lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 maja 2007, 15:36

madziorka zloz zyczenia mezowi... :ico_brawa_01: moj bedzie mial 30 we wrzesniu,wiec jeszcze sciemnia ,ze ma 29 :-D delfina wydaje mi sie,ze u was drozej,za wynajem placimy 500f,ale to tez niestety klitka,choc bardzo ladnie wszystko zdrobione ...a rachunki to nam dopiero niedawno przyszly ...za 5 miesiecy :ico_olaboga: i za prad 318,za wode chyba 120 ,za counsil 95 miesiecznie...a widzialam w necie,ze za 600 f mozna fajny domek wynajac z 2 pokojami :ico_szoking: a wczesniej mielismy flat 2 pokojowy,ale taki sobie za 625,ale z tomka kolega mieszkalismy i to byl czlowiek nie do zycia...teraz sciagnal rodzine i oni tez od niego uciekaja :ico_haha_01: dobrze mu tak :ico_brawa_01: swinia jestem,ale tyle co sie pzez niego naplakalam,to sie bardzo ciesze.... :ico_zly: w sumie nam tez pieniadze na oplaty znikaja i tez tak myslimy,ze to nie ma sensu tyle za wynajem placic,jak za podobna cene mozna miec wlasne...tez nic nie umiemy odlozyc...jakbysmy mieli na pierwsza wplate ,to juz bysmy mieli swoje he he (tzn banku :ico_haha_01: )na razie musimy poczekac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 15:44

lucy w bristolu macie taniej.... my za one bedroom placimy 625 za sam wynajem... mamy ladne mieszkanko w bloku... bez ogrodu co prawda.. ale na parterze i z salonu sa drzwi balkonowe i na zewnatrz kawalek trawki.... hihi grilla mozna zapalic itd wiec fajnie jest hihi
i u nas ceny za 1bed chodza od 600F wzwyz.... im dalej od londynu tym taniej...

masakra ile trezba bulic za samo mieszkanie..
to prawda ze lepiej placic do banku na swoje.... ale ile z tym zameszania itd... znajomi juz od wrzesnia kupuja !!!!
i ciagle ktos im chalupke sprzed nosa sprzata... albo ktos da wyzsza cene albo wlasciciel sie rozmysli i tak w kolko... a ceny wciaz ida w gore....
nie wiedziala ze w uk tak trudno kupic dom.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
my cchemy poczekac i zobaczyc jak bedzie wygladala nasza sytuacja finansowa z maluszkiem... bo jak teraz sie spluczemy na dom , a potem nam na zycie braknie....??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 maja 2007, 15:45

:ico_tort: wszystlkiego najlepszego dla Adasia :ico_brawa_01: madziorka zloz mu od nas zyczonka. moj mezus to trzydzieche dopiero za 5 lat zaliczy :-D , bo ja sie w malolatach lubuje :ico_oczko:
lucy jak na londynskie warunki wasze studio to taniocha, ale pewnie u was taniej chodza takie mieszkanka. jak chcecie zmieniac to sie pospieszcie, bo potem z malenstwem to trudno bedzie sie przeprowadzac.
julie jak natus sam juz posty smruje to moze mu osobne konto na TT zaloz :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasia ale ty masz z tym kuba... co on matematyki nie zna/ masz nauczke na przyszly raz, ze jak sama nie zrobisz to przynajmniej chlopu nie daj tego robic :ico_oczko:

a u mnie paralizu noznego ciag dalszy, ledwo chodze, ale musze to jakos rozchodzic, bo jak sie poloze to juz pewnie nie wstane do porodu. jeszcze 3 dzionki i moj malzonek mi to rozmasuje. uciekam, bo mama mnie wola na dokarmianie Głodzilli :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 15:59

madziorka wlasnie wiem ze z tym mieszkaniem to nie tak prosto... my mamy juz sparwdzonego przez znajomych financiaL ADVISOR I zaczynamy szukac wlasnie do jesieni bedziemy miec na wplate ale ja nie wiem czy nie lepiej do wiosny poczekac niz sie tak na zime przenosic i jeszcze odlozyc zobaczymy w kazdym razie trzeba sie zaczac rozgladac...
jasnie pani niedlugo to ja tez juz nie bede mogala na tt wchodzic jak natus tak bedzie szalal bo mi wali klawiatura w ekran i drze sie jak mu zabieram hihihihi chyba sie uzaleznil juz w brzuchu straszna rozrabiaka z tego mojego syna wszytskie zabawki psuje juz a co to bedzie dalej hihihi a i wazy juz 8,63kg :-D juz mi sie ciezko o ta klawiature walczy

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 maja 2007, 17:18

Witam kobietki :ico_haha_02:
julie_377, Super ze twoj synus tak rosnie, moj jak jest na kolanach przy kompie tez probuje stukac ale jeszcze sam postow nie wysyla :-D , a fryzurka super :ico_brawa_01: ja w niedziele ide ciasc moje poldlugie wloski na krociutkie bo juz rady z nimi nie daje :ico_placzek: a do kolezanki przyjezdza polska fryzjerka jej farbowac wiec sie zalapie i to za polowe ceny co w salonie :-D bo tak tobym czekala az pojade do polski bo 30-40 funciakow za ciecie to za drogo jak na mnie :ico_noniewiem:
Jasnie Pani :), gratuluje przyjazdu masazysty :ico_brawa_01:
lucy ceny za te mieszkania to macie zabojcze ale pewnie tez inne zarobki niz w Belfascie :ico_noniewiem:
Delfina :ico_brawa_01: dla Mayci za spryt w schodzeniu z lozka :ico_brawa_01: teraz to juz prawie samodzielna :ico_haha_01:

Kurde co do mnie to ciagle jestem spiaca :ico_spanko: ta silownia tez mi swoje daje ze padam z sil no i dzieci moje kochane tez swoje daja :ico_olaboga: no a z synusiem prob jedzeniowych ciag dalszy dzis zjadl pol sloiczka obiadlu z marchewki cebulki kurczaczka i ziemniaczkow, smakuje mu to wszystko i widac ze nic go nie boli a teraz od godzinki spi jak aniolek :ico_haha_02:
Ciekawe co tam u naszej kasi pewnie zajeta corcia, ja tez teraz mam coraz mniej czasu na TT ale dzieci sa tego warte :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 maja 2007, 19:56

emilka podziwima cie z ta silownia... :ico_brawa_01: za wytrwalosc...ja wiem wlasnie,ze w londynie ceny zabojcze,bo nawet jak mielismy te 2 pokoje za 625 to kumpela z londynu smiala sie,ze taniocha :-D madziorka my tak samo chcemy zobaczyc jak to z dzidzia bedzie,bo na tym naszym maternity moze byc troche lipnie he he ale damy rade....zobaczymy,moze w totka wygramy :-D tomek gra co sobote :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 maja 2007, 20:20

Julie czy to Ty na tych zdjeciach????????????????? laska z Ciebie :ico_brawa_01:
Lucy w mothercare sa przewijaki i to rozne rozniaste, ja bylam ogladac wiec wiem a i kolorki i fasony jakie tylko chcesz :ico_brawa_01:
to ja wam powiem jakie ja mam mieszkanie i ile płace: dwie sypialnie duze na gorze, lazienka mała, na dole duzy pokój dzienny no i kuchnia te dosyc sobie, a z tyłu wielki ogród ( tylko nie mam kosiarki a trawa rosnie jak na drozdżach) wiec moge grila robic :ico_brawa_01: i za to wszystko płace 340 funtów na miesiac, plus gaz i prad ale to mam na karte wiec kupuje kiedy i za ile chce :ico_brawa_01:
Emilka ja tu tez kiedys poszłam na farbowanie ( 50 funtow ) :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wiec teraz sie sama farbuje a za ściecie płacę 5 funtow
pozdrawiam Was kochane i zaraz spadam na nocke ostatnia, a potem 6 dni wolnego
Jasnie Pani mam nadzieje ze Ci przejdzie......
Kasik jak tam karmienie??????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 maja 2007, 20:28

lenka mi tu stoi koło nogi i nie moge sie skupic :ico_oczko:
Emilka_M, ja też cie z tą siłowną podziwiam :ico_brawa_01: a jednak mona zacząć ćwiczyć :ico_oczko: szkoda, ze mi brakuje takiego postanowienia, no, ale jak sie zaczyna dzien Grześkiem w czekoladzie to sie ma oponke :-D
lucy23, my w londynie na początku te duzo płaciliśmy, za 2 pokoje 700 cos, a potem to zdażył sie cud i zamieszkaliśmy na pubem :-D to były waspaniale czasy i ognisty sex :ico_oczko: tam powstała lenka :ico_oczko:
julie_377, super ci w tej fryzurze!!! az sie zastanawiam czy sobie na wakacje takkiej nie zrobic! tylko, ze ja mam takie dosyc puszyste włosy...a ty swoje układasz, np: prostownicą albo na szczotkę?
Jasnie Pani :), mój mąż, o dziwo, skonczył politechnike :-D więc liczyć umie, tylko i te meble sie zmieszczą, tylko co z tego, jak w pokoju nie ma miejsca :ico_noniewiem: moielismy je dzis jeszcze próbowac ustawiać, ale mam dosyć powoli tego urządzania się! pojechalismy dzis do nomiego po żarówki i zapłaciliśmy 60 zł :ico_szoking: ochota na samodzielen miszkanie już mi przechodi :ico_oczko: mam nadzieje, e te żarówki poświecą do lenki pełnoletności :-D a skąd u ciebie ten paraliż nogi? drętwieje ci, czy boli?
Madziorka wszystkiego naj dla męża!!! :ico_tort:
Gosia meble jak meble, ja to lubie raczej takie asetyczne wnętrza, a wyszło nam odwrotnie :ico_oczko: wiele rzeczy w mieszkaniu do końca nie przemyślelismy, no, ale jakos sie z tym musze pogodzic :ico_noniewiem: dlatego naprawde zasanów sie dwa razy nad kadą ścianką w domu i każdym zakupem :ico_oczko:

u nas lało jednak cały dzien :ico_noniewiem:
kuba kupił sobie takie korzenie do akwarium i jakies kamyki :ico_noniewiem: podnieca sie strasznie, a mi pomysł z ajkims śledziami w mieszkaniu nie podchodzi :ico_noniewiem:
miłego wieczorku :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-10, 20:29 ]
Delfinka, tak mayślałam, ze ledwo podnosisz swoją kluseczkę :ico_oczko: a na ten kręgosłup to nic nie moża juz poradzic? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 maja 2007, 20:32

marta gdzie ty mieszkasz?? w irlandii tak tanio???? super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a zarobki przeciez wszedzie sa podobne....

w mothercare widzialam duzo przewijakow.. ale takie maty... one nie sa na lozeczko.... ale takie tez powinny byc... bo jak nie tam to gdzie???? hihi
ja kupilam w zyrafki.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . hihi na nasza komode z przewijakiem hihi

lucy powodzenia w totka!!! moze ja tez zaczne grac!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 maja 2007, 20:42

a właśnie madziorka hihi, mi przypomniała, ze możesz też Lucy poszukać takich przewijaków styropianowych albo komód, które na górze mają mate do przewijania, a jak sie kupuje łózko turystyczne to tam jest na bank przewijak w komplecie :ico_oczko: no to wsio co wiem na temat przewijaków, na alegro mnóstwo :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość