Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 maja 2007, 06:00

Witam ja spac nie moge :-D
Dzisiaj tez mam wizyte u gin na 15.40 wiec jak wróce opowiem co i jak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 maja 2007, 09:22

Cześć Madzia ranny ptaszku :ico_haha_01:
Ja obudziłam się o 4 rano jak miłosz pakował się do mojego łóżka ze swoją kołdrą i poduszką :-D , ale udało mi się znów zasnąć.
Czekamy na wiadomości od lekarza.

[ Dodano: 2007-05-07, 09:27 ]
PS
W odliczanku wskoczyłam juz do na ostatnich nogach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 maja 2007, 10:15

Dzien dobry! Jak humory dzis? Ja wlasnie dochodze do wniosku,ze ciaza powinna sie skonczyc w 33 tygodniu. Bo teraz to chodze, sapie, wszystko mnie boli.. A wczoraj bylam z mezem na rybach - od rana do wieczora siedzielismy z wedeczkami nad jeziorem.. Myslalam ze wypad za miasto dobrze mi zrobi- a tu p[rosze- wrocilam zziajana i zmeczona jakbym przekopala pole kartofli.. Opalilam sobie strasznie nos iswiece teraz takim rufdolfem.. Ech..
Oby te 5 tygodniu zleciałojak najszybciej, bo Maluch sni mi sie po nocach, wozek zamowilam.. a do porodutak daleko... :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 maja 2007, 10:26

hej Juli witamy w czerwcówkach :-D
Zgadzam sie z toba ze ciaza powinna trwac krócej a moj maz napewno sie z toba zgadza :-D dla niego to jest strasznie długo.
Mi tez dokucza dziwne uczucie krocza i pachwin dzisiaj mam wizyte to wspomne o tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 maja 2007, 10:51

Witam brzuchole...
Juli nie miałam okazji chyba Ciebie jeszcze przywitać, więc :516:

Agniecha normalnie się wkurzyłam czytając twjego posta. Ja Ci współczuję takiej rodzinki. Ja to bym taką babę chyba wyrzuciła z domu po takim tekście. To Ty i tak jesteś cierpliwa. A poza tym to się dziwię, że twój mąż nie zrobi z nimi porządku :ico_zly:

Dziewczyny ja patrze na ten fotelik i patrze i nie wiem co tam może się w nim zmieniać. Jakoś za mało mam wyobraźni. Na pewno maluszek nie może tak siedzieć w foteliku, ale jak on się rozkłada to chyba ok. Osobiście nigdy takiego cudu nie widziałam więc się nie mogę wypowiedzieć.

Madzia czekamy na relację z wizyty. Ciekawe czy już coś tam się zmienia czy jeszcze Marcinek spokojnie czeka i dojrzewa.

Ja właśnie powiedziałam mojemu szefowi, że od przyszłego tygodnia idę na zwolnienie. Spokojnie to przyjął i powiedział, że i tak nie spodziewał się, że tak długo będę pracować. Ale zakomunikowałam, że jakby była potrzeba to na godzinke lub dwie może po mnie zadzwonić i przyjadę. Zawsze to jakaś rozrywka jak sie siedzi w domu. Także umówię się w tym tygodniu do gina i biorę zwolnionko.

Wczoraj znów grolowaliśmy sobie. Jak cudownie jest na łonie natury tak poleniuchować. Opaliłam się znów troszkę. Coraz lepiej wyglądam hihi. Zawsze to słonko dodaje urody jak by nie patrzeć.

A tak w ogóle to od wczoraj Tomek mi sie strasznie mało rusza. Nie jestem przyzwyczajona i się denerwuję. Zawsze szalał jak wariatuńcio, a tu taki spokój. No ale tak bywa prawda? Powiedzcie że prawda. Najważniejsze, że od czasu do czasu gdzieś tam się wypnie,. bo inaczej to bym zwariowała...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 maja 2007, 12:03

Prawda Kamilko prawda. Teraz nasze bobaski mają w brzuszkach coraz mniej miejsca wiec najczęściej to czujemy właśnie takie przeciąganie się. Ale ja ci się nie dziwię że się martwisz bo ja też panikuję jak za długo mojego maleństwa nie czuję

A tak wogóle to witam wszystkie :ico_ciezarowka:
Madziu czekam na wieści od Gina

Ja to przed chwilą zwlokłam się z łóżka, ten weekend mnie bardzo zmęczył. W sumie tylko obiad kawa ciasto sałatka ale i tak sporo pracy przy tym było. A goście posiedzieli wczoraj do 22ej a dla mnie to już dość późno było. Ale spoko to ostatnia taka impra przed porodem.

Mężulek ma dziś wolne i chciałabym go wykorzystać i pojechać na kolejnąpartię dzidziusiowych zakupów, ale zastanawiam sie czy mam dziś na nie siłę. A tak wogóle to ostatnie noce są dla mnie koszmarne, nie mogę spać na prawym boku bo mnie łapie straszny ból w kości ogonowej. Jak się odwrócę na plecy, łapie mnie straszny ból w lewej nodze. Tylko lewy bok mi zostaje, a ja nie potrafię przespać całej nocy w jednej pozycji. Oj chyba zaczęłam za bardzo marudzić? No nic, życzę wszystkim miłego dzionka.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

07 maja 2007, 13:09

hello moje kochane :ico_ciezarowka:

ja juz wrocilam do domku z zajec... dzisiaj bylo strasznie nudno, samew pisanie listow a potem tylko gramatyka ktora :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ale bylo minelo i teraz znowu mam dwa dni wolnego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzisiaj przyszly zamowione przez mnie dla malej pieluszki, wiec mam juz jej w lozeczku, wozeczki i na przewijaku polozyc jak mi sie zleje albo jej sie uleje :-D :-D :-D

dzisiaj spalam w miare dobrze, ten facio naprawde mi pomogl, kregoslup juz mnie prawie wcale nie boli :ico_brawa_01: tylko sie budze w nocy a potem mam juz problemy z zasnieciem :ico_spanko: i teraz spiaca jestem :ico_spanko: ale sie nie dam, mam dzisiaj ambitne plany: Obrazek , cos pysznego Obrazek , no i oczywiscie Obrazek !!!!

to by chyba bylo na tyle :-D
:-D :-D

buziaczki Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 maja 2007, 13:52

hej Haniu ja o 15 wychodze do gin tak mi sie ciagnie ten czas :-D oby nie padało bo chce isc spacerkiem :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 maja 2007, 14:15

madziu napisz co gin powiedzial :-D kamilko fajnie,ze idziesz na zwolnienie...dlugo wytrzymalas :ico_brawa_01: a ja tez jakos nie mam wyobrazni i nie wiem jak to z tym fotelikiem wyglada...leatko bylabym wdzieczna jakbys mogla fotki porobic,jak go sie rozklada itp ....bo tamte fotki co wkleilam,to z jakiegos katalogu,wiec chyba nie ma szans zeby mi pokazali...moze w mothercare maja podobne,byloby fajnie,bo zaobaczylabym jak to wyglada....hanah dobrzem,ze juz mniej boli...plany na dzis masz ambitne,ja jesszcze w pizamie :ico_wstydzioch: wstalam o 12 :ico_wstydzioch: asiula tez w nocy nie moge spac,wierce sie,a potem spie do poludnia...ehhh...juli dla mnie ta ciaza tez juz sie ciagnie,szczegolnie jak spac nie moge,skurcze mnie w nogi lapia itp juz nawet nie pamietam jak to jest nie byc w ciazy :-D :-D i wczoraj sie zastanawialam,czy ja sie naprawde zle czuje z powodu ciazy...???ale u mnie to roznie bywa,raz sie czuje super,a raz tak sobie :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-07, 14:17 ]
aciu gratuluje awansu na odliczanku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

07 maja 2007, 15:10

a ja znowu wszamalam lodzika :-D :-D :-D i czekam az mi sie miesko na gulaszek rozmrozi a tu takie pustki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość