kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 maja 2007, 12:04

czesc gosia888, jak tam po takiej długiej przerwie w pracy? ja dzis ide na 16 i juz mnie szlag trafia :ico_noniewiem:
zeby te cholerne drzwi po długości i tak skarcaliśmy, kazde, ale te do kibelka na szerokość są o 10 cm za długie, więc odpada frezowanie i inne pomysły niestety :ico_noniewiem: a mojemu mężowi śnią sie po nocach :ico_oczko: do zdjęć to jescze troche, dzisiaj mają przyjść meble do dużego, ale zanim sie wprowadzimy to jeszcze z tydzien, bo brakuje takich pierdół, a to drzwiczki od pawlacza, a to listwy przy oknie, grzejniki musimy pomalować, a to smierdzi kilka dni...no i obawaim sie, ze jak juz sie przeprowadzimy to nie będę mogła chodzic jak kuba mnie dorwie na nwoym łóżu :-D
miłej pracy Gosiaczku, jeśli to mozliwe :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 maja 2007, 12:50

Kasia ciezko po takim okresie wolnego wracac do pracy. Ale ja teraz nadrabiam wszystkie zaleglosci internetowe bo przy Tomku nie ma kiedy.

A na meza juz sie tak nie zlosc bo biedaczek nerwicy dostanie i czerwien niewiele mu pomoze.

A moj P ciagle w pracy. Teoretycznie powinien pracowac co drugi dzien od 12 do 24. A praktycznie o 11 wyjezdza i wraca o 2 w nocy a nastepnego dnia tez ciagle tam przesiaduje. Wiec malo sie widzimy. Teraz jak pracuje to juz w ogole masakra bedzie. Bedzie wstawal jak mnie juz nie bedzie i kladl sie spac jak juz dawno bede spala. Tak ze zostaje nam co drugi dzien od 19 do 22 bo wtedy klade sie spac. Wczoraj na harce nam sie zebralo a Tomek jak na zlosc nie mogl zasnac. Krecil sie strasznie polozku maly zlosliwiec.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 maja 2007, 13:36

Witam dziewczyny :-D
Na poczatku musze wam sie pochwalic ze moj Nathanek zaczyna samodzielnie siadac :ico_haha_01: Ja twardo chodze na silownie :ico_haha_02: mam nadzieje ze mi to cos da, bo maz mowi ze juz zadnego pozytku ze mnie nie ma odkad tam chodze :ico_haha_01: Alusia zdala do drugiej klasy (dostalam karteczke od wychowawczyni) Wczoraj robilismy grilla wiec dzis na nic nie mam ochoty bo troszke przyjelam :ico_zdrowko:
gosia888, zazdroszcze ci tej ochoty na harce, bo ja ostatnio wcale n ie mam na to ochoty ....
julie_377, gratuilacje dla Nathana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za raczkowanie i nocnik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasi.k co do karmienia to ja tez to przechodzilam no i zostala butla :ico_noniewiem: ale nie mam do siebie pretensjii wiem ze sie staralam , a co do przygotowywania mleczka w nocy to ja przygotowywuje sobie w termosie wode minimalnie goretsza niz do podania, bo po przelaniu do zimnej butelki i wymieszaniu mleczka temperatura jest idealna do podania :-) a synusia do karmienia nie budzilam i nie budze, po prostu czekam az sam sie zacznie domagac :-) a jakie mleczko podajesz?? dopajasz malutka??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 maja 2007, 14:03

julie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nathanka...on jest dla mnie fenomenalny :ico_brawa_01: gosia fajnie ,ze majowka sie udala,tylko szkoda,ze trzeba do pracy wracac ;( kasia to juz niedlugo przeprowadzka :ico_brawa_01: wklej fotki :-D emilka gratulacje dla Nathanka i Alusi :ico_brawa_01: ja dzis wstalam o 12 :ico_wstydzioch: i jeszcze w pizamie...ide zaraz sie ubierac....dziewczyny mozna brac apap w ciazy,bo kolezanka pytala sie mnie co mozna brac na bol glowy w ciazy ,a jest w polsce...z tego co pamietam to chyba apap ?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 maja 2007, 14:14

Gosia coś wczoraj wisiało w powietrzu, bo nam tez sie na harce zebrało :-D kurde, wyobrażam sobie jak ci cięzko w pracy po takiej przerwie :ico_noniewiem: a z tą pracą męża to może tylko początek taki ciężki, musi się wszytko rozkręcić pewnie :ico_oczko: o drzwiach juz zapomnialam, ale będę je wyciągać przy każdej kłótni jeszcze przez rok :-D
lucy23, chyba apap rzeczywiście, ale do konca nie wiem, może w necie zobacz :ico_noniewiem: no i dien dobry, ty to masz melodie do spania :ico_oczko:
Emilka_M, znam ten ból pogrilowy :ico_oczko: dla Ali :ico_brawa_01: za promocje do nastęonej klasy :ico_oczko:

kuba dzownil, ze nam szafe montuja, po pracy tam zajrze, bo nie mam pojęcia co on wymyślił, ja nie widziałam nawet koloru, bo sam sie z tym gościem umawaił, mam nadzieje, ze jest ładna, bo mu ją wstawie do garażu razem z drzwiami i tam będzie sobie mieszkał :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 maja 2007, 14:52

kasia jak ja ci zazdroszcze tego mieszkanka!
ja co wyjde na zakupy to wszystko ogladam i mowie sobie jeszcze troche i bede takie kupowac do sypialni kuchni itp ale poki co to moge pomarzyc jeszcze pare miesiecy musze wytrzymac ehhh ale tez juz blizej niz dalej mam nadzieje :-D
gosia ja sie z toba zgadzam nawet ciaza trwa krocej u murzynek i azjatek wiec cos w tym jest....
u nas pogoda angielska iscie depresyjnie i bleeeeeeeeeeeee wogole ja wczoraj padlam i mimo ze sie s na harce zebralo to ja bylam (o dziwo) nie wstanie hihihihihi no i zrezygnowal bo mnie sie nawet ruszyc nie chcialo hihihihihi
no i unas zebow ciag dalszy to chyba tak co tydzien no wiec jeszcze 18 tyg i bedzie z glowy :ico_noniewiem: juz wiem co mnie przez najblizsze 3 noce czeka biedny maly znowu nic do buzi wzisc i krzyki.... buuuuuuuuuuu jeden sie przebija to nastepny zaczyna wychodzic ja zwriuje

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 maja 2007, 15:03

JULIE ja mam to samo z tym mieszkankiem...a t to chyba jeszcze bardziej niz ja...ogladalismy kilka takich ,jeden pokoj +living room i do tego piekne ogrody ,bardzo chcielibysmy kupic,ale ja jestem teraz na maternity i watpie,ze za takie grosze damy rade splacac ten kredyt,a nie mam sumienia,zeby t ciagle robil nadgodziny :ico_placzek: i tez doszlismy do wniosku ,ze lepiej poczekac kilka miesiecy,bo przeciez jak dzidzius przyjdzie na swiat,to bedzie jeszcze wiecej wydatkow....kasia to powklejaj nam chociaz swoje fotki na pocieszenie :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 maja 2007, 15:15

no wlasnie4 zgadzam sie z lucy niech sie chociaz kasinym mieszkaniem poki co zajmiemy a potem to wy nam bedziecie wybierac kafelki do toalety naprzykald :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 maja 2007, 16:31

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 maja 2007, 16:41

kasia :ico_smiechbig: usmiałam sie z szafy :ico_brawa_01:
a i rzeczywiscie cos wisialo w powietrzu na kontakty "blizsze" tylko ja jestem w tej dobrej sytuacji ze nasz synek jeszcze w srodku wiec mozemy sobie baraszkowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale juz nie za dlugo hihihiihihihihi
a gdzie Madziorka?????
gosia jesli Twoj tak ciezko pracuje to budz Go w nocy na male "conieco"
:ico_brawa_01: hihiihhhiihhii
Julie ach te uroki macierzynstwa :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość