kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 maja 2007, 09:48

dzień dobry kochane! ale sobie śpicie....wstawać już!!!!!!!!! :-D

madziorka hihi, na TVN style jest program o niemowlaczkach, w sobiote bardzo przystojny pediatra i neonantolog wypowiadał się, ze najwaniejsze to twardość materaca i trzeba pamiętac o tym, ze jego skład tez może uczuląc, ale więcej nie oglądałam :ico_noniewiem: lenka ma materac taki po mnie jeszcze, twardy jak kamień, nie wiem czy wypchany, ale w tamatych czasach wszytsko było możliwe...może to słoma :-D ale śpi jej sie wygodnie :ico_oczko:
zobacz na e-bay może będą jakies tańsze? na alegro taniej chodzą niz w sklepach
lucy23, przyłączam sie do fun-clubu Nathana-giganta :ico_oczko:
julie_377, a ty jeszcze śpisz? :ico_oczko: czy zajadasz śniadanko babci? :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 10:01

dzwonie do ambasady :ico_zly: paszport musze zmienic i poki co muzyki slucham jakiejs durnej no i musze sie dowiedziec co z tymi moimi referencjami bo chyba trzeba sie bedzie za nowa praca zakrecic buuuuuu

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 maja 2007, 10:03

julie_377, no nie żartuj, ze ze względu na papierek z referencjami, będziesz nowej pracy szukać???? ja ci te referencje napisze :ico_noniewiem:
już sie naczytałam o tej ambasadzie.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 maja 2007, 10:04

Hello
My w koncu w Anglii z tatusiem Oli :ico_oczko: juz od piatku. Niestety neta jeszcze nam nie podlaczyli, bo "fachowcy" juz 2 razy chodzili pod inny nr - i tlumaczenia,ze to ma byc 71 a nie 17 - zdaja sie ich nie przekonywac...
Nie wiem wiec kiedy napisze cos wiecej - wiec buziaczki i pozdrowionka na razie :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 10:07

kasia nie uwierzysz co to za cyrki oni mi sprawdzaja kazdy dzien zycia 5 lat w stecz!!!!!!!!!!! juz mi zeszlo z 20 referwencji na 3 jeszce czekam i mam poltora tyg zeby przyszly marne szanse :(

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 maja 2007, 10:17

julie_377, no chyba żartujesz??? przeciez przeszłaś szkolenia, czyli sie nadajesz, to po cholere aż tyle tych referencji, kilka nie wytrczy, tylko po, zeby potwierdzic kwalifikacje? przesadzają :ico_noniewiem:

felicity001, witaj i powodzenia z netem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 maja 2007, 10:20

Beatka witamy na naszym forum
Kasiaa Ty sie nie przejmuj, ja jak kupilismy szafke na ciuszki malego to musialam jazde zrobic na ostro zeby mi moj kochany złozył, szuflady latały po pokoju bo ciagl slyszalam " zaraz kochanie" a to zaraz nie przyszlo wiec rzucałam co sie dało i zrobił w 15 minut i jeszcze stwierdził " i nie wiem kochanie co cie tak zdenerwowało" :ico_brawa_01: stoicki spokój w przeciwienstwie do mnie :ico_olaboga:
a łozeczko mam wybrane trzy poziomy do znizania i jedna strone " otwieraną" a materace mowia jedni ze maja byc miekkie, a drudzy ze twarde, to jakie w koncu maja byc???? bo ja w sobote jade i jeszcze nie wiem :ico_olaboga:
Felicity witaj z powrotem :ico_brawa_01:
buziale kochane spadam do łozeczka po pracy jestem, nogi jak banie i krew z nosa, normalka :ico_olaboga: ale jestem optymistka bo juz niedlgo moje malenstwo bede tulic :ico_brawa_01:
Jasnie Pani gdzie Ty??????????????????????????????????????????????????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 maja 2007, 10:27

martuchafrost, kuba dziś będzie składał 3 dzień!!! a szafek są TRZY :ico_zly:
o tych materacach to na bank słyszałam, że twardy :ico_oczko:
kurde, mamuśka, idź już na ten urlop, bo...mnie wykońcysz :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 10:28

nie kasia tu chodzi o przepustke do stref lotniska bla bla bla i sprawdzaja czy czasem, sie z binladenem nie widzialam ;/

[ Dodano: 2007-05-09, 10:29 ]
materac na bank twardy ja kupilam w motherecare (coz za niespodzianka w moim przypadku :ico_haha_01: ) i bardzo jest twardy a jakis taki zwykly wybralam... ja nie wiem ale te kokosowo gryczane ---- ja bym nie chciala spac na czyms do jedzenia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-09, 10:30 ]
wiecie co od wczoraj dzwonie do tej amnbasady co min i ciagle zajete.... bosghhhhhhe ale zapracowani :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 maja 2007, 11:01

julie dodzwonic sie do tej ambasady graniczy z cudem :ico_zly: zazwyczaj udawalo mi sie przed ich zamknieciem,tak od 15-17.madziorka ja z tym materacem to samo mam...nie wiem jaki ...a w ikei rzeczywiscie nic nie ma i t kupil taki zwykly,ale jak dla mnie to on za dobry nie jest (w ikei wlasnie) i ja bede szukac wlasnie jakiegos twardszego...takze daj znac jak znajdziesz :-D martucha moj sklada lozeczko juz kilka tygodni :-D ale wczoraj sam sie wystraszyl,ze nie zdarzy i w weekend zlozy :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość