Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

07 maja 2007, 14:01

mała mi popsula plany bo zasnela w fotelu a mialam isc do sklepu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 maja 2007, 17:46

a co wy tak sie dziewczyny dzisiaj obijacie!!! :ico_olaboga: dawac tu dawac!! Obrazek

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 maja 2007, 19:13

hej , ja dzisiaj zjadlam normalny cieply posilek w domku , tylko niewiem czy to obiad :-D (bo nie w porze obiadowej ) na kolacje bylo za wczesnie , wiec uznajmy ze to obiado kolacja byla :-D

tesciowa czuje sie lepiej nawet wyszla na tydzien do domku , na przyszly tydz. musi sie stawic po wyniki i dalsze konsultacje .

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

08 maja 2007, 12:41

witam , wlasnie tancze z dzieckiem , znaczy ja sie juz umordowalam ona nie , zaczyna sie teraz dla mnie goracy okres , niedługo dostane prace od mojej promotorki napewno wiele poprawek :ico_placzek: , w czerwcu z chorem jedziemy do Poznania na konkurs i prawie codziennie próby

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

08 maja 2007, 13:22

Witam KOCHANE SŁONECZKA :-D

Wczoraj mieliśmy wspaniały dzień Olinkowi przeszło, na śniadanko troszkę rogalika z szyneczką na obiad zjadł 2 razy zupę i na kolację też bułeczkę. Po południu wybraliśmy się pomimo złej pogody do lasu i nad staw i wszystko byłoby oki gdyby nie to ze dzisiaj w nocy tak płakał że chce mleczko i kaszkę. O 5 się zlitowaliśmy a o 10 Oli wszystko to mleko zwrócił. Wymiotował samym mlekiem i wodą. BO on jak go ciągnie na wymioty to strasznie dużo pije. NO i od 8 jak wstał to wypił strasznie dużoooo.
Teraz śpi pojadł troszkę chrupek i jabłuszka.

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie wiem co to za wiru, niby już wszystko oki a nagle wraca. ale widać że reaguje tylko na mleczne produkty. No nic na razie wszystko co ma mleko odstawiamy na tydzień :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

08 maja 2007, 19:28

aniulka, :ico_olaboga: ale ci sie narobilo

kochana jerzeli reaguje na mleko , to moze zaczol sie na nie uczulac , poczytaj troche o skazie bialkowej , objawy sa podobne .

co tu ostatnio taka cisza sie zrobila , jakos zadko piszecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

08 maja 2007, 19:41

Lady, podejrzenie skazy miał jak się urodził ale lekarz przepisał nam Nutramigen i kazał przestrzegać diety. Wyszedł z tego po około roku.
Teraz czytam że przy rotawirusach może wystapic brak akceptacji laktozy czyli tego co jest w mleku i w produktach mlekopochodnych.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

08 maja 2007, 19:48

aniulka, no zgadza sie kochana , powiem ci jeszcze ze muj Piotrek mial terz skaze przez prawie 3 lata , a teraz je nabial i mleko , ale wiesz jak zje za duzo to zaraz ma rozwolnienie , i napszyklad jak zje serek homo to juz nic wiecej tego dnia nie dostaje :ico_olaboga: dziwne to takie troche :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

08 maja 2007, 19:50

Lady, ano dziwne.
Mówię CI mam totalnie dośc tego miasta i tej choroby. Żadnego porządnego lekarza.
Wczoraj nikt nie chciał przyjechać. Chyba musze sięznowu przeprowadzić .... 7 raz hiihhi

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

08 maja 2007, 21:39

U nas dzis trochę lepiej :-) zeby się narazie wyrżnęły, moze na jakiś czas będzie znowu spokój :ico_noniewiem: jeszcze katar i kaszel został.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość