Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

12 maja 2007, 21:45

hej
normalnie nie nadażam za wami :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-12, 21:47 ]
edyta82
miło mi :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 22:00

fittney dasz rade :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 maja 2007, 23:20

Edyta witaj :ico_buziaczki_big:
Fitney szalona bo my szybkie jestesmy!!!!!!! :ico_brawa_01:
Lucy to ja sobie tez go kupie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

13 maja 2007, 00:58

lucy23 pisze:fittney dasz rade :-D

skoro tak piszesz to tak jest :ico_oczko: trzeba będzie co nieco nadrobić bo nigdy was nie dogonie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 maja 2007, 11:32

dzien dobry kobietki!!!!!!!!!!!!!
wstawajta szkoda dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 maja 2007, 12:23

Dzień dobry :-D

Ja dzisiaj pierwszy raz od porodu wyspana, bo Vikusia zrobiła tylko 2 pobudki w nocy na jedzonko :ico_brawa_01: a o 6 rano mama wzięła ją do siebie i ja aż do 9 pospałam :ico_brawa_01:

Lucy zapomniałam, ze jeszcze wzięłam do szpitala wkładki laktacyjne i stanik... przez pierwsze 2 dni nie miałam pokarmu, ale potem to bez tych wkładek musiałabym się przebierać co 5 minut :ico_olaboga: a butelki i laktator (elektryczny) mają w szpitalu...

Martucha ja zakupiłam aż 15 tetrówek i teraz moge powiedzieć, że to była dobra decyzja... używam je praktycznie do wszystkiego: do podłożenia Viki pod głowe jakby jej sie ulało, do karmienia itd. a laktator mam z Aventu i jest całkiem dobry, ale za to butelki i sterylizator mam z Tommee Tippee i musze przyznać, że ta firma jest rewelacyjna... szczególnie te ala pekate butelki co to sa niby anty-kolkowe...

Emilka czy mogłabys mi napisać ile razy dziennie przepajasz Natusia i ile mu dajesz tej herbatki :ico_sorki: ja daje Vikusi rano troszkę herbaty z rumianku, a potem wieczorem trochę z kopru... myslisz ze to wystarczy?

Fittney witaj serdecznie i nadrabiaj zaległości :ico_haha_02:

Julie super zdjęcia z basenu :ico_brawa_01: widać, że Nathan zadowolony...

Edyta slicznie dziękuję za gratulacje :ico_sorki: napisz jak było w Polsce i powklejaj jakies zdjęcia :ico_sorki:


i obiecane zdjęcia (ostatnie z babcią :ico_haha_02: )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 maja 2007, 14:49 przez kasi.k, łącznie zmieniany 2 razy.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 12:44

kasik jaka ona przesliczna ...widze,ze babcia we wnuczce bardzo zakochana,ale co sie dziwic :-D chyba z wzajemnoscia he he tak na siebie patrza na tym zdjeciu :-D no wlasnie,na tej mojej liscie ze szpitala nic nie napisali o butelkach,laktatorze itp ,wiec nie bede brala...a co do tych herbatek ,to sama jestem ciekawa jakie dawac i ile razy dziennie ? musze sie juz przygotowywac he he coraz bardziej do mnie dochodzi,ze to juz niedlugo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 maja 2007, 13:34

kasi.k, twoja Vici jest sliczniutka, normalnie sie zakochalam. moj małż na stale juz zjezdza, bo od czerwca zaczyna ta inna prace w PL, a dwa tygodnie to sobie razem poleniuchujemy :-D
edyta82, welcome back :ico_brawa_01:
FITTNEY, zeby tak zupelnie na biezaco byc to bys musiala miec TT wlaczone non stop i co chwile odswierzac, ale nie martwcie sie obie, bo takie forum to jak telenowela - 10 odcinkow przegapisz a i tak po nastepnym juz wiesz co jest grane.
martucha pozwolisz, ze odpuszcze sobie tlumaczenie :ico_oczko:

ja dzisisaj rano mialam taka chwile nostalgii i zastanawialam sie jak zmieni sie moje zycie jak juz Łucja sie wydostanie (co dalej wydaje mi sie niemozliwe - taki byk ma przejsc przez taki maly otworek :-D ). nie doszlam do zadnych konstruktywnych wnioskow, ale to normalne :ico_oczko:
MOJ JASNIE PAN BEDZIE JUZ ZA KILKA GODZINEK Z NAMI. Laduje o 16.25 :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 13:54

ja dzisisaj rano mialam taka chwile nostalgii i zastanawialam sie jak zmieni sie moje zycie jak juz Łucja sie wydostanie
ja mam to samo...im blizej,tym bardziej nie moge w to uwierzyc :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 maja 2007, 16:05

edyta witaj z powrotem

martucha super zakupki!!! gratuluje!!! i jaki materac wybralas??? bo ja mam z tym problem!!!! hihi co do laktatora to ja slyszlam wiele pozytywnych opini o avent ISIS i taki mam zamiar zakupic... a butelki na kolke polecaja dr browna.... !!! i to sa moje typy jak na razie !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasik jak dobrze miec mame obok... co?? hih pocxatku sa trudne, ale widze coraz lepiej ci idzie.... pomoc mamy badz meza jest w tym okresie wybawieniem....!!!!
twoja kochana coreczka jest przesliczna.... tylko pozazdroscic!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie fotki z baseniku super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani zycze upojnych chwil z Jasnie Paniem hihi :ico_brawa_01:

a u nas po imprezce.. ja wyspana..wstyd sie przyznac, ale niedawno wstalam hihi ale co tam....
trzymalam sie dzielnie do 3... jeszzce ostatnich gosci zegnalam, bo adas juz nie byl w stanie.... hihi
potanczylam troszke..pewnie ostatnia okazja przed porodem... hihi
pogoda sie udala.... wieczorkiem i w nocy juz nie padalo i moglismy grillopwac.. i przebywac na zewnatrz... bo w salonie nie byloby szans pomiescic wszystkich na raz.... hihi
podloga nie wygladala...pokryta blotkiem...drinkami...jedzeniem itd hihi w pore sciagnelismy dywan wiec luz... hihi
ale jak wstalam to wszystko lsnilo... moj mezulek sie spisal.. a teraz odpoczywa..nalezy mu sie hihi
a ja mam tyle jedzonka w lodowce... a jesc mi sie nie chce hihi

milej niedzieli dla was kochane

[ Dodano: 2007-05-13, 16:38 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość