julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 08:33

witam z rana
noc u nas nawet spokojnie przeszla a z rana gruzienie wszytskiego a najlepiej mojej reki hihihi
ide sie jeszcze zdrzemnac z natusiem bo nas s. z rana poderwal o 6 bo mu sie na silowenie przed robota zachcialo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 maja 2007, 09:38

Delfina super foty!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Julie Nathanek niedługo laski bedzie zarywał :ico_brawa_01:
Lucy dzieciaczek juz Ci sie obrócił głowką w dół?????
jakbys miała skan to by Ci powiedzieli czy bedziesz miala cesarke czy nie :ico_olaboga: a mąż moze byc z Tobą i nie martw sie ja tez sie boję :ico_szoking:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 maja 2007, 10:26

dzień dobry mamuśki!
ale naklikałyście! :-D
no własnie, gzdie jest nasza najświeższa mamusia Kasiulka? ciekwae czy udało jej sie namówić Viki na cyca :ico_noniewiem:
witaj serdecznie Fitney :ico_oczko: zapraszamy na ploty! :ico_oczko:
Lucy ale go dziewczyny rozpracowały :ico_haha_01: napisz mu, ze nie ma szans mamuśkami :ico_haha_01: ale swoją drogą to nieżły ten program... moze kiedyś kubie zainstaluje i będe go inwigilować :-D
Delfinka ale ci Mayusia rośnie! czy ty, chudzinko, masz siłe ją jeszcze podnieść? :ico_oczko:
Jaśnie Pani gratuluje kanapy, no na taki kolorek to nawet ja bym sie nie odważyła :-D ale szybko to minęło, jeszcze niedawno pisałyśmy ci, ze przeżyjesz tęsknotę za mężem, a teraz, że ...preżyjesz jakoś jak ci się będzie po mieszkaniu włóczył :ico_oczko: ja casmi, jak kuba wyjedie na ryby, to po prostu odpoczywam, błogi spokój w domu :ico_oczko:
Julie ale szczęśliwy ten twój sunuś na zdjęciach :ico_brawa_01: :ico_oczko: pochwal sie nowymi postępami super-boy'a :-D pewnie ziemnikai obiera i schabowe tłucze? :ico_oczko: a w tej ambasadzie to naprawde jakieś pierdoły pracują :ico_zly: w paźdierniku spotkanie????????????????? :ico_puknij:
Gosia dlaczego ten murarz tak cwaniakuje? wiem, ze teraz z ludźmi do pracy jest ciężko, ale wymagania mają chyba za wysokie? mam nadzieje, ze jak już zacnie sie budowa to sparwnie wszytsko pójdzie.
Emilka no to Alusia sie juz całkiem na język angielski przestawiła :ico_brawa_01: :ico_oczko: a nathanek....jeszcze niedawno był taki malusi, a teraz prosze jak owoce wcina :ico_oczko:
Madzia no :ico_brawa_01: rozłożyłaś na łopatki barta lucy :-D w brzuchu siła :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
Martusia powodzenia pry zakupie i składaniu łóżeczka, jeśli twój mąż ma te same geny co nasi...toi za jakieś 3 tygodnie łózeczko stanie w pokoju :ico_haha_01:

no a u nas oczywiście było za pięknie, zeby było prawdziwie :ico_zly: kupilismy do duzego na razie tylko ten wypocynek i meble 3 częsci, a jeszcze ma być stół ...i nic nam sie nie chce jakos ładnie ustawić, tych mebli chyba za dużo, czy co? :ico_noniewiem: fotel juz jest w garażu, no, ale szafek mi skoda :ico_noniewiem: a stół potrzebny...oczywiście kto wszystko wymierzył...KUBA :ico_zly: może jakiś cudem to upchniemy :ico_noniewiem:

jak u nas wczoraj lało! pogoda depresyjna na szczęscie mija, bo jescze dostałam @ i już w ogóel jestem jak osa :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 maja 2007, 11:30

tak sie zastanawiam ,gdzie moge dostac taki przewijak co sie na lozeczko zaklada?w mothercare na stronce nie ma :ico_noniewiem: u nas tak malo miejsca ,ze sie nic nie miesci;( fajnie sie mieszka,ale cos mi sie wydaje,ze z dzidzia tu dlugo nie zostaniemy,tylko bedziemy czegos wiekszego szukac,bo to jest tylko studio flat i nawet tych wszystkich gratow dla dzidziusia nie ma powstawiac :ico_olaboga: a widzialam w necie,ze za ta cene co tu placily spokojnie mozna znalezc 1 bedroom z osobnym living roomem i jeszcze ogrod za domem...a tu nic :ico_noniewiem: no, ale do lipca pewnie jeszcze pomieszkamy....kasiaa u nas tez wczoraj pogoda depresyjna ,lalo wieczorem ...ale teraz juz lepiej... :-D marta tak mi polozna powiedziala,ze sie obrocil :ico_noniewiem: w sumie jak ma czkawke ,to czuje ja na dole....ale on sie tak wierci,ze do porodu wszystko mozliwe :-D delfina super,ze mozna byc przy cc...nie nastawiam sie na to,ale nigdy nic nie wiadomo :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 12:44

a to zdjecie mojej nowej fryzury hihihih niezbyt udane ale co tam
znow mnie wzielo z tymi zdjeciami hihihi Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2007, 13:04

Witam senna straszna jestem i jakos weny napisanie nie mam. Jeszcze sie nie moge pozbierac po tym dlugim weekendzie.

Julie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fryzura tylko nastepnym razem nie rob zdjec pod swiatlo zebysmy twarz lepiej widzialy.
Kasik jak tam karmienie? jak malutka?

Kasia79 to zaszaleliscie z meblami. U mnie teraz w 1 pokoju jest tragedia bo cala trojka musi sie zmiescic. A wiadomo pelno mebli. Ale w nowym domu ilosc mebli ogranicze do minimum bo ja straszna balaganiara jestem. Wiec beda glownie szafy i szafki zamykane tak zeby bylo gdzie upchnac.

Fittney nareszcie widac synka. Chyba łobuziak z niego co? A z przyjazdem do uk to na stale przyjechaliscie czy na troche by odlozyc i wrocic?
Delfina sliczne zdjecia Mayci. I wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zlazenie z lozka.
A co tam u Ilonki odzywa sie do ktorejs??
Umieram z glodu zaraz ide na obiad.

Lucy co do materaca to mi siostra kupila w ogole bylam w anglii i jak wrocilam to ona z mama mi zrobily kacik dla Tomka kupily lozeczko materacyk pozytywke i pieluszki. Rezszty nie chcialy kupowac bym tez mogla sie nacieszyc kupowaniem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 maja 2007, 13:44

gosia ja dopiero robie obiad ,glodna jak wilk jestem :-D julie bardzo ladnie wygladasz,nie dziwie sie,ze S sie podoba nowa fryzurka... :ico_brawa_01: a wloski farbowalas na blond,czy tylko obcielas?bo chyba masz inny kolor?bardzo ladny kolor musze dodac ....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 13:52

delifnka slodkie foteczki.... brawa dla mayci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
julie nathanek kochany!!! zal mi go ze tak sie musi bidulek meczyc !!!!
ladna fryzurka

a ja niedawno wstalam jak zwykle.. ale pospalabym jeszcze tylko ten kaszel mi nie daje.... budze sie i dostaje ataku !!!!! hihi
mleko z miodem pomaga

a dzis moj mezulek konczy 30 latek!!!!!! hihih w sobote imprezka na maxa hihi

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

10 maja 2007, 14:13

Julie no suer fryzurka!!! Bardzo mlodziutko tak wygladasz!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy jak tyle tam pacicie to pewnie, ze szuikajcie czegos innego, ogrod to super sprawa. Lucy a ile placicie u siebie co miesiac za mieszkanie i ile rachynki, tak pi razy drzwi, z ciekawosci pytam, bo my prawie wszystko w wynajem ladujemy :ico_olaboga: i jak tu sos odlozyc??? :ico_szoking: Ale to po prostu Londyn, albo my stuknieci :ico_puknij:
Kasia juz chyba dosc remontow i urzadzania bidulko masz. Ciagle cos :ico_olaboga: ale tak to juz jest. Ale najwazniesze loze malzenskie w czerwonym pokoju ok!!!
A co do Mayci, to naprawde nie daje rady jej nosic, jeszcze z moim krzywym kregoslupem, dramat :ico_szoking:
Uciekam bo telewizor chce zwalic :ico_szoking: :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 15:14

delfina u nas to samo rachunki masakryczne ale mysmy dostali doplate do council house i housing benefit i jeszcze jakies tam inne bo moj s. ma obywatelstwo a wtedy nie mila pracy wiec malo nas wychodzi .. ale na poczatku masakra
dom chcemy kupic pod londynem ja nienawidze tej klitki co teraz mamy no ale jeszce pare miesiecy sie przemecze chyba w imie wyzszych celow :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość