Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

10 mar 2007, 14:49

To musiał pioronujący efekt... :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

10 mar 2007, 15:39

:ico_szoking: :ico_szoking: Spoko

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

10 mar 2007, 18:02

Fanie! :D

Ale ja niestety nie widziałam jeszcze motocyklisty jadącego zgodnie z przepisami... to jest smutne :(

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

12 mar 2007, 22:57

Kwiatunio -> jestem z Katowic, ale na zloty jeździmy w różne rejony Polski, wiec jest możliwosć, że w sezonie się gdzieś zobaczymy :ico_haha_02:

Jeśli chodzi o motocykl, to historia jest długa....w tamtym roku miałam odłożone pieniądze na zakup Hondy CBR600 ale test pokazał mi 2 kreski i zrezygnowałam, bo i tak z brzuchem bym nie wsiadła. W tym roku obiacalam sobie, że kupie coś lepszego niż zamierzałam w tamtym i wybór padł na Kawasaki ER600f z 2005 roku, z tym że ten mój upatrzony stoi jeszcze we Włoszech :ico_placzek: kumpel, który zajmuje się sprowadzaniem motocykli ma go przywieźć. Ale wiadomo jak to bywa z motocyklami zza granicy, więc jeśli wyjdzie coś nie tak, to będę jeździć motocyklem męża (CBR 954) - moj mąż się już przyzwyczaja do tej myśli :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 mar 2007, 23:00

Maryla, niestety ale nieco mnie zbulwersowałaś, mój mąż to nie jest nienormalny wariat, choc lubi różne cuda na drodze wyczyniać. Jeśłi przeczytałabyś keidyś jakieś statystyki to wiedziałabyś, że statystycznie wiecej na drogach wypadków śmiertelnych powodują kierowcy aut i to przewaznie oni róznież sa przyczyną wymuszeń pierwszeństwa, przez które giną motocykliści! Powtarzasz jakieś utarte slogany, co mi się absolutnie nie podoba. Motocykliści to nie bandziory na motorach.To normalni ludzie, którzy również chcą żyć, ale często przez jakiegoś dziadka w kapeluszu, który zapomniał spojrzeć w lusterko i zapomniał włączyc migacz, taki motocyklista ląduje na asfalcie. Jak zginie motocyklista to od razu jest wielkie halo w wiadomościach a jak giną setki ludzi w autach to nikt nie mówi o tym, że dziś w Polsce zgineło na drogach 50 osób w wypakach samochodowych i żaden motocyklista!

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

15 mar 2007, 23:07

Wypadkow z udzialem aut będzie więcej, bo i aut jest więcej...
Nikt nie mówi, że Twój mąż jest nienormalnym wariatem... Ale skoro piszesz o różnych cudach to może warto z nim porozmawiać? Bo czy jazda na motocyklu to mają być wygłupy i niebezpieczeństwo???
Nie na darmo motocykliści mają ksywę "dawcy"...

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 mar 2007, 00:16

na darmo - bo jak motocyklista ma wypadek to nawet dawcą nie będzie, bo nie ma co zbierać.
Napisałam STATYSTYCZNIE mają mniej wypadków. Tak na prawde niewielu motocyklistów w ciagu roku się zabija ze swojej winy.
Ze swoim mężem nie musze na ten temat rozmawiać bo niby po co? Znamy się od 9 lat i takie sprawy mamy już dawno za sobą.
Widocznie niewiele wiesz o motocyklistach i stuncie... z resztą sama piszesz, że nie widzialaś motocyklisty jadącego zgodnie z przepisami - no cóz a ja nie znam żadnego kierowcy samochodu, który jeździ zgodnie z przepisami. Zastanawiam się tylko po co tak generalizować? Wkąłdac ludzi do jednego worka? próbowac udowodnić, że motocyklista to diabeł na dwóch kółkach. A ja uważam, że kierowcy samochodów to szatany na 4 kółkach, powodują w ciagu roku tyle wypadków, tyle ludzi potrącają, jeźdźą po pijaku itp itd -> oczywiście to tylko takie przykłady, by uwydatnić to do czego prowadzi generalizowanie.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

16 mar 2007, 16:45

Oczywiscie, że tak bywa... bo motocykliści wciskają się na trzeciego... niestety... no i nie zawsze są widoczni gdy są z tyłu auta...

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 mar 2007, 23:47

marboro - to nie my mamy być widoczni, to kierowcy aut mają patrzeć w lusterka! Co my mamy robić? latarnie morską na lbie nosić żeby nas inni widzieli? :ico_szoking:
Kiedy kierowcy aut nauczą się, że nie są panami szos?

Kwiatunio -> w 100% popieram Twoje zdanie! Czasem mi się wydaje, że kierowcy aut robią takie chamskie rzeczy spacjalnie jakby chcieli nas zrzucić z drogi, zajeżdżają drogę, wymuszają, specjalnie się cisną na motocyklistę. Nie wiem z czego to wynika?! Kiedyś sama wylądowałabym na barierce, bo mnie Jeep "niezauwazył", jechalam lewym pasem po autostradzie a ten zaczłą wyprzedzać, prawie się wkonponowałam w barierki oodzielające pasy ruchu! Chcialiśmy z kumplami urwać mu boczne lusterko, bo chyba i tak mu nie jest potrzebne skoro w niego nie patrzy . Oczywiscie nikt tego nie zrobił, ale wyprzedziliśmy go i w 5 motocykli przyblokowali na drodze tak, że nie mógł jechać szybciej niż 20km/h. Facet był zdezorientowany i wiesz co? Próbował nas rozjechać! :ico_szoking: po prostu próbował przejechać po którymś z nas! Może sądził, że my mu wrąbać chcemy i się wystraszył. Odpuściliśmy w końcu ale niesmak pozostał.
Kolejnym przykąłdem na to, że kierowcy aut nie potrafią jeździć to fakt, że mój kolega, który zawsze i wszędzie jeździł przepisowo na motocyklu został zabity przez zagapionego kierowce auta :ico_placzek: Jakby chłopak jeździł jak szatan to żyłby do dziś :ico_placzek:

Zawsze będze cięta na tych, któzy twierdzą, że motocykliści to zło wrodzone. Bo to gadanie moherowego bereta! kogoś kto o motocyklistach nie ma zielonego pojęcia, co widział motocykl na obrazku i wierzy w reportaże TVN-u co próbuja zrobić z nas jeźdźców bez głowy. Wierutna bzdura! Dla mnie to ciemnogród co widzi tylko jedną stonę medalu. Generalizowanie to zła rzecz.

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

17 mar 2007, 00:00

Nie trzeba wierzyć w reportaże... wystarczy spojrzeć na drogę... Nie mówię, że wszyscy tak jeżdżą, ale zdecydowana większość niestety...

Ja kocham motory, zawsze czuje mrowienie w żółądku kiedy motor obok mnie przejeżdża... świetne uczucie...
Tylko żal tych co zgineli...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość