Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

09 maja 2007, 22:17

Hej!
Kasiulka gratulujemy kolejnego zęba:) spróbuj Konaradowi dać na noc Viburcol. Móze po tym przespi spokojnie noc. Czytałam w ulotce, że przy ząbkowaniu tez polecają...

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 maja 2007, 22:25

Laski.....ja teraz doczytałam ,że tutaj mowa o powieszeniu kalendarza z gołymi babkami była :-D Ja tam nic przeciwko gołym babom nie mam....tylko nie w moim domu.... Do wystroju miezkania by mi taki kalendarz nie pasował i nie wyobrażam sobie, żeby taki tutaj wisiał :-D Zresztą nie sądzę, żeby mój mąż wpadł na pomysł przyniesienia czegoś takiego do domu :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 maja 2007, 22:46

helloł
Kasiulka i Kociczka - ja Wam tyż zazdroszczę spotkania - super byłoby gdyby wszystkim nam się udało - już nie mówię o Was dziewczyny z forum... tylko moje koleżanki, albo mam kolezankę co... :-D a chłopaki wyglądają cudniście :ico_brawa_01:

Sosna- podeslę Ci jutro fają foteczkę bo dziś nacykałam troszkę ;-) a pomysł superowy z fotografia familijną :-D

Mery - Don Kornelo przeprzystojny :ico_wstydzioch:

Ach i Konradkowi :ico_buziaczki_big: za tego zęba co to zdecydował się w końcu wyjść :-D

u nas cisza i nie zapowiada się :-/

[ Dodano: 2007-05-09, 22:52 ]
co do lasek - to też wolę w realu i nie takie znów obce z kalendarza czy cóś... :-P

dobranoc dziewczątka :ico_papa:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

09 maja 2007, 22:56

A co do kaledaża to ja bym nie pozwoliła...zmykam prasować...

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

09 maja 2007, 23:20

ależem się :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jak Kocica z Kasiulką wróciły to się odrazu ilość stron do przeczytania zwiększyła :-D dziewczynki jesteście niesamowite nic przez was nie pamiętam co miałam pisać jeszcze się mi micha cieszy :ico_smiechbig: jutro muszę znowu czytać od początku
zapamiętałam tylko coś o Tomeczku z gorączką :ico_olaboga: dużo zdrówka dla niego i dla Konradka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za 1 zębola :ico_brawa_01: niech następne wychodzą bezboleśnie :ico_oczko:
Jagoda ma na 2 Daria

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 maja 2007, 07:55

Ja poproszę o :ico_kawa: , bo mnie moje dziecko przed czasem dziś obudziło, teraz oczywiscie marudzi, że śpiące :ico_noniewiem: . Ja dzisiaj mam dużo zajęć, bo znowu mi się chałupa zapuściła :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 maja 2007, 07:58

Hej ja już piję kawusię więc się dołączę
u nas pobudka o 5, nie miałam siły się dowlec, do kompa
Sosna super pomysł z tą plażą :-D
muszę Jaśka przenieść bo mi kurz je z podłogi :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-10 ]
Kocica Ty to mnie zawsze motywujesz do sprzątania
ja to Cię normalnie podziwiam ale może też posprzątam choć troszkę

[ Dodano: 2007-05-10 ]
Mosob jak mięcho wyszło?????
czy Wasze dzieci też się śmieją jak kichną Jaś się czasem aż zanosi ze śmiechu :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 maja 2007, 09:14

halo,
ale jestem wyspana, spałam 6,5h z przerwą pomiędzy 3-4 (mała chcąc mi powiedzieć ze jest głodna biła mnie ręką po buzi, a ja ją na boczek i przytulam, i rączkę trzymam i uspokajam, a ta mnie ładuje... więc po pół h wymiękłam :-D )
Marittko, Ty moja koleżanko :DD
Riterko, podwójna mocna się należy i jakiegoś Red Bull'a :-D
dziewczyny czekam na zdjęcia

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

10 maja 2007, 09:16

Cześć!
Dopiero doczytałam :-) Mały się ululał, więc mam czas na :ico_kawa: i na forum.
kasiulka, kocica :ico_brawa_01: , gratuluję spotkania. Ja bym Konradka i Hubcia od razu na zdjęciu rozpoznała :-D To dobrze, że w końcu Konradkowi wyszedł zębolek. Może następne "wyjścia"będą bezbolesne?
akna, jak czuje się Tomek? Mój miał gorączkę po drugiej szczepionce (m.in. przeciwko krztuśccowi-lekarka ostrzegała)
riterko, Maciej też ma radochę jak kichnie :ico_haha_01:
Położyłam z rana małego na macie i kocyku. I oczywiście szalał tak, że ciągle słyszałam "trzask" główki i plecyków o podłogę. Dlaczego tak gwałtownie przewraca się z brzuszka na plecyki :ico_olaboga: ?Wiem, że jeszcze nie raz rozbije głowę ale teraz jest malusi i ja się nie zgadzam :ico_nienie: Albo przybiera postawę do raczkowania, "bzyka" i leci do przodu :ico_olaboga: , no i nosek boli :ico_olaboga:
gosiu, a ty gdzie?Miałaś zajrzeć do nas.
agatko, ty też się odezwij!!
Lecę troszkę chatę ogarnąć. Będę zaglądała, bo kawa jeszcze ciepła.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

10 maja 2007, 09:30

hej!
My dzis znowu dziś nockę mielismy zarwaną o 3 zaczął mały pojękiwac potem o 4,40 obudził się z rykiem więc dostał butlę(myslałam, że jedzenie nocne mamy za sobą) i potek co chwile -pojękiwał taqkże spała w nogach i trzymałam go za rękę) mam tak odgniecioną bo musiała wciskać między szczebelki łóżeczka...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość