Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2007, 09:22

Śliczne zdjecia Mateuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Ada dzis pospała do 8 :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 maja 2007, 09:32

cześć Dziewczyny.
iza, super zdjęcia.
Moja mała Pyza też ostatnio nie śpi tak ładnie. I pisklak jest straszliwy. Zasmakowała chodzenia na własnych nóżkach, prowadzana za łapki i teraz stale się tego domaga. A kiedy się ją sadza na pupę to jest złość, nerwy, histeria i walenie nogami o podłogę. Ja już nie mam siły tak dreptać z nią. I do tego wszystkiego lazą zębolki- 3 jednocześnie... :ico_olaboga:
Pogoda dziś paskudna-pada deszcz, ale sobota i niedziela były piękne, więc dużo czasu spędzaliśmy na podwórku.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 maja 2007, 10:58

dziendoberek :-D :ico_buziaczki_big:

hej iza swietnie,ze wyjazd sie udal :ico_brawa_01: pogoda i towarzystwo - super,ze odpoczeliscie :ico_brawa_01: Mati jak zawsze prezentuje sie nienagannie :ico_sorki: maly przystojniacek :ico_oczko:
Maggie brawa dla Antosia :ico_brawa_01: rozbrajajacy usmiech !
a jak wyglada u Ciebie mycie zabkow i u Was dziewuszki? tzn. urzywacie juz pasty?
ja mam taka szczoteczke gumowa do masazu i ''szczotkowania'' ... zastanwaiam sie nad urzycem pasty do zebow bo Misiu ma ich juz osiem ... :ico_noniewiem: czy ja wam wspominalam juz o osmym? :ico_wstydzioch:
mama_kingi i Kristi gratulacje za odwage podjecia decyzji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: troche jestem w :ico_szoking: ale rozumiem Was doskonale... moje serce tez sie rwie z takim zamiarem ... ale poki co , podobnie jak Maggie ... poklocilam sie z moim i narazie w glowie mi tylko :wpale: :502: :514: :505: :504:
justyna :ico_buziaczki_big: Adusia strasznie do Ciebie jest podobna... :ico_brawa_01: slodka dziewczynka

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 12:24

Witajcie na poczatku to powiem ze sie dzisiaj jak codzien wyspalam i malutka zasnela o 21 45 a obudzila sie o 7 40 i jestesmy wyspane nie narzekam na spanko malej bo raczej spi ladnie,w ciagu dnia tez spi 2 razy po 2 godzinki no 1,5 godzinki to roznie teraz np.tez spi bo wrocilam z zakupow bylam z tesciami ale naszym autkiem mala potrzebowala cos do jedzonka i tak ogulnie

Maggie z tymi staraniami o dzidzie to nawet nam poszlo szybko bo 4 miesiace to nawet nie tak dlugo ale wiem ze u niektorych trwa to dluzej,ja niewiem czy uda sie nam tym razem odrazu ale nie mysle o tym,to co mi los przyniesie to bede miala :ico_oczko: Rozchmurz sie miej ladny humorek i bedzie Ok Antos to taki wystrojony i ladniusi chlopczyk widac ze jest bystry i w pelni energi tak jak moja Nicole :ico_haha_02:

Iza super ze mialas dobry i udany wypad widze na zdjeciach pelny relaksik i Mati taki luzak :ico_oczko: fajnie jaki on slodki i przystojny taki maly lobuziaczek widac po nim ze lubi byc na nogach hehe :ico_oczko: Moze jeszcze odespisz sobie,ja tez bym sie z checia gdzies wybrala ale u nas najblizszy wyjazd to dopiero pod koniec lipca jedziemy do Polski hurraa nad morze :ico_brawa_01:

Diem ja tez jestem sama w szoku ze to tak predko poszlo z planowaniem tej drugiej dzidzi ale byc moze dlatego ze moj maz ma 33 latka i chcialby juz miec drugie a ja tez bym chciala miec dwoje dzieciaczkow w domku naraz tym bardziej ze tesciowie sa pomocni i pod rake chociaz nie potrzebuje ich pomocy az tak bardzo ale dobrze ze sa :ico_oczko:

Mama_Kingi mozemy sobie podac rece bo moja Nicole to tez tak samo jak twoja Kinga chce tylko chodzic ale zeby bylo smiesznie nie w swoim chodziku tylko wlasnie za raczki trzymac Nicole i spacerowac z nia po calym domku najlepsze jest jak chce ja posadzic na podloge na dywan zeby troche posiedziala zrobila sobie przerwe ale gdzie tam moge zapomniec ona sie nogami odpiera i chce dalej chodzic :ico_oczko: :ico_haha_02:

U nas pogoda nie za bardzo,padalo od dwoch dni,a dzisiaj jest tak jakos bardzo wietrznie i zimno i narazie nie pada ale wyglada jakby w kazdej chwili chcialo zaczac padac :ico_brawa_01: Miejcie ladny dzien,Nie zmutajcie sie i Buziaczki

Justyna sliczna masz malutka Ade,ja tez widze podobienstwo twoje u Ady,jak to mozeliwe jak widzialam fotke twojego meza to byla do niego podobna a jak widze teraz ciebie to jest do ciebie podobna no czasami tak jest ze jest malutka jest podobna do was obojga ciekawie masz.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 maja 2007, 12:27

witam.Pamiętacie mnie jeszcze :ico_wstydzioch:
miałam problem z kompem więc długo mnie nie było.teraz wszyscy jesteśmy chorzy :ico_placzek: a do tabeli nic nie dożucę,waga napewno się zmieniła ale nie wiem na ile a ząbka jak nie było tak nie ma.Kroczków tylko przybywa ale i tak wygodniej na czworaka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 12:33

Kochane kobietki to ja sie wam pochwale i zdradze wam ze ja i moj maz kupilismy sobie nowe autko Oficjalnie narazie podpisalismy umowe i autko to bedzie nasze i prawnie i wogule dopiero w piatek ale jak by co to wam pokaze nasze nowe autko ma kolor czarny i nazywa sie SUZUKI SX4 a to jest link do tego naszego autka jak jestescie ciekawe to sobie kliknijcie Buziaczki Jak sie ciesze i naprawde jak sie w tym autku pieknie jedzie cos niesamowitego taki komfort jazdy szok :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: a to jest link:
http://de.wikipedia.org/wiki/Suzuki_SX4

[ Dodano: 2007-05-07, 12:38 ]
No i jeszcze jeden link podam wam naszego autka tylko tutaj go widac w pelnej jego pieknej okazalosci :
http://www.suzuki-auto.de/auto/live/mod ... 1/SX4.html o kolorze czarnym Pozdrawiam

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2007, 12:39

Kristi autko rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do podobieństwa to rzeczywiście jest podobna teraz bardziej do mnie (chyba) tak wszyscy mówią :ico_noniewiem:

zubelek witaj :ico_haha_01: dużo zdrówka wam życze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 12:58

Justyna dzieki fajnie ze ci sie podoba autkiem to ja jestem zachwycona i jeszcze nie wierze ze jest nasze bo bedzie dopiero w piatek stalo w naszym garazu oj cos pieknego :ico_haha_02:

A moj maly skarbek kochany spi i spi,juz w sumie od 11 40 to za chwilke sie powinna obudzic :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2007, 13:53

My też planujemy kupić jakieś autko ale to dopiero jak będe w 100% pewna ze przechodze na kontrakty w pracy a to będe wiedzieć w czerwcu :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2007, 14:03

cześć dziewczynki, ja nadal jakaś sklapciała jestem ,ale za to wyspałam się , bo B zajął się Antosiem i spałam od 9 do 11 :526: :523: :527: :524:
...oj dawnno juz tak nie spałam...
diem pisze:a jak wyglada u Ciebie mycie zabkow i u Was dziewuszki?

diem ja myje Antosiowi szczoteczką i pastą , ale nakładam na szczoteczkę dosłownie odrobinkę, mamy paste colgate dla maluszków .
zubelek, zdrówka zyczymy dla całej Waszej czwórki :ico_oczko: i wracaj do nas szybko!!
Dobra lece bo jedziemy na car boot zobaczyć co tam słychac :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-07, 14:04 ]
Kristi fajny samochód :one:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość