Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 maja 2007, 10:12

U nas troszke słoneczko przebłyskuje przez chmury i nie pada chyba się z Adą na mały spacerek wybierzemy.
Do póżniej :516:

[ Dodano: 2007-05-11, 10:13 ]
justysia30 w końcu dojdzie .Wtedy doszły wszystkie co przysłałaś tylko z dużym opużnieniem ,bo potem jak sprawdzałam poczte to cyba miałam ze 4 te tabelki na poczcie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-11, 10:15 ]
a ode mnie doszło zdjęcie ? :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 maja 2007, 10:16

Widze,ze u nas wszystkie mamy po jednej dzidzi ( chyba,ze przeoczylam kogoa, jesli tak to z góry przepraszam ). A ktoras z Was zastanawiala sie nad drugim dzieckiem???

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 maja 2007, 10:22

ivon Edytka k ma dwójkie dzieci :-D
nie teraz to już naprawde ide,wyłączam kompa :-D .pa

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 maja 2007, 10:35

ivon, ja chce drugie, ale za 3-4 lata ;) ale w tym problem ze moj maz juz nie chce :ico_smiechbig: wiec nie wiem co zrobie hehe

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 maja 2007, 10:49

To to Kasiu faktycznie masz problem :ico_olaboga:
Ja musze sie Wam przyznac, ze nigdy nie chcialam miec dzieci :ico_wstydzioch: ale teraz mam Maje i kocham ja nad zycie ale na drugie nigdy sie nie zdecyduje.Mi wystarczy jedna Majeczka...
Edytko sorry,ze zapomnialam o Tobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

11 maja 2007, 10:59

Justynko dziękuję za tabelkę :ico_sorki: juz pisałam w mailu,że super :ico_sorki: zaraz wyślę Ci zdjęcia.
Co do wieku to ja we wrześniu skończę 27 latek,ale czasem czuję się jak dziecko :ico_haha_02: , a dziecko to chcemy mieć jeszcze jedno, ale nie wiem kiedy :ico_noniewiem: narazie jestem jednym wykończona i podziwiam pracujące mamusie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

11 maja 2007, 11:01

kurcze dziewczyny nie było mnie wczoraj wieczorem i 91 postów do przeczytania :ico_szoking:

wiecie co, ja po ciąży może nie schudłam ale te kilogramy które przybyły mi podczas ciązy to po porodzie odrazu zginęły ale teraz jest gorzej
niby w domu cały czas sie ruszam bo sprzatanie pranie gotowanie ale wydaje mi sie że teraz wygladam gorzej niz zaraz po porodzie

a co do zakupów to jak mam isc sobie cos kupic to jestem chora
a sprzedawców, którzy wyjerzdzaja mi z tekstem :TAKICH ROZMIARÓW TO NIE PRODUKUJĄ" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to bym zagryzła zupełnie jakbym była jakies monstrum :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

dlatego się juz przekonałam że nie łaże po jakis centrach handlowych zeby kupic spodnie tylko ide sobie na rynek, mam upatrzony stragan i jest miła obsługa i zawsze znajda cos dla mnie - nawet jak maja przekopac wszystkie pakunki z towarem

ja z kolei w sierpniu skoncze 24 i tez chcemy miec drugie dziecko ale oczywiscie pierwsza i główna przeszkada sa finanse
wkurzające jest to że w dzisiejszych czasach jest tak trudno utrzymac sie rodzinie z 2 dzieci a ten nasz durny rząd nie robi nic by było lepiej tylko kłócą sie o stołki i daja sobie ordery i odznaczenia

[ Dodano: 2007-05-11, 11:10 ]
a co do pomocy ze strony rodziny to wygląda u nas to tak
rodzina męża cała w Płocku więc nie widujemy się prawie wcale
moja rodzina - jakby tu napisać - mogę liczyć tylko na siostre, bo rodzice - no cóż - obydwoje pracują i jakbym ich nie musiała chodzic w srode na zajecia popołudniowe to by wcale nie przyjezdzali do nas.
Nie wiem jak to jest nie rozumię ich - są sami bo siostra wyprowadziła sie rok temu - a jak wracją z pracy codziennie to wola połozyc sie spac i odpocząc niz przyjechac do jednej z córek. :ico_noniewiem: Nie chce im sie nonono nigdzie ruszyć. Jak widze innych dziadków to biorą swoje wnuki i jada do parku gdziekolwiek a oni całe weekendy spedzaja w domu i najlepiej jeszcze przywieźć im Oliwkę żeby mogli ją zobaczyc - ale oni sami to juz nie. Koszmar

[ Dodano: 2007-05-11, 11:18 ]
kurde dziewczyny tak sie zajęłam czytanie postów i pisanie na naszym forum że spaliłam Oliwki zupkę razem z garnkiem :ico_olaboga: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

mała sobie spała ja wstawiłam zupke wrzuciłam co tam było potrzebne i zajełam sie TT i taki mam rezultat
ide gotowac drugą zupke dla mojej kruszynki :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

11 maja 2007, 11:41

Tyna dzieki zdjecia jeszce nie doszly ale mam nadzieje ze dojda no nic ide bo musze cos do jedzenia przygotowac.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 maja 2007, 11:44

U nas z dziadkami to jest tak - moja mama pracuje wiec nie ma mozliwosci zając sie Mają, czasem jak wychodzimy ze znajomymi w sobote to zawozimy do niej Maje. A mama mojego P. jest juz na emeryturze ale nie proponowala nam,ze zajmie sie Maja, to z reszta przemilcze.

Wiolka_28
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:30

11 maja 2007, 12:23

Gabrysiu cuuuudne zdjęcia!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Emilka prześlicznie wyglądała! Kurcze że też ja nie wpadłam na ten pomysł z fotografem na chrzciny Szymonka :ico_placzek: Super córcia, nie mogę się napatrzec! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do tych piersi. Gabrysiu nie chcę Cię zbytnio dołowac, ale ostatnio moja koleżanka, która rodziła 1,5 m-ca wcześniej ( i już nie karmi piersią) pokazała mi jak wyglądają jej piersi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Dwa wysuszone worki! Skóra strasznie pomarszczona, wygląda to koszmarnie. Ale może to się jeszcze jakoś zmieni. Ja też się boję, jak to będzie wyglądac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość