Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

11 maja 2007, 15:04

Wiecie ile ja będę jechała tam do Was na dół?????? Cały weekend :-D więc jak dojadę to Was już nie będzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

11 maja 2007, 15:08

Ja zdecydowanie proponuję weekend, piątek można sobie załatwić wolny. Dwie noce nam wystarczą .......... od krzyków dzieci same będziemy spierd..... :ico_smiechbig:

No i myślę aby zrobić to teraz przed sezonem albo po, we wrześniu, bo taniej i łatwiej będzie zarezerwować większą ilość miejsc. W sezonie zapomnijcie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

11 maja 2007, 15:09

ale możesz u mnie dłużej zostać :-) ...... autem to chyba z8h :/ pociągiem dłużej .... wiem

[ Dodano: 2007-05-11 ]
Kasiulka28 pisze:od krzyków dzieci same będziemy spierd.....


masz całkowitą rację :-D .... weekend starczy.....

jeśli to nasze spotkanie, to nie bedziemy się byczyć na słońcu tylko gadać, a że dzieci to najlepiej gdzieś w cieniu, na trawce ....
20zł od osoby http://www.skalnik.turystyka.pl/ a reszte w tej knajpce http://www.kawa-wino-czekolada.pl/ knajpka bliskich znajomych, moze być cała nasza :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 maja 2007, 16:12

Ja też do Sosny mam daleko. Ale myślę, że mój mąż bardzo chciałby w tamte strony pojechać, więc z przekonaniem jego nie będzie problemu. Ale kilometrów bedzie do przejechania od ch*ja i ciut ciut :-D :-D :-D I napewno z taką zgraja dzieciaczków to wystarczy nam weekend :-D :-D :-D Więcej się nie da. 20 zł od osoby to cena super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dawno już za tyle nigdzie nie byłam, bo nad morzem to się cenią......ehhhhh :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

11 maja 2007, 16:32

who.................when............................. where
Sosna ...........każdy termin(mam nadzieje) --------------------------- wszędzie
Riterka ............. wrzesień -------------------------------- właściwie gdziekolwiek
Maritta .........przełom lipiec/sierpień ---------------------------------------- ??
witaminka.......kiedykolwiek ......................................................gdziekowiek
Kocica_26........Każdy termin(oprócz 30.06-7.07 i 11.08-18.08)....gdziekolwiek
Reni.......kiedykolwiek ......................................................gdziekowiek

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 maja 2007, 16:57

who.................when............................. where
Sosna ...........każdy termin(mam nadzieje) --------------------------- wszędzie
Riterka ............. wrzesień -------------------------------- właściwie gdziekolwiek
Maritta .........przełom lipiec/sierpień ---------------------------------------- ??
witaminka.......kiedykolwiek ......................................................gdziekowiek
Kocica_26........Każdy termin(oprócz 30.06-7.07 i 11.08-18.08)....gdziekolwiek
Reni.......kiedykolwiek ......................................................gdziekowiek
Aneta25........wrzesień...............................................................Mazury

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

11 maja 2007, 16:59

Baby ach te baby!!!! Jak tak to siedzą, kawkę sobie parzą, wklejają przepisy i zdjęcia a jak trzeba rozmawiać o konkretach to żadnej nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Jeżeli siedzicie jak Sosna na necie i szukacie czegoś to wybaczam :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 17:21 ]
Ciekawe kto będzie aż tak uzdolniony aby zrobić termin i miejsce uwzględniając tą tabelkę ????? Przecież tego nawet Sosenka nie ogarnie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 maja 2007, 17:27

u nas masakra jakaś, Jaś płacze i płacze, nie wiem co jest :( Zęba nie widzę :(
jak ja wytrzymam do 19 - Daniel dziś później wraca :(

Maritko, jak ja Cię przez kolano przełożę, kiedy ja napisałam, że się nie chcę z Tobą spotkać, bo się wstydzę? Chciałaś gdzieś na mieście a ja napisałam, że nie dam razy, bo JAśko przy cycu non stop, miałaś mnie odwiedzać, w końcu napisałaś, że u Ciebie ładniej, a w końcu na niczym stanęło....jakoś tak było? no to musimy się spotkać jakoś gzdieś! Mogłaś napisać, że do zoo jedziesz to też byśmy pojechali! :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 17:29 ]
nie jestem duszą towarzystwa ale aż taki dzik to też nie :ico_nienie: :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 17:31 ]
mój Daniel jakos w lipcu ma urlop - nie pamietam dokładnie, jak wróci zapytam

ja sie boje z moim histerykiem w daleka podróż, on 100 km ledwo zniesie :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-11, 17:35 ]
chyba, że ja się z Reeni zabiorę, to też mogę kiedykolwiek, gdziekolwiek? Reeni, weźmiesz mnie ze sobą? zrzucimy się na benzynę :-D sama to nie chcę bo nie jestem doświadczonym kierowcą :ico_noniewiem: no i sama z dzieckiem, to nie nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

11 maja 2007, 18:31

Elu, no jasne że pojedziemy razem :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 18:38 ]
Na początku miałam włączoną lampkę nocną, ale juz od kilku miesięcy śpimy przy zgaszonym świetle. Lampka była mi potrzebna, żeby jakoś ocieplić stres związany z nocnym wstawaniem i niespaniem, były bowiem czasy, już o nich zapomniałam, że nie spaliśmy z Ernestem do 4.00. :ico_olaboga:
Ernest płacze tylko jak go coś boli, ogólnie już bardzo rzadko. na początku jak tylko płakał od razu brałam na ręce utulałam i mama śmiała się,że nie pozwolimy dziecku nawet zapłakać.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 maja 2007, 18:56

No,no jakie tu plany dziewczynki mają ;-) Humm jak już będziecie wiedziały gdzie i kiedy to ja bardzooo postaram się żeby Was wszystkie zobaczyc :-) Lublin jest mniej więcej po środku więc...(chociaż na południe chyba będę miała bliżej). Nad morze też się wybieram (chyba na początku lipca).
Marittka ja też chyba jestem jakaś dziwna bo w Krakowie też nie byłam :ico_oczko:
U mnie to czasem jest tak że wpadnie jakiś pomysł wyjazdu i z dnia na dzień jedziemy.

[ Dodano: 2007-05-11, 19:50 ]
Ja z Tomkiem jak narazie najdalej to 120 km. jechałam i nie było problemów.
Ale ja mam pomocnika w postaci starszego syna :-) Tomek wie że starszego brata trzeba się słuchac :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości