Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 maja 2007, 07:26

troche w sumie bez sensu ze goraczka 38 stopni jest traktowana w polsce ( u dzieci ) jako cos bardzo powaznego i trzeba zbijac, bo takie male dzieci maja goraczke 38 stopni czesto i dla nich to jest maly piard, nawet czesto sie zdarza ze goraczka podchodzi do 40-41 stopni przy przeziebieniu i to jest tez normalne oczywiscie wtedy juz nalezy cos zadzialac ale przy 38 ja nic nie robie, jak dziecko jest spokojne i nieplacze chce sie bawic to jest ok, jak ja mama 37,5 to tez sie tym nieprzejmuje bo to zadna goraczka wcale niejest czesto sie takie ma zmiany tylko przy samym cykly lub lekkim zachwianiu hormonalnym lub stresiem, u mnie dopiero biore tabletke jak amm 38, 5 i w zwyz bo u doroslych bardzo zadko dostaje sie wysoka goraczke.

dorota80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2007, 11:17

11 maja 2007, 08:30

MamciaKochana pisze:jak tylko kilka minutek zajmuje uspanie dzidzi z twoja obecnoscia to przeciez masz czas dla sibie wtedy


wiem, wiem , he, he ale czasem dobrze tak przetestować męża ... żeby nie zapomniał jak się dziecko usypia :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 maja 2007, 08:50

Hej Dziewczyny!!! :-)

Wpadam tylko na chwilkę, żeby trochę odsapnąć bo od rana sprzątam a już goście w drodze z Poznania. Niestety wczoraj nic mi się nie kleiło i odkurzanie zostawiłam na dzisiaj ehhhh

A jutro Joasia ma imieninki :ico_tort: no a w niedzielę chrzest

No to zmykam, życzę Wam miłego weekendu !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

11 maja 2007, 08:50

kochane LutówkiOstatnio myślalam już ,że sie wykończe. maly po tym antybiotyku co bierze na gronkowca płakal okrutnie i spać nie mógł ( o czwartej nad ranem sie budził i zasypial o 23, i normalnie zero snu :ico_placzek: :ico_placzek: ) kupki strasznie cuchneły. Koszmar normalnie ile to dziecko się umordowalo. Wczoraj już mu nie dałam bo ile będe go katować tylko lakcid podawalam i cud spał calutki dzień i noc i tylko na jedzenie się budził. Dziś znów do laryngologa pocieszam się tylko że katarek już prawie nie istnieje więc może zakończym faszerowanie dziecka lekami.
elenarmy wymaz z gardła i nosa robiliśmy w prywatnej przychodni jeden 18 zł.
mamciaale wam zazdroszcze tego basenu u nas niestety wciąż nie ma takiego dla maluszków z cieplejszą wodą. Ale i tak jak mały będzie miał z 3 latka to na zwykły pójdziemy i nauczę go pływać ( w końcu rybka jest więc jak może pływać nie umieć :-D )

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 maja 2007, 10:55

asiam_26, no wlasnie rybka musi umiec plywac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 maja 2007, 10:16

Magdzinka Wszystkiego najlepszego z okazjii imienien Joasi i dużo buziaczków dla solenizantki :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
LutówkiUdało sie :ico_brawa_01: w końcu katar minął ( mam nadzieje, że szybko nie wróci). Życze miłego weekendu wam wszystkim. My dzisiaj jedziemy do naszej rodzinki na łono natury bo u nas piekna pogoda wiec sie nią pocieszymy troszke zważywszy na to że ostatnio cały czas padało. Pa do zobaczenia po weekendzie

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

12 maja 2007, 17:30

Ja już Mirelke to tylko w wózku usypiam , mam dość histerii przy wkładaniu do łóżeczka tym bardziej ze Az się zanosi pytałam o to pediatrą mówi ze mam nie dopuszczać do takich sytuacji czyli zanoszenia może być od tego nie dotlenienie mózgu .
Jednym słowem Mirelka wszystko w ten sposób na mnie wymusza Chwile płacze i od razu się zanosi naszczescie nie za każdym razem bo chyba w psychiatryku bym wyładowała tyle stresu mi wtedy przysparza .
Ale praktycznie zawszę gdy kładę do łóżeczka i chwilke tam płacze .

Coś pusto tu dzis

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 maja 2007, 17:53

A ja się właśnie relaksuję od dzieci - Nina z babcią Zuzia z tatą a ja przy kompie...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 maja 2007, 19:25

Iza@, no pusto tu pusto dzis cos, Juclia tez wgondolce spi tyle ze na ziemi i ja niebujam po prostu traktujemy to jako mini lozeczko, malo ma tam swiatla ( nie lubi swiatla jak spi ) okno otwarte wiec dobrze spi.

mysmy dzis z Julcia znow w ZOO byli a ona najpierw rano 3 godzinki spala a potem od 15 do teraz czyli 19.15 wiec troche ja przetrzymam teraz zeby sie tak szybko nieobudzila jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 maja 2007, 20:00

Iza@, czytałam na blogu Mirelki że jej śpiewasz na przewijaku przed kąpielą - fajny pomysł! :ico_brawa_01: też go spróbuję zastosować!

Dziewczyny tragizm! :ico_olaboga: znalazłam moje wymiary z podobnego okresu jak teraz po poprzedniej ciąży! ważyłam duzo mniej - szybciej chudłam, czarno widzę mój aktualny spadek wagi..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość