lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 maja 2007, 16:02

gosia super,ze brzuch i bez pasa wrocil do normy :ico_brawa_01: to pocieszajace :-D moj sie tk rozciagnal,ze nie wiem co z niego po porodzie zostanie :-D julie nie przejmuj sie,oni tak mowia,ale dla mnie to tez by bylo bez sensu,zeby przez jakies glupie referencje cie nie wzieli ...przeciez szkolili,placa ,wiec dziwne by bylo ....u mnie w pracy na glupia kelnerke robili afere o referencje,a i tak ich w koncu nie sprawdzili :ico_puknij:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 maja 2007, 17:26

Gosia mi tez Maya ta fride po nonono :ico_haha_01: , ja tez mam caly zestaw do noska co Ty, ale w Polsce w swieta BN dostala strasznej infekcjii, bo wlasnie tej fridy nie milam i wszystko do plucek splywalo, bo normalna gruszka nie wyciagnie wszystkich gilkow jak frida. :-D
Kasik :ico_nienie: nie przetrzymuj mleka dluzej niz godzine, zpiersi mozesz w lodowce i zamrazac ale modyfikowanego nie!!!!
Kasia chodzi o to, ze ta frida usuwa wiecej gilkow niz zwykla gruszka, przy wiekszej infekcjii moze wszystko splynac do plucek i choroba gotowa jak w przypadku Mayci bylo.
Lucy pas po ciazy to najgorsza sprawa pod sloncem, powoduje to, ze miesn9e same nie pracuja bpo sa sciskane pasem, bardzo zle!!!! Wszystko sie slucznie wchlonie samo!!! A jak bedziesz karmila piersia to pon 6 tyg brzuch bedzie plaski jak deska!!! J aprzytylam 30 kg w ciazy i po 6 tyg byl juz plaski i bez pasa, nawet nie cwiczylam :ico_wstydzioch: wstyd sie przyznac.
Martucha a Ty absolutnie juz na zwolnienie marsz :ico_haha_01: , co to jest by ciezarowka tyle pracowala, jeszcze na nocki :ico_nienie:
Julie ja to sie inaczej znecam za niewinnosc na mezu biednym, jade do Polski na wakacje na prawie dwa miesiace, jak to wczoraj uslyszal to az przysiadl i oznajmil, ze sie chyba w glowe uderzylam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 maja 2007, 17:40

dzieki laski!!!!
Lucy dlatego sie pytam czy nie bedzie problemow zeby mi dali zwolnienie bo jak juz ostatnio mowilam ze mi ciezko i dzwigam to polozna mowi ze dam rade!!!!! dziekuje za nazwe sprayu kupie jak bede widziala :ico_brawa_01: spij kochana ile sie da bo jak boss przyjdzie na swiat to On bedzie dyktował kiedy masz spac a kiedy nie :ico_smiechbig:
a w sobote jedziemy łozeczko kupic :ico_brawa_01: mam radoche jak małe dziecko hihihiihihi :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2007, 18:07

delfina no moj jak mnie nie bylo to co dzien po 2 godziny dzwonil a jak wrocilam to juz fochy czasem to jakbym miala dwoje dzieci jedno tak moze 5 letnie i natusia :ico_puknij: a tu kilka zdjec najnowszych czesc jeszcze z pl a czesc z dzis i wczoraj mnie nie ma ale moze sobie nowej fryzury zdjatko szczele to wam pokaze sorki ze zajme znow z cala strone ale 2 tyg mnie nie bylo wiec musze nadrobic :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 maja 2007, 18:40

julie albo Natusia dlugo nie widzialam,albo bardzo ,,wyprzystojnial,,...coraz ladniejszy sie robi,oj beda dziewczyny biegaly :-D martucha jak tak ci powiedziala,ze dasz rade,to symuluj chorobe :-D najlepsze rozwiazanie ...ja nie bedac w ciazy zrobilam taka symulacje bolu kregoslupa,ze dostalam zwolnienie na 2 tyg i bardzo silne srodki przeciwbolowe :-D powod mialam taki,ze mama przyjechala,a w kasynie zrobili mi taki grafik,ze w ogole bym mamy nie widziala....delfina a gdzie slyszalas o tych pasach,ze nie mozna? kurde ,dobrze,ze napisalas...ja nie mialam pojecia...kolezanka kazala mi sie nawet bandarzem po porodzie sciskac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2007, 18:44

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-08, 18:53 ]
no to obiecane fotki wkleilam

julie ale zadna nie pobije tych z nathankiem...!!!! sliczny ten twoj synek!!!!

delfinko ja wlasnie slyszalam rozne tyle samo pozytywnych co i negatywnych opini na temat pasa poporodowego.... sa i takie ktorym brzuch wrocil bez pasa albo te ktore do dzis zaluja ze nie zalozyly... sama nie wiem co zrobic... ale to nie musi byc taki specjalny pas.. kolezanka znalazla w tk maxie taki odchudzajacy i spelnia ta sama funkcje...

aha wlasnie sie dowiedzialam ze wklady laktacyje aventu sa do kitu.... tez tak uwazacie??? ponoc pod wplywem mleka sie rozrywaja...
lepsze sa tomee czy jakos tak i jeszcze jakies drozsze.... cos na litere L.... ale nie wiem jakie... ponoc sa w mother care i one zamieniaja mleko w zel i suoper sie wchlaniaja..

ja zaczynam dzialac na maxa... wlasnie robie liste... hihi i juz tak niewiele mi trzeba..ale fajnie....

a jak tam nasz kasik????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 maja 2007, 19:11

Madziorka super fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: wkladki ja mam kochana najtansze ale sa ok bo juz teraz uzywam
Julie zdjatka suprodlotowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy tak zrobie i Ci napisze jak poszło :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-05-08, 19:14 ]
Kasik moja siora mowi ze tez miala problemy z karmieniem i ryczała non stop ale nie masz sie przejmowac i karmic butlą jak nie idzie inaczej wic glowa go gory :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2007, 19:16

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 maja 2007, 19:55

Witajcie na nowym forum jestem od niedawna ale juz sie wciagnelam i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie z mila checia :-)
madziorka hihi moj synek caly czas chce zebym mu pokazywala twoje zdjecia ze zwierzatkami, bardzo mu sie podobaja jest zafascynowany, pozatym bardzo ladnie wygladasz. Pozdrawiam

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 maja 2007, 20:01

czesc dziewczyny!
Madziorka, zdjęcia po prostu rewelacyjne! lenka pewnie zwariowałaby po 1 kilometrze, bo uwielbia zwięrzęta! :ico_oczko:
Marta symuluj ile sie da i na zwolnienie marsz :ico_ciezarowka: :ico_oczko: macie juz jakies wypatrzone łóżeczko?
DELFINA, tez czytałam o tych pasach rózne opninie :ico_noniewiem: mi niestety brzuch do formy nie wrócił, tzn. wchodze we wszystko sprzed ciązy, ale oponke mam :ico_oczko: czasami ciwcze, ale na pewno raz na miesiąc to za rzadko :ico_oczko: mój mąż ma inną teorie na ten temat...tylko sex jest w stanie mi pomóc :ico_oczko: chyba mialam szczęście, bo lenki gilki nie zlatywały :ico_oczko:
Gosia te kilka lat to 10 niestety :ico_noniewiem: ja tez juz nie jestem taka przekonana do tej cerwieni, ale nie chce nawet kubie mówic, bo ta farba była najdroższa i trułby mi za długo :ico_oczko: a na czym stanęło z tym murarzem? bedzie w koncu budował za umówioną kase czy nie? zeby ci podniósł w trakcie budowy :ico_puknij:
Lucy no :ico_brawa_01: ja sie mąż na ciebie nie wkurzył i zaden rowerzysta nie uciekał to musiałaś jeschac naprawde dobrze! tak tzryamć!
Julie to co ci dobrego ju babcia ugotowała? a to babcia twoja czy nathanka? :ico_oczko: współczuje ci z tym zębem, ja poce sie jak cholera jak siede u dentysty, normalnie z rąk mi kapie :ico_oczko: a zdjęcia bombowe! i mały naparwde ryów poważniejszych nabiera! PRZYSTOJNIAK!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość