz ta oponke????
Jasnie Pani mam amstaffa :ico_haha_01: chyba sie nadaje? :ico_haha_01:
Martucha ale mnie rozbawilas tymi skurczami, a raczej przerazonym mezem :ico_haha_01: . Ty dalej na te nocki pracujesz? Wiem, ze w Polsce nie wolno w nocy pracowac ciezarnym, a tu???
Lucy to widze, ze Ty tez masz nie ciekawie na osiedlu,uwazaj na siebie!
Julie jeszcze raz za nocniczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-06, 18:54 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Moja sunia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 maja 2007, 19:46

delfina ja sie ciesze,ze na tego angola nie trafilam :ico_olaboga: ale nie spodziewalam sie ,ze u mnie tez taki grasuje...nawet nie wiem ktory to :ico_noniewiem: przykre to :ico_placzek: dobrze,ze masz takiego psiaka...zawsze takie oprychy pomysla,zanim was zaczepia :ico_zly:

Jasnie Pani :) pisze:kasik powodzenia z karmieniem, a dawanie sztucznego mleka nie czyni gorsza matka. co innego jakbys jej wogole jesc nie dawala :-D
:ico_smiechbig: widzisz kasik, julie miala podobnie,a jaki z Natiego okaz zdrowia :ico_brawa_01: ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 maja 2007, 20:10

moze kasik teraz dzieciom nasze mleko juz nie starcza hihihihihihi ciezszego kalibru potrzeba bo sie rozwijaja w przyspieszonym tempie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 maja 2007, 21:09

Lucy odpocznij sobie dzisiaj kochana .....
Delfina tu wykorzystuja obcokrajowcow na maksa, ale dzis mi krzyze juz odmowily posluszenstwa, a co do skurczy to bylam w szoku jak zobaczylam mjego, czyli jak bede rodzic to pewnie nim beda sie zajmowac a nie mna :ico_smiechbig:
kasik a Ty sie nie przejmuj moja siora tez miala problemy z karmieniem a potem jakos powoli poszlo, trzymam kciuki :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 maja 2007, 21:52

Jasnie Pani :), witaj w PL! kurcze, to ty następna w kolejce do porodu? :ico_oczko: ja jeszcze nie ochłonęłam po Kasi i Viki :ico_oczko: dobrze, ze doleciałas szczęśliwie! co do warkoczy to struktura włosa mojej małej jest dziwna i takie fryzury wychodzą bez drutów i żelu :ico_haha_01:
martuchafrost, chcesz, zeby chłop zawału dostał? :ico_haha_01: ale sie uśmiałam, ale tacy są własnie mężczyźni :-D mój pewnie by starcił przytomność! :ico_haha_01:
Kasia ja tez przygotowywałam na noc wode w termosie, a w kubek schłodzoną, wtedy mleko zrobisz raz dwa. za pierwszym razem tez studziłam ten wrątek z termosu, to na balkonie stałam w marcu, w nocy, w samej piżamie, a lenka sie tak płakała, ze oczywiście moja mama az przyszła na góre z odsieczą :ico_oczko: Kasiunia nie rezygnuj z tego cyca, na pewno to męcące, ale moze malutka wrescie sie przekona, a to, ze jestes gorszą mamą wybij sobie z głowy raz na zawsze!!!
DELFINA, ja sie z cmokakniem Lenki opanowuje, bo ma teraz etam ciągłego ślinienia sie, czasami ciuszki są do pępka mokre jak bajke ogląda albo wybitnie jej sie cos podoba :ico_haha_01: a na grilla zapraszam jak tylko będziesz w pl!!! nie zartuje :ico_oczko: z takim psem to nikt was nie tknie, teraz ty jesteś postrachem osiedla :ico_oczko:
lucy23, uważaj na tego angola!!! a jakby co to dzown do Delfinki-jej pies mu jądra odgryzie :-D
julie_377, moze wreszecie zdradzisz jakie mleko dajesz Nathankowi? :ico_oczko:

dziewczyny, oglądałam taniec z gwaizdami, wygrał pan fasola..."przez łąki, przez pola, pędzi fasola..." :ico_haha_01:
dobrej nocki, do jutra!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 maja 2007, 10:23

witam z rana hihihii ja juz tu o 7 bylam ale nikogo nie bylo wiec mowie poczekam a tu i o 10 nikogo... wiec moze zaczne :-D
dzis pogoda u nas pod psem i nawet sie wychodzic nie chce ale pojde na jakies zakupy cos by zjesc przeciez trzeba a do tego nie mam zadnych spiochow dla natka bo wyrosl mi i spi w body ale sie rozkopuje i mu nogi w nocy marzna wiec musze sie zaopatrzyc... no i znow sie pochwale dzis rano tez kupa do nocnika byla :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 maja 2007, 11:46

dzien dobry!
Julie o 7 to ja jeszcze chrapę :ico_oczko: kupa do nocnika...marzenie :ico_oczko:
u nas wczoraj było paskudnie, a dzis znowu ładnie...na szczeście, bo ja mam depresje jak pada :ico_noniewiem:
zaraz jade odebrac dowód z nowym adresem, co oznacza, ze tutaj, u mamusi, przebywam juz nielegalnie, więc nie mogę podskakiwać i pyskować :ico_oczko:

miłego dnia mamuśki! :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 maja 2007, 11:54

jejku ale mialam czytania duzo
Nie bylo mnie bo dlugi weekend byl i wolne mialam, Tomek mnie tak umeczyl ma taki temperament.
Kasik cudna Viki a jakie ma wlosko sliczne. Mysle ze trudny porod ci bardzo szybko zrekompensowala corcia. CO do karmienia to wiem co czujesz. Moj Tomek jadl z piersi ale ja raz w tygodniu do szkoly jechalam wiec wtedy jadl pokarm moj sciagniety. A ze z butelki fajnie samo lecialo to pozniej dwa dni byl placz i na nowo przyzwyczajenie do piersi. Jak sie juz przyzwyczail to znowu do szkoly jechalam i znowu mu sie nie chcialo ssac. Taki to leniuszek.
Co do mleka to ja robilam jak kasiula w termosie goraca woda + obok chlodna woda. Momentalnie to wychodzilo. Zreszta do tej pory tak robie bo Tomek je mleko kolo 6.
Julie jestem w szoku. Chociaz juz nic nie powinno mnie dziwic. Ja dalej jestem za teorią ze Nathanek tak sie szybko rozwija bo inna rasa. Bo przeciez jest nawet roznica w pierszej miesiaczce u kobiet. Eskimoski mają najpozniej bo okolo 16 lat a z kolei najszybciej z gorących krajow. I Nathanek ma w genie szybki rozwoj.
Kasia79 a gdzie zdjecie mieszkanka? Czekamy czekamy. Co do drzwi to mama kiedys wejsciowe kupila. A ze byly za dlugie fachowcy je obcieli. No i jak obcieli i przymierzyli to 5cm od ziemi odstawaly. W tym momencie tak sie z mama zaczelysmy strasznie smiac. Ze faceci w szoku tak im glupio bylo.
Delfina straszna ta historia. Ja pewnie ze strachu nic bym nie zrobila. A to gnoje straszni. Dobrze ze psa bierzesz na spacery.
Jasnie Pani super ze wyjazd sie udal. I wrocilas ddalej 2w1 za to duzo bogatsza. A co do zdjec z poczatku ciazy to rzeczywiscie troszke sie zmienilas. A twarza sie nie martw bo to wszystko opuchlizna a nie tluszcz i zobaczysz po porodzie ci zejdzie.

Co do znieczulenia w Polsce to w wiekszych szpitalach, w wiekszych miastach to mozna sobie kupic za okolo 500zl. Niestety w Siedlcach sa dwa szpitale i w zadnym nie chcieli robic znieczulenia. Wiec rodzilam normalnie, bol byl nie da sie tego ukryc ale podobno dziecko jest mniej umeczone. Nie wiem sama wiem ze gdybym mogla wziac znieczulenie to bym je wziela.

Lucy ty lec szybko na egzamin zebys fory miala jako kobieta w ciazy. W polsce to prawda testy ulegaja przedawnieniu po pol roku ale to nie prawda ze od nowa trzeba na lekcje isc. Tylko jeszcze raz testy zdac.
martucha to sie usmialam. A z tymi skurczami w lydke to bylo straszne. Ciagle mnie lapaly jak sie wyciagalam.
madziarka zazdroszcze ci tych zakupow. A co do lozeczek i szczebelek to polecam lozeczko turystyczne. Takie plastikowe i skladane. Super Tomek caly czas w nim spi bo najwiekszy rozmiar.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość