Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 maja 2007, 08:31

ania24l, jaka slodziusia sukieneczka twojej dzidiz hihihihi no cudna :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 maja 2007, 11:22

Ja w ogóle widzę, ze tu czuprynki dominują, a moja Jagusia taki łysolek :ico_haha_02: Jak się urodziła to miała długie włoski, ale tylko z tyłu główki, na czubki i z przodu - nic. A ze teraz od leżenia i główką tarcia jej się i te z tyłu przytarły to goni swoim brakiem włosów tatę :ico_brawa_01:
Mamcia ja będąc w ciąży dostałam tak okropnego celulitu, ze wstyd mi było M. sie pokazywać :ico_noniewiem: farmaceutka w aptece powiedziała że po porodzie minie...Nie myliła się :-) Mam tyle bieganiny przy Jagusi, że nie sposób nie schudnąć. Tylko boczki zostały - i za nic zjechać nie chcą. Wazę tyle co przed ciążą, brzuszek w sumie płaski, wszystko szczuplutkie, tylko te boczki cholerne...

ania24l
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:29

11 maja 2007, 20:15

eve.ok, ja mam tak samo jak ty po ciąży zostały mi tylko boczki i nie wiem w jaki sposób sie tego pozbyć.
Może któraś z was wie jak sie tego pozbyć

MamciaKochana,
a jak sobie tą sukieneczke trzyma rączką i podziwia :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 maja 2007, 08:30

aniu obawiam się, że to jest nie od pozbycia... :ico_noniewiem: Taka niemiła pamiątka z ciąży. Zmieniła nam sie budowa i tyle... Moja siostra po ciąży też tak ma, ćwicząc nawet. A waży dużo mniej niż przed zajściem... taka chyba uroda...

ania24l
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:29

12 maja 2007, 21:06

mam taka malutką nadzieje że być może te boczki znikną

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 maja 2007, 21:27

EVE.OK. Amelka jest podobnym teraz łysolkiem do Jagusi, jak sie urodziła miała bardzo duzo włoskow czarnych a teraz wyglada jak pank-boki totalnie łyse tak jej sie powycierały od kręcenia głoweczka i irokez na srodku dosyc wysoki hi hi hi.
dziewczyny a ja mam tak jak MAMCIA KOCHANA mam brzuch jak w 3-4 miesiącu ciazy :ico_placzek: a tu wakacje sie zblizaja , nad morze chcemy jechac a mi sie nie chce ani troszke wziasc za cwiczenia-masakra jak sie pozbyc szybko tego brzucha? ratunku :ico_placzek:
ANIA 24L wiesz co Paulinka lubi tak byc kapana na brzuszku? Bo ja tak zaczynam w ten sposób kapanie Amelci inaczej nie lubi początku kapieli dopiero jak polezy na brzuszku na mojej ręce ją odwracam i w koncu nie płacze i polubiła sie kapac bo przez ponad 2 miesiace ciagle był w wanience ryk, histeria ze ho ho ale jednego razu wykapowałam ja ze na brzuszku lubi i tak ja kąpie hi hi :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 maja 2007, 21:39

karolas na zdjęciach nie widać, żeby z Amelki łysolek był :-) W porównaniu do Jagódki ma bardzo bujną czuprynkę :ico_brawa_01:
A co do figury - ja się obawiam co to będzie jak piersią skończę karmić i będę mogła czekolady bez liku zjadać :ico_noniewiem: Wtedy dopiero silnej woli będzie mi trzeba :-D

A ja wam w końcu pokażę Jagódkę w akcji z łapaniem stópek.Robi to od dość dawna, ale ma taki dziwny zwyczaj, jak na rasową fotomodelkę przystało, że jak tylko obiektyw aparatu zobaczy nieruchomieje i patrzy się w sam środek kadru :-) Ale rano ją w końcu przyłapałam :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 maja 2007, 11:50

Witajcie dziewczyny.
Postanowiłam dołączyć do tematu i pochwalić się swoją księżniczką.
Wszystkie wasze pociechy są cudowne, a mamusie pierwsza klasa i w ogóle nie rozumiem skąd to przeświadczenie, że jesteście grube i brzydkie.
Ja tez jeszcze nie doszłam do formy po porodzie, ale pocieszam się, że minęły dopiero trochę ponad dwa miesiące, a je nie zaczęłam się jeszcze odchudzać. Nie wiem ile ważę, ale mieszczę sie w swoje spodnie, więc mam w czym chodzić , a to najważniejsze. Pozdrawiamy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 maja 2007, 21:45

urmajo śliczna córeczka :ico_brawa_01:
A co do naszych kompleksów - ani za brzydką, ani za grubą sie nie uważam, bo wiem, ze gorzej być mogło :ico_oczko: Przez pierwszy miesiąc po porodzie czułam się jak cielesny mutant jakiś a nie kobietka z klasą... Teraz wiec akceptuję z lekką rezerwa nawet te boczki, na które bądź co bądź ponarzekać wypada... :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 maja 2007, 10:16

co do tych boczków to chyba jakaś plaga, bo u mnie tez zostały. Na brzuchu tez trochę rozciągniętej skóry, więc cała nadzieja w ćwiczeniach. Tylko jakoś sie nie chce. :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość