Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2007, 14:06

U mnie z myciem ząbków nie ma prablemu bo jeszcze nie mamy ząbków hehe :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 maja 2007, 14:30

My myjemy dwa obecne w paszczy Niuni zębole :ico_haha_01: , szczoteczką silikonową nakładaną na palec. Jak do tej pory robimy to czystą, przegotowaną wodą.

Kristi- super autko :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2007, 16:01

My mamy zwykła szczoteczkę dla niemowlaczków :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 16:11

A moja mala to sie wlasnie wyspala,pojadla i zdazylismy juz byc na spacerku a teraz moja slodka lobuzica sobie zasuwa w swoim chodziku i popatrzcie same


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Widac ze malutkiej bardzo smakuje moj telefon komorkowy ale to nic przejdzie jej :ico_oczko:
Fajnie ze wam sie podoba nasze nowe autko w piatek juz bedzie zawsze nasze i bezdiemy sobie jezdzic super.. Juz sie doczekac niemoge :-D :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

07 maja 2007, 16:12

Dziewczyny dziekuje za zyczenia z okazji urodzinek.
Jeszcze Was nie doczytalam, potrzeba sporo xczasu zeby przeczytac zaleglosci z 2 tygodni. :-D
Pozdrawiamy i milego dnia zyczymy!!!
Oskarkowi wychodzi kolejny zabek i jest w nienajlepszym humorku wiec lece sie nim zajac.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 16:14

A ja wogule malutkiej nie myje zabkow chociaz mala Nicole ma swoje dwa zabki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Niewiem czemu jej nie myje??? Mamy szczoteczke a nawet paste a mimo to niewiem ale musze zaczac nareszcie to robic takze zaczne jej myc sama woda :ico_oczko: :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 maja 2007, 17:39

Maggie pisze:cześć dziewczynki, ja nadal jakaś sklapciała jestem ,ale za to wyspałam się , bo B zajął się Antosiem i spałam od 9 do 11
brawa dla Antosia i taty !
:ico_brawa_01:
Kristi autko jest super!
Dziewczyn, a u nas z tym myciem bywa roznie , bo czasami Kourosh chce gryzc i tylko gryzc ... takze szczoteczke :ico_smiechbig:
a poki co nie uzywamy pasty ...

zawsze mam tyle pytan do Was ... jak z dana rzecza sobie radzicie, a gdy juz siedze przy kompie i szybko, szybko cos klikam ... zapominam co mi ''po glowie'' chodzilo :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 maja 2007, 19:13

Dzień dobry !!!

Kristi, fajowe to Suzuki ... mnie też czeka zmiana samochodu .... ale ja się kocham w troszkę innych ... :ico_wstydzioch: no chyba że zdecydujemy się na budowę domku .... :ico_noniewiem: ........ póki co to dziś jest siódmy maja a ja jeszcze wypłaty nie dostałam .... :ico_nienie: a tak nie powinno byc ... 30 kwietnia sie należały ....

[ Dodano: 2007-05-07 ]
z tym myciem zabków to u nas jest tak jak u diem, Malwina gryzie szczoteczke ale nie uzywamy pasty ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2007, 19:50

cześć dziewczynki, ale jestem szczęśliwa :ico_haha_02: :ico_haha_02: :-D :ico_haha_02: :ico_haha_02: :-D :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Mój kochany B ma 18 dni urlopu... więc ok 20 dni będziemy w Polsce!!
Jedziemy w połowie sierpnia, tylko jeszcze nie wiem czy samochodem czy samolotem ale chyba bardziej bedzie nam się opłacało samochodem, bo jedziemy we czwórkę, z moją mamą, mama kończy drugi kierunmek studiów i we wrześniu bedzie miała obrone pracy mgr :ico_oczko:
diem, mój Antoś tez lubi gryżć szczoteczkę, więc w zasadzie sam sobie "szoruje" ząbki :ico_oczko:
Aginka, też bym się złościła na takie opóznienia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
co to wogóle jest :ico_olaboga:

Dobra lecę do Szkraba, bo już tam psoci, ostatnio krzesła i stolik przesuwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2007, 20:46

Dziewczyny fajnie ze wam sie podoba nasze nowe autko

Aginka ale z ta wyplata to ci przesadzili powinna byc w terminie tak sie nie robi ale co zrobic jak oni tak robia mam nadzieje ze za niedlugo ci wyplaca trzymam kciuki :ico_oczko:

Maggie to fajnie ze twoj luby ma tyle dni urlopu odpoczniecie sobie w Pl,malego ochrzcicie i moze wezmiecie slub koscielny kto to wie ale ja trzymam kciuki i zycze powodzenia pozatym to jestem pod wrazeniem ze twoja mama studiuje :ico_szoking: Niewiem ale takie rzeczy sie zadko slyszy przynajmniej ja slysze rzadko pozycz jej powodzenia i udanej obrony pracy magisterskiej :-D :ico_oczko:

Ok ja sie z wami pozegnam na dzisiaj bo moja malutka lobuzica za bardzo marudzi i tylko by sie nosila :ico_nienie: ale przeciez ona ma tez swoja wage i nie jest za lekka ale sama tak wychowalam to tak mam :ico_wstydzioch: Dobranoc kobietki do uslyszenia jutro paaa milej i spokojnej nocki buziaczki dla wszystkich

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości