Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 maja 2007, 14:31

te z otworkiem na pępuszek widziałam z firmy Bella Happy. Narazie kupiłam Pampres, ale w późniejszm czasie zamierzamy uzywać właśnie belli, więc myślę, ze na pierwsze dni, póki pępuszek bedzie "świezy" dokupię waśnie Belle... Narazie ceny tych pierwszych rozmiarów są podobne, ale juz większe są niestety baaardzo zróznicowane, więc na początek spróbujemy tańsze, a nóz Poziomeczka nie będzie uczulona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 14:38

Dzięki Alinko za info :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Będę szukać bella happy. Masz rację, że ceny tych małych rozmiarów prawie się nie różnią, a większych już dość mocno. Warto spróbwać tych tańszych, moim zdaniem różnica tylko w marce, a wszystkie przecież muszą być dokładnie testowane podczas procesu produkcyjnego.

[ Dodano: 2007-05-11, 14:40 ]
Hanah, nie smutkaj się :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 14:41

Hanah, Ja dziś też coś ryczałam, bo troszkę posprzeczłam się z A.No i mu powiedziałam że jest mi ciężko, że nie umiem sobie poradzić...No to oczywiście mnie przytulił... :ico_oczko: Wierzę Ci że czujesz się samotna,ja niby jestem tutaj u siebie,ale wszystkich mam dalego! musiałabym wsiadać w pociąg i iść daleko od dworca.A mam też problem zdrowotny! A jeszcze teraz ten mój bębenek! :ico_olaboga: codziennie z mamą się zdzwaniamy, to troche pomaga, i forum...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 maja 2007, 14:52

Dziewczynki kochane, 10 minutek i spadam na wolne hahahaha...
Ale fajnie. Ciekawe tylko czy mi sie po tygodniu nie znudzi hehe. Bo ja nie lubie tak się lenić za bardzo.
Zgaga mnie znów męczy. Ostatnio to przesada.

Lecę do domku, wezmę prysznic i idę do ginka na 16:20. Zrobiłam sobie listę pytań no i zobaczymy. Później sie odezwę i wszystko Wam opowiem. A teraz uciekam papatki.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 15:01

-indigo- pisze:Dziewczynki kochane, 10 minutek i spadam na wolne hahahaha...
Ale fajnie. Ciekawe tylko czy mi sie po tygodniu nie znudzi hehe. Bo ja nie lubie tak się lenić za bardzo.
. Zrobiłam sobie listę pytań no i zobaczymy. Później sie odezwę i wszystko Wam opowiem. A teraz uciekam papatki.

Fajnie że masz wolne...
Ja też zawsze sobie piszę o co chcę zapytać lekarza...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 15:15

dziewczyny z tymi pieluchami to nie wiem, u nas belli nie ma ,wiec odpada,ale ja z koleji slyszalam,ze huggies sa lepsze niz pampers i wlansie na forum bodajze czytalam i duzo mam tak uwaza,wiec ja juz sama nie wiem :ico_olaboga: co mamusia ,to inna opinia,wiec chyba trzeba samemu sie przekonac :-D aniu te firmy kurierskie w uk to szkoda slow...przywiezli mi tv ,ktrory wazy 28 kg i facet oczekiwal,ze ja mu wnosic pomoge,gdzie bylo wyraznie napisane,ze 2 kurierow ma go wniesc...i mu pomagalam glupia :ico_puknij: na szczescie nic sie nie stalo...jeszcze do mnie zadzwonil i powiedzial,ze on go zawozi z powrotem,bo nie wie gdzie ten adres :ico_puknij: kazal mi pod jakis pub przyjsc,co jest daleko od domu ...i co? ja mialam ten tv stamtad ciagnac>? :ico_puknij: jakis nienormalny....szkoda slow na tych kurierow :ico_puknij:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 15:37

dziewczyny dajcie mi jakis fajny pomysl na obiadek (zaznaczam ze nie jem dzisiaj mieska) bo ja jestem jakas wyflaczala i nawet pomyslu nie mam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 15:47

Wy tak narzekacie na swoje teściowe, a ja teraz się troche zdenerwowałam na mojego A teściową! Dzwoniła właśnie do mnie, i mi troche nagadała,że my wcale nie przygotowani jesteśmy do maluszka! że nie chce się wtrącać...ale mnie gada, i potem ja się żale A, i on ma problem lekki z teściową. A przecież to jest moja mama, super żyjemy, super się dogadujemy...Ale przypomina mi się sytuacja, jak było z weselem, też tak,bo nie mieli nic do gadania i to ich bolało...my sobie zapłaciliśmy za całe wesele sami...Wiec omi nam troche pomogli... Ale też co ja się nasłuchałam...kiedy sala? kiedy zespół? kiedy? kiedy? kiedy?
I teraz jest to samo! Z weselem wszystko wyszło świetnie, więc teraz też tak będzie!
Poprostu mój A remontuje nam mieszkanie i ma bardzo dużo roboty, bo robi praktycznie od podstaw,tzn od prostowania ścian...A w miedzyczasie normalnie pracuje, więc trudno mu się dziwić że powoli mu to idzie?! A jeszcze mój A jest "perfekcjonistą"! musi być zrobione jak najlepiej, tzn tak jak potrafi...

[ Dodano: 2007-05-11, 15:54 ]
Hanah, zrób sobie rybkę i frytki? albo spagetti? Albo jakieś kluski z truskawkami?Albo jakieś knedelki? Ja takich rzeczy nie jem...Ale bym zjadła...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 16:16

Oj dziewczynki ale sie rozpisałyscie :ico_oczko:
Wszyscy maja pozdrowienia od Frydzy :-D
A ja sobie w domku siedze poszlismy z P na obiadek na miasto potem zachaczylismy sklep i P kupił sobie koszulke i wrocilismy do nonono u nas traszna pada grzmi :ico_zly: :ico_zly:
Aga a co do tesciowej moje zdanie znacie :-D :-D :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 16:19

agniecha772 pisze:anah, zrób sobie rybkę i frytki? albo spagetti? Albo jakieś kluski z truskawkami?Albo jakieś knedelki? Ja takich rzeczy nie jem...Ale bym zjadła...

kurcze dobry pomysl tylko ze rybki nie mam juz a frytek nie zrobie bo frytkownica sie nam popsula :ico_noniewiem: :ico_zly: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], KylieTab i 1 gość