Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

08 maja 2007, 10:06

dzięki Aniu w imieniu Jasia :)
od nas buziaki dla Liluni, Tomeczka, Hani! :ico_tort:
7 miesiąc! Ładnie ten czas leci! :ico_szoking:

A my z mężem mamy dziś 3 rodznicę ślubu!

Jolu, baw się dobrze! Wracaj szybko! Hubcio też jedzie?

Chloe, a ciekawe czy zupka to też taki zapychacz jak kaszka lub kleik?
Bo mój Jaś zasmakował w zupach, a butli i kaszek nie chce,więc ja mu na noc,
żeby nie byl głodny i spokojniej spał, daję zupkę? Może za dużo tych zupek daję?

A dziś była spokojna noc, 10 godz snu - od 19 do 5, tylko szkoda, że tak rano wstaje, do 6 przynajmniej by pospał :ico_oczko: No ale to i tak sukces, nie ma co narzekać.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

08 maja 2007, 10:16

witajcie

buziaki dla Hani ,Lili ,Jasia i Tomusia :ico_tort:
i zalegle dla Kubusia :ico_buziaczki_big:

Chloe ja od razu zapieram mydlem i ladnie zchodza plamy a jak wyschnie to przed praniem mocze z waniszem

Widokami z okna chwalic sie nie bede bo nie ma czym :ico_placzek:

a z jedzeniem Oli to jest normalnie cyrk :ico_olaboga: w tamtym tygodniu nic nie chciala byl placz na sam widok cyca czy butelki
teraz jej nie zmuszam ale zapisuje kazda lyzeczke
Ostatnio zmieniony 08 maja 2007, 11:02 przez mosob, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

08 maja 2007, 10:18

A no właśnie i jeszcze dla Hani :ico_tort:
Elu gratulacje z okazji rocznicy...
A Tomek bardzo lubi kaszki.Ja mu na noc dosypuję do mleka.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2007, 10:55

no dla wszystkich miesięczniaków wielkie buziaczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
ale będzie imprezka wieczorem :-D
Elunia gratulacje z okazji 3 rocznicy :ico_prezent:
a co do zupki, to wg mnie też jest niezłym zapychaczem, ma sporo kal a jak sama robisz zupki, to dorzuć troszkę kleiku do środka to będzie jeszcze bardziej zapychająca :-D
u nas się prawie czarno zrobiło taka burza idzie wrrrrrrrrr nie lubię takiej pogody :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 maja 2007, 11:18

:ico_buziaczki_big: :ico_tort: dla wszystkich obchodzących miesięcznicę, czyli[glow=cyan] dla Haneczki, Lil, Jasia i Tomka.[/glow]
Lekarka pytała się, czy mały je zupki i stawierdziła że to dobrze.Czyli wg niej dużą wartość mają zupy, soczki i deserki a małą kleiki i kaszki. Określiła je jako mocno kaloryczne (w końcu dużo cukru).
Moje maleństwo właśnie leży na macie i "wcina" kwiatka.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi w sprawie plam. Chyba skorzystam z rad mosob i potraktuję je vanishem;-)
mk, na zdjęciu widziałam Oskarka w kojcu. Co to za kojec? Dziewczyny, czy wy kupiłyście kojce. Warto? Przyznam sie, że i tak zamierzam go kupić ale ,może mi coś podpowiecie w tym temacie...

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

08 maja 2007, 11:20

Hej kobiety :-D

Dla wszystkich 7. miesięczników :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a dla WAS Eluniu :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: z okazji rocznicy ślubu, natomiast to specjalnie dla męża Twego że jest taki kochany i poświęcił swój urlop aby ratować swą najukochańszą :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Powiem Wam coś w tajemnicy :ico_oczko: Znalazłam "oko żabki" po 3 tygodniach mieszania i ugniatania stolców mojego syna :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: i wiecie gdzie było??????????????????????? ........................... wciśnięte w fotel :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 maja 2007, 11:27

:ico_smiechbig: kasiulka nie uwierzysz ale ja wczoraj zastanawiałam się, czy ty to oko w końcu znalazłaś :ico_haha_01: :ico_haha_01: A tu taka niespodzianka :ico_haha_01: :ico_haha_01: Przynajmniej już nie musisz mieszać w kupach. :-D
Elu, ode mnie też najlepsze życzenia z okazji 3 rocznicy!! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 maja 2007, 11:28

:-D to się naszukałaś Kasiula :-D :-D i teraz masz bogate doświadczenie wprzeszukiwaniu kupków :-D :-D

Chloe ja też myślę nad kojcem.Mi się podoba taki:

http://www.allegro.pl/item193473286_now ... lory_.html

Jasiu,Haniu,Lili i Tomusiu-----buziaki z Okazji 7 miesiąca

[ Dodano: 2007-05-08, 11:30 ]
Elu A Tobie z Okazji 3 rocznicy Buziolki..cmok,cmok :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-08, 11:32 ]
po porannym deszczu zaświeciło u nas słoneczko.Ale ze spaceru i tak zrezygnowałam.Wieje strasznie :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 maja 2007, 11:32

anetko, wczoraj z mężem właśnie ten oglądaliśmy na allegro i najbardziej nam się podobał. Szkoda, że mamy mały pokój to byśmy kupili drewniany, podobno drewniane są najlepsze. Oglądacie "Mamo to ja" na TVNStyle? Niedawno było właśnie o kojcach. Rehabilitant przestrzegał, żeby nie kupować łóżek turystycznych, bo kojec a łóżko to dwie różne sprawy.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2007, 11:33

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kasiulka no normalnie prawie wyję ze śmiechu, ale Jaś śpi i się powstrzymuję
Gratulacje Kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości