Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 maja 2007, 14:49

Madziorka Madzia ma term,in na 10 czerwca a dziś jest 10 maj więc dlatego liczy to za początek 9 miesiąca. Ja też tym sposobem liczę, bo konkretnie jest, a nie tam bawic się w te tygodnie...
Zmykam dziewczyny do domku. Ufff... jeszcze tylko jutro hahaha.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 15:36

indigo dzieki za wyjasnienie hihi to za 19 dni ja zaczne 9 miesiac!!!! super!!

lucy nic sie nie martw...kaske dostaniesz.... mam nadzieej ze szybciej...
wczoraj wypelnilam wniosek o becikowe... to jeszzce latwiejsze niz macierzysnki hihi ale jedna strona musi byc wypelniona przez polozna lub lekarza... wiec musze poczekac do wizyty, ale i tak mi pewnie nie przyznaja bo nie mam zadnych benefitow!!!!
a ja do lozka???? :ico_puknij: :ico_puknij: hihi jakos nie dam rady... za dlugo przesiaduje przy kompie a potem na szybko przed adasia powrotem krzatam sie w kuchni
dzis moj kochany mezulek konczy 30 latek!!!! hihi
:ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 maja 2007, 15:45

Witam hm nie wiem od czego zacząc chyba od dobrych wiesci :ico_oczko: potem beda te gorsze :ico_placzek:

Bylismy w hurtowni i kupiłam wszystko co zostało do kupienia z mojej nie konczacej sie listy :-D wydałam 206 zł ale cóz takie zycie :ico_oczko:
Potem jeszce apteka gdzie wydałam 60 zł :-D

Jak wróciłam do domu i P przyszedł z pracy to po obiadku ( kiełbaska na goraco :ico_oczko: ) maz dostał ten przywilej i porwał liste :ico_brawa_01: ( uwazał ze nigyd ise nie skonczy :ico_szoking: ) Wiec jestem szczesliwa ------ Mogę juz rodzic---- jestem przygotowana :-D :-D

A teraz te nie miłe :ico_zly:

Podjechalismy z moja siostra pod hurtownie wysiadam z auta patrze idzie moja tesciowa ze szwagierka czyli jej córka i mówia "czesc: i ..............odwracaja sie i wchodza do hurtowni :ico_szoking:
No to ja poczekałam az siostra zamknie auto i weszlismy tez one poszły na inna czesc niz my wiec spokojnie robilismy zakupy. Spotkalismy sie dopiero przy przescieradłach do łozeczka podeszła do nas i mowi " kiedy wpadniecie " ja mowie nie mamy czasu P pracuje nadgosziny a po drugie ciezko mi juz chodzic i odeszła.

Przy kasie spotkalismy sie ponownie płaciły przed nami zapłaciły i wychodzac mowi tesciowa "to czesc" hm ja :ico_szoking:

słuchajcie dalej :-D

Wyszły a pani która kasowała i obok stała włascicielka pyta sie " co znajomi" a ja " NIE TESCIOWA" a one :ico_szoking:

Moja siostra zeby uratowac głupia cisze mowi " MÓWI SIE ZE TESCIOWA TO NIE RODZINA" i zaczelismy sie :ico_smiechbig:

Ale na powaznie bardzo to przezyłam łzy mi naszły do oczu nawet nie zapytała jak sie czuje jak Marcinek nic kompletnie nic jakbym była obca :ico_placzek: :ico_placzek:
W domu opowiedziałam P wszytsko wkurzył sie na maksa :ico_zly: powiedział ze kropka nad "i" została postawiona ze to koniec nasza noga u nich nie powstanie i ze jej to wygarnie jaka z niej matka :ico_placzek:

Przepraszam ze tyle napisałam ale musiałam sie wyzalic jest mi bardzo smutno bardzo bardzo :ico_placzek: az zadzwoniłam do swojej mamy a ona ze trudno nic nie poradze ale postawcie sie w mojej sytuacji w jednym sklepie rodze jej pierwszego wnuka :ico_szoking: a :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz koncze bo sie wsciekne.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 15:58

madzik nie denerwuj sie tak kochana!!! nie warto stresowac maluszka... z twojej tesciowej jakis wredy babsztyl sie okazal... :ico_olaboga: miala niby jakies przeswity normalnosci kiedys, ale widac nie na dlugo.... przykro mi... coz moge powiedziec....
moze przechodzi menopauze i hormony jej szaleja...
miewalyscie tez przyjemne chwile co???pamietam ze czesto u niej bywalas.... wiec cos sie jej odmienilo????
moze jak maluszek przyjdzoe na swiat to serce jej sie otworzy....

daj sobie z nia spokoj... :ico_pocieszyciel:

ciesze sie, ze masz juz komplecik dla marcinka.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja do niedawna nawet listy nie mialam
dopiero 2 dni temu zrobilam... i pocieszylam sie, ze wiekszosc z niej juz zakupione

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 maja 2007, 16:06

Madziu tak naprawde ja zawsze chciałam miec z nia dobre kontakty one ze mna jak widac nie :ico_placzek: zastanawiam sie czy ja jestem taka czy co :ico_placzek: jest mi cholernie przykro.

Ciesze sie ze swojej dzidzi tez juz masz kupione rzeczy :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 maja 2007, 16:32

Madziu nie denerwuj się :ico_haha_01:
tak mówię... a sama za godzinkę powitam w progu swoja... moze jakoś wytrzymam do soboty. Kurde Karol cwaniak dopiro jutro wraca :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
idę dusić muchomorki :diabel2:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 16:37

madziu to nie twoja wina... ty sie starasz.. ale przeciez nie bedziesz prosic sie zeby ona laskawie zechciala z toba normalnie rozmawiac.... takie babki ciezko zmienic.... nie mam pojecia skad to sie w nich bierze.... i jak ludzie czuja sie z takim wrednym zachowaniem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

najwazniejsze , ze probowalas....
a teraz skup sie na oczekiwaniu maluszka... odpoczywaj.... usmiechaj sie....
najwazniejsze zeby miedzy toba i mezem bylo ok.... i zeby marcinek byl zdrowy!!!
reszta jest malo istotna!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym momencie!!!! tylko szczescie i radosc waszej trojeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas tez ostatnio byla przykra sytuacja z narzeczonym adama kuzynki... oni przyechali tu do nas 1,5 roku temu...my im pomoglismy na poczatku, adam wzial go do pracy... i kilka tygodni temu... ten koles okazal sie wrednym ch.... bo slow mi brak... hipokryta manipulant tchorz!!!!!!
za plecami adama gadal na niego wredne rzeczy i nastawial innych przreciwko niemu.. a to wszystko przez chciwosc, zazdrosc,,,, itd typowo polskie za granica!!!!!
poszlo o kase... wydawalo mu sie, ze wsszystko mu sie nalezy... i wygarnal tyle niedorzeczych pretensji, ze szkoda gadac...

adam strasznie sie wkurzyl... zamiast olac takiego gnoja... to ten napsul mu nerwow... i teraz kontakty urwane... a kuzynka adama spoko dziewczyna... az zal mi jej ze za takiego kolesia wychodzi za maz juz za miesiac....
podejrzewam ze ona sama wielu rzeczy nie wie
on oklamuje i ja... np pali trawe za jej plecami......
debil jeden
a teraz jetsem przekonana ze musial cos naklamac jej na nas... dodac od siebie itd zeby z nami sie nie kontaktowala.. pewnie on sie boi , bo zna mnie i wie ze moge wiele jej powiedziec... a dla niego to niewygodne... tuz przed slubem...

a ja sie nie mieszam... ale jesli ona zapyta to nie bede klamac i jemu nonono kryc!!!!!

oh... znowu sie wkurzylam... zawsze jak o tym mysle to mnie krew zalewa.... :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-10, 16:38 ]
alineczka tak trzymac. dus te muchomorki i luzik . i podrzuc kilka madzi.... hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 maja 2007, 16:42

Madziu bo tacy ludzie sie znajduja :ico_zly: moja tesciowa to dziwny typ :ico_zly: jej zalzy na kasie a jeszcze jakbys jej dawała była bys najlepsza :ico_zly:
Masz racje w nonono ja mam ja do nich jezdzic nie musze :-D

[ Dodano: 2007-05-10, 16:44 ]
Madziu powiem ci jeszcze jak były przygotowania do wesela to niby wszystko na pol z moja mam ale na sale ustrojenie nie dała bo uwazala ze po co to ja jej wtedy powiedzialam ze jej rodzinka bedzie siedziec po stronie nieustrosjonej i myslisz ze cos dało P dał tak samo z zaproszeniami mowi ze nie daje to ja mowie ze jej rodzinke na papierze toaletowym zaprosze P kupił :ico_zly: wredna baba i tyle

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

10 maja 2007, 17:28

witam was moje kochane czerwcoweczki :-D :-D :-D

ale mialam dzisiaj chodzacy dzien :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: najpierw bylam w szkole i rozmawialam z taka pania na temat tych moich boli, powiedzialam jej ze chcialabym sie uczyc w domu i przyjsc tylko na egzamin a ona mi na to ze musze miec zwolnienie od lekarza :ico_zly: no wiec po zajeciach spakowalam manatki i do lekarza... wyzalilam sie pielegniarce co i jak i ta dala mi zwolnienie na razie na dwa tyg az do nasteonej wizyty :ico_brawa_01: potem przyjechal mezulo moj kochany i chwile posiedzielismy w parku i sie poprzytulalismy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: potem pojechal a ja postanowialm isc z moim plecakime na zakupy... poszlam do Deichmanna po klapki do szpitala wzielam sobie dwoje a tu sie okazuje ze dzis karta placic nie mozna bo maja aparat popsuty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i musialam jedne zostawic... wzeilam sobie takie brazowe japonki z brylancikami na jakiejs zdrowotnej podeszwie :-D ale zanim doszlam do domu to mialam paluchy do krwi obdarte :ico_olaboga: na szczescie adidaski mialam w plecaku i sobie przebralam... kupilam moje kochane pomidorkii salate i winogronka wiec mam co jesc glodna chodzic nie bede :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
potem kupilam malej chusteczki do dupki i oliwke :-D :-D plecak pelyn i jeszce pod gore do domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale doszlam czerwona jak burak i spocona jak swinia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz mam dwa tyg wolnego wiec bede was czesciej meczyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,


madzia ty sie tesciowa nie przejmuj, my jak miesliemy teraz 6 maja 11 miesiecy po slubie to tescie mi powiedzieli: w sumie nie jestes taka zla :ico_szoking: a ja im tu latam kolo nonono jak glupia ges i jeszcze sie Rafala babcia opiekuje za "dziekuje" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale oni da sla mnie po rpstu troche cofnieci w rozwoju a mojego dwulicowego tescia to zniesc nie moge :ico_zly: :ico_zly: ale dosc bo sie tez wkurze a niepotrzebnie :-D :-D :-D

znikam sie polozyc bo mnie lydy od tego pomykania po goprach bola jak nie wiem :ico_olaboga: potem sie odezwe

aha i bylam wczoraj na tej szkole rodzenia i bylo superowsko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poznalam dziewczyne dwa lata ode mnie starsza w 37tc ktora mieszka ulice wyzej ode mnie :-D moze w koncu bede miala tu jakichs znajomych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 17:53

magda26 pisze:powiedzialam ze jej rodzinka bedzie siedziec po stronie nieustrosjonej

magda26 pisze:jej rodzinke na papierze toaletowym zaprosze


no niezle jej powiedzialas :-D :-D :-D

niestety ludzie sa chorzy na punkcie kasy.... !!!! znam takich co nie mieli za duzo a jak sie dorobili to im odbilo... masakra... a tutaj za granica najbardziej to sie odczuwa... bo wiekszosc przyjechala ze wzgeldu na sytuacje finansowa... i dla wielu tylko praca sie liczy zeby jak najziwjecej miec!!!!!!!!!!!!!!! a ze rodzine,. ze dzieci... to malo istotne...

i ciulaja.. czesto kosztem innych... masakra!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

witaj haniu nasza rozgadana i zabawna ciezarowko!!!! szalony mialas dzionek... hihi odsapnij troszke!!!

a ja jestem z siebie dumna.. poszlam w slady madzi... wyszlam na chwile do kuchni i powera zlapalam... mialam zrobic tylko drugie danie...
a zrobilam salatke , i surowke z bialej kapusty i marchewki... a na drugie tortille.... tylko ja nalesniki kupuje gotowe wiec szybko poszlo... tylko farsz... i do tego sos czosnkowy hihi
no i obiadek czeka na adasia.... szybko sie uwinelam ale to dlatego ze nie podchodzilam do kompa.... hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość