Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 maja 2007, 21:53

Agnes1980_2006, krytykują? mnie od razu po porodzie szwagierka zapytała kiedy w końcu zrzuce ten brzuch to ją wyśmiałam, ale docinac tez zawsze lubili niby w dobrej wierze...

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

07 maja 2007, 08:53

Wiem co to znaczy docinac w dobrej wierze hehe maz mi zawsze powtarza jak ja jestem na tesciow wsciekla,oni nie chcieli cie obrazic wmawiasz sobie m jeszcze jest troche za mamusia probuje mu ja wybic z glowy jak narazie pol na pol :ico_puknij: w pazdzierniku ide na wesele do brata zebyscie wiedzialy jak ja sie boje zostawic pod opieke mojego synka tesciom wiem ze bedzie juz duzy bo bedzie mial ponad poltora ale tesciowa nic nie potrafi nawet butelke nie umiala mu trzymac na szczescie teraz sam trzyma musze ja nauczyc przewijania bo nie potrafi a kapiel to juz mam gesia skorke jak o tym pomysle bo mmoj maluch bez kapieli nie pojdzie spac a ona nie potrafi a jak jej sie wyslizgnie mam juz omamy :ico_placzek: do buzi mu wpycha jedzenie tak dlugo bedzie mu dawala az niedobrze mu sie zrobi tak kiedys bylo musialam jej powiedziec ze ma tak nie robic, ma ograniczac slodycze,nie wiem jak ona da sobie rade a jak tak sie boje :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 maja 2007, 11:43

Moj P jak chce to potrafi zrobic naprawde duzo :-D I w domu i przy malej :-D
I do tego jeszcze gotuje lepiej ode mnie,hehe :-D
A co do porodu to rodzilam silami natury i naprawde sie nie nameczylam :-D Natura byla laskawa,za to pani polozna nie :ico_noniewiem: Naciela mnie kiedy nie parlam,ale bolalo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 maja 2007, 16:45

Hej moje kochane mamusie :-D :-D Jejciu nie moge sie wyrobic z czasem ostatnio :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Własnie ja tez nie narzekam na męża ,bo tez zrobi wszystko przy dzieciach ,no i przez ten cały długi weekend siedział w domu ,a ja mogłam sobie posiedziec na kompie z wami.A teraz znowu go wysłali na delegacje na cały tydzień ,a ja nie wiem w co ręce włozyc :ico_placzek: :ico_placzek: Ależ sie rozleniwiłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bartoszek juz zdrowieje ,katarku nie ma,jeszcze troche chrypi ,ale czasami zastanawiam się czy to nie od tego ciągłego gadania po swojemu :-D :-D
A widziałyscie mój avatarek-WYMIEKAM :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 maja 2007, 21:44

Dora1, a co?
Prawdziwa miss z Ciebie :ico_oczko:
Super,ze maly juz zdrowieje :-D
Agnes1980_2006, fajna tesciowa,tylko jak ona dziecko chowala????
heh,szczrze mowiac moja matka tez tak jakby dwie lewe rece dostala i przy Gabi nic nie chce robic :ico_noniewiem: I jak musze gdzies bez malej wyjechac to lekkiego zonnka mamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

09 maja 2007, 07:51

Witam :-D

Co do porodu to nie wspominam źle - rodziłam AŻ godzinę :ico_haha_01:
Nawet mój mąż nie zdążył się spocić bo ledow na 25 minut zdążył :ico_haha_01:

A pomaga mi może dużo może nie - dla mnie za mało :ico_placzek: Wiem, że może za bardzo narzekam ale jak czasami widzę jak siedzi na fotelu mała koło niego chodzi a jemu oczy się zamykają to :ico_zly: No czemu ja na to nie moge sobie pozwolić???????? Bo wtedy ja bym była nieodpowiedzialna :ico_noniewiem: No ale pozytywem jest to, że ceni sobie rodzinę i dom :-D Nie jest typem rozrywkowicza

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

09 maja 2007, 08:01

Cos nas tu malo gdzie jestescie????pochowaliscie sie jakby pogoda byla ladna to bym sie nie dziwila ale byle jaka jest :ico_oczko: :ico_placzek: :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

09 maja 2007, 08:26

A ja jestem :-D Pogoda faktycznie pod psem :ico_placzek:
gaja23, u Nas tez tak czasem bywa,coz mezczyzni....
Mimo to i tak uwazam,ze jest bardzo dobrym ojcem,a co najwazniejsze,w ogien za mala by wskoczyl :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 maja 2007, 10:52

Witam!
Pogoda różna pada i nie pada,teraz słońce ale wieje chłodny wiatr
Ide położyć małego i lecę grzywkę podciąć do fryca bo juz nic nie widzę :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 maja 2007, 11:06

cześć dziewczynki, u nas ostatnio trpch cięzej , Antoniu ząbkuje i do tego dostał katarku i cięzko mu oddychać. także w nocy po kilka pobudek a dzisiaj jeszcze do tego wszystkiego 5.30 pobudka :ico_noniewiem:
Dorcia avatarek super...ale myślałam że masz na myśli jakiś nowy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości