Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 maja 2007, 21:09

Kristi, mi też się podoba to autko :ico_brawa_01: my nie mamy nawet prawajazdy :ico_wstydzioch:
a co do ząbków to Gabi też jeszcze nie ma a z Zuzią było łatwiej jak była mała teraz to nie jest takie proste :ico_noniewiem: ale nie ma wyjścia...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2007, 21:10

Kristi, moja mama to młoda , aktywna babeczka :ico_oczko:
Jestem z Niej dumna :ico_haha_02:

Mój łobuz już spi...dobra lecę do wanienki się troche popluskać, jeszcze wpadnę :ico_papa:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 maja 2007, 21:34

Aginka mi też dali wypłate dopiero dzisiaj :ico_zly: a powinna być już pierwszego.
Ja jutro do pracy po wolnym :ico_olaboga: jak mi sie nie chce :ico_olaboga:
Ciekawe jak Ada będzie sie zachowywać u opiekunki po takiej przerwie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 maja 2007, 07:06

Witajcie z rana kobietki-mamusie
U nas nocka zleciala nawet w porzadku ale mala w3 razy smoczek wyrzucila i plakala chcby niewiem co ja bolalo ale to tak jest jak sie dzidzia przyzwyczai do smoczka i on ja uspokaja i zasypia z nim pierwsze dwa razy to wstawal moj maz i sie nie wyspal za bardzo a ja wstanelam o 6 i odrazu dalalam ja do nas do lozeczka bo moze sie jeszcze poloze kolo malutkiej spac.. Moj maz nazywa sie Mirek i jak bede chciala cosik napisac o nim to bede okreslac go jako moj M i widomo ze chodzi o mojego mezulka.
A wiec z moim M to jakos ostatnio nerwowo jest.. Ja mysle ze mamy po prostu odmienne zdania na temat rozpieszczania naszej slodkiej Nicole ja rozpieszczam mala ile sie da bo wiem ze ja tez bylam rozpieszczona i z tego wyroslam a moj M jest bardziej rozpieszczony odemnie a malej niechce za nic porozpieszczac dziwne i w tym temacie nie umiemy dojsc do porozumienia ale mam nadzieje ze sie to zmieni

Pogode mamy straszna... :ico_noniewiem: Wieje wiatr ze chce glowe urwac,zimno i mokro i pada i :ico_szoking: :ico_sorki: Ani nigdzie nie mozna wyjsc tylko posiedzimy sobie w domku dzisiaj z malutka i tak cieplutko w domku ze ta pogode to tylko mozna poogladac przez okno :ico_oczko:

Maggie fajnie ze masz taka spoko aktywna mame,moja mama jest troche inna.. Raczej taka stabilna i zajeta swoim zyciem,w ostatnim czasie niemam z nia za takiego fajnego kontaktu chociaz gadamy ze soba i jest wszystko Ok to czegos mi jednak brakuje.... :ico_noniewiem:

Zubelek witaj i super ze ci sie nasze nowe od piatku autko podoba juz niedluo i bedziemy sobie nim jezdzic potem zrobie mu fotke i wam pokaze Pozdrawiam

Ok to ja zycze wam mamusie wszystkiego co najjj i milego dnia ja ide do mojej dzidzi chyba sie jeszcze zdrzemne troszke Do pozniej paaa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

08 maja 2007, 07:49

czesc dziewczyny ....ale sie stesknilam ale jakos ostatnio na nic nie mam ochoty az mi wstyd ze tak rzadko do was zagladam ....i wogole nie jestem na bierzaco ...poprostu odecvhciewa mi sie wszystkiego......
a teraz przylazlam i bede sie zalic ale jestem wredna malpa :ico_wstydzioch:
iza super ze wyjazd sei udal ...nie ma to jak odpoczac poza domkiem
maggie ....superowo ze mama przyjezdza i ze tyle czasu spedzicie razem....antos bedzie wycalowany za wszystkie czasy....a ty sie nagadasz jak nigdy :593:
diem u nas z :703: tak jak u dziewczyn ..od czasu jak sie pojawil pierwszy zabek kupowalam szczoteczke :ico_olaboga: a jak ja kupilam to raz malemu umylam ale tylko woda ....no coz trzeba sie zabrac za te kielki zeby ladne i zdrowe byly
kristi super autko
aginka nic mi nie mow o kasie bo tez czekam na wychowawczy.....a jak juz bedzie to myk oplaty rachunki i ni ma ....i znow miesiac czekania :ico_placzek:
zubelek witaj i zdrowka zyczyny
justynka wspolczuje powrotu do pracy......wierze ze cio sie nie chce .. :588: ale bedzie ok zobaczysz
dziewczyny super zdjecia powklejalyscie ....te nasze bobaski to tylko zjesc ......... :ico_haha_01: :-D
a teraz ponarzekam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
maly od paru dni wstaje kolo 5 wiec chodze niewyspana do tego mimo ze zasnie dopoludnia top przez katar spi tylko godz wiec ja sie juz nawet nie klade :ico_placzek:
pozatym po tej mojej nadzerce caly czas mam jakies uplaty i SZLAG MNIE TRAFIA (sorry za capsa ale musialam :ico_wstydzioch: 0 poprostu mam dosyc wszystkiego ale ponoc tak ma byc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
i najgorsza wiadomosc ktora mnie dobija to to ze latem sie wyprowadzamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
niby nie daleko bo jakies 7 km od naszego miasta ale co mi z tego ze bedziemy niec domek i ogrod jak caly czas jak m w pracy ja bede na jakis "zadupiu " sama ....wiem ze sa plusu i minusy ale nie podoba mi sie ten pomysl;a ale nie mamy wyjscia ...nie ma tam nawet gdzie wysc na spacer ....boze dziewczyny jestem zalamana
ty mam kolezanki iznajomych mam z kim chodzic na spacery a tam ?
bede uziemiaona jak nic ....mamy jeden samochod wiec nawet jakbym chciala do mista wyskoczyc to autobusem .....nie wuobrazam sobie zycia tam ......
lece bo moj wrzeszkot juz sie wlaczyl ...dobrze ze chociaz cos pozwolil mi napisac ...
pozdrawiam was i caluski dla bobaskow

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2007, 10:44

cześć dziewczynki, przydreptała do Was madzia zoooooooooooombeeeeeeeee :ico_szoking:
Jeste, nie wyspana i zmęczona, Antosiowi juz chyba na dobre ząbki idą a do tego dostał kataru i nie może oddychać jak człowiek przez nos...dzisiaj były ze 4 pobudki w nocy,teraz zasnął ale pewnie nie na długo :ico_noniewiem:
kristi ja też rozpieszczam Antosia , ale staram sie to robić sensownie...tak z umiarem i staram się być stanowcza, tylko teraz jak babcia do Niego przyjedzie to pewnie ona będzie go rozpieszczała, no zobaczymy :ico_oczko:
iwonka, widzę że TY miastowa kobitka , Iwonuś nic się nie martw...przeciez chyba jeżdzą autobusy, będziesz mogła się ze znajomymi spotkać, a poza tym są tego też wielkie++++++++
Bedziesz miała ogródek, Luli bedzie mógł chasać po dworku do woli, Ty bedziesz mogła się opalać we własnym ogródku, większa przestrzen , świerze powietrze, grill na własnym ogródku...jak dla mnie same pluuuuuuusy :-D
Super!!!
Usmiechnij się , będzie dobrze, najwazniejsze że Luli zdrowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 maja 2007, 10:57

Maggie masz racje z tym sensownym rozpieszczaniem,tylko narazie to malutka Nicole jest mala i wydaje mi sie ze bycie stanowczym niewiem czy pomoze?? Ja tez staram sie Malej pokazac ze nie moze miec wszystkiego co wychodzi mi czasem dobrze a czasem nie.

Iwona fajnie ze podoba ci sie autko,nie martw sie przeprowadzka wiem ze sie przyzwyczailas ale tam tez bedzie ci sie fajnie mieszkac cisza i spokoj i ptaszki ci pospiewaja i wiecej luzu i przestrzeni i mozesz sobie zawsze kiedy chcesz na ogrodek wyjsc i tam np w pizamce kawke wypic itd.. Ja tez jak Maggie widze plusy bo tez mieszkam w bardzo spokojnej miejscowosci i miejscu i naprawde widze zalety chociaz mamy tylko jeden sklep to i tak jest super i mam duzo ogrodka i jest Ok mala Nicole jak podrosnie to bedzie miala gdzie sie bawic i latac heh :ico_brawa_01: :-D Takze ty tez zobacz w tej twojej przeprowadzce pozytywne strony Pozdrawiam i powodzenia zycze

Ja to jakas przygnebiona jestem tym ze mam ten problem z moim M ale jakos to bedzie kazdy ma gorsze i lepsze dni :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-08, 11:04 ]
Pozatym to Nicole juz od 8 30 nie spi i nie zanosi sie zeby usnela,ja sie tez jeszcze polozylam kolo niej i wstalam o 8 00 zjadlam sniadanko i mala tez wstala,no nic teraz moj maly lobuz zasuwa sobie w chodziku Pozdrawiam pa

[ Dodano: 2007-05-08, 13:15 ]
No i malutka zasnela teraz sobie troche pospi.. A wy co robicie?? Jakos tutaj malo zagladacie wiem ze mamy bobaski ktore daja nam popalic :ico_oczko: Pokazcie sie :ico_brawa_01:
Ide sie ladna zrobic i powoli musze sie za placuszki ziemniaczane wziasc bo dzisiaj je na obiadek chce zrobic paaa do potem

[ Dodano: 2007-05-08, 13:21 ]
No to ja uciekam paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2007, 13:30

jestem i ja...
dzisiaj jest nie za dobrze Antol daje mi popalić, jeste z Niego taka maruda że szok teraz śpi w wózku i aż boje Go ruszyć bo wiemz ze zaraz się obudzi i znowu marudzenie, a na dworze nie pośpi bo taki wiatr wieje ze szkoda gadać.
Kristi pisze:Maggie masz racje z tym sensownym rozpieszczaniem,tylko narazie to malutka Nicole jest mala i wydaje mi sie ze bycie stanowczym niewiem czy pomoze?? Ja tez staram sie Malej pokazac ze nie moze miec wszystkiego co wychodzi mi czasem dobrze a czasem nie

Kristi, myslę że stanowczym trza być od początku... :ico_noniewiem: ale bez przesady nie mozna w tej stanowczości zapomnieć o cieple i bliskości która powinno się dać dziecku.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

08 maja 2007, 13:42

czesc Dziewczyny! :ico_haha_02:
iwona glowa do gory! bedzie dobrze ! na pewno odnajdziesz jakies plusy tej nowej sytuacji :-) trzymam kciuki! ja musze przyznac,ze choc kocham spokoj i i wiejskie klimaty chyba jednak chac niechcac miastowa jestem i troche mi zajmuje zaklimatyzowanie sie do nowego zycia ... musze pprzyznac,ze nie bylo to latwe, ale juz zapuszczam korzenie :ico_haha_01: takze rozumiem Ciebie iwonka , ale uwierz mi nie taki diabel straszny! a dla chcacego nic trudnego ... na pewno wlasne sciezki wydeptasz spacerujac :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_buziaczki_big: zdrowka dla Piotrusia!

juz piszczalka sie odzywa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-08, 13:47 ]
tak tak niby londyn ... myslicie
duze miasto, ale sa rejony, gdzie zyje sie zupelnie jak w malym misteczku ... przynajmniej ja tak odczuwam ta moja codziennosc ... wczesniej mieszkalam w samym centrum poznania i teraz wydaje mi sie, ze w spokojnej okolicy zyje sobie :ico_smiechbig: :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2007-05-08, 13:49 ]
zajrze pozniej bo Kourosh juz na kolanach u mnie siesdzi i do klawiatury sie dobiera :ico_olaboga: sciskam Was babosy kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 maja 2007, 14:05

Maggie ja mysle dokladnie tak jak ty i zgadzam sie z toba ze dziecko potrzebuje bliskosci i milosci i moja Nicole otrzymuje ja odemnie w pelni i w calosci

Diem wszystkiego co piekne dla Koursha z okazji 10 miesiecy fajnie twoj bobasek maly rosnie buziaczki dla was :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A moj maly szkrabek juz nie spi i tak samo jak tobie Antol Meggi tak samo mi Nicole daje popalic tez jest marudna i zywa i albo chce sie nosic albo za raczki sie prowadzac :ico_szoking: a ja musze obiadek robic.. :ico_noniewiem: :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości