Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 maja 2007, 19:24

Jaś zjadł 210 ml mleka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale w ciągu dnia zjadł tak mało, że szok, przynajmniej wieczorem sobie poprawił, może troszkę w nocy pośpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 maja 2007, 20:49

No to jutro chyba witaminko już go zrobisz?? :-D Już wiem, że jednak negatyw. Lepiej idź do gina...
Mój mały "walczy", tzn. próbuje sam usnąć. No to miłego wieczoru, bo tu straszna cisza :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2007, 21:39 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 maja 2007, 21:11

oj pustki!

Witaminko, super :ico_brawa_01:

Chloe, to mam nadzieję,że jeszcze Jasiowi włosy urosną,dzięki, pocieszyłaś mnie!

A ja wiem, gdzie jest Kocica :ico_oczko: A to żarłok! Bo założyłam sobie gadu gadu ;)
Porozsyłam Wam numer.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 maja 2007, 21:26

no to fajnie Witaminka, że test wyszedł ok
ja właśnie siedzę nad wnioskiem o zasiłek rodzinny i wychowawczy od wtorku jestem na urlopie

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 maja 2007, 21:33

Zasiłek rodzinny powiadasz Riterko? Teraz to 48 zeta na pierwsze dziecko.

Sosna ponowiłam próbę wysłania zdjęcia.Doszło?

Jutro kontrol u doc.Zobaczymy czy Joachimkowe gardziołko już zdrowe i jak tak i pogoda dopisze to idziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 maja 2007, 21:51

anetko, trzymam kciuki, żeby okazało się że Joachimek jest już zdrowy :-)
witaminko, szczęśliwa jesteś?? Pewnie tak!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 maja 2007, 21:54

Chloe spokojnej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 maja 2007, 21:59

Dobranoc anetko :-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

13 maja 2007, 23:52

ja jak zwykle późno :-D
Gratulejszyn Zuziu :ico_brawa: :ico_buziaczki_big: 1 ząbek ale fajnie dla Wiki też :ico_buziaczki_big: za kolejnego ząbka a Jagoda dalej ślini wszystko w koło samymi dziąsłami :566: kiedy one w końcu wyjdą
Asiu ja niedostałam nic na pocztę :554: ilonaz@onet.eu :ico_sorki:
Dla Maciusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: spóźnione
Chloe czy ja dobrze widzę, że w sobote mieliście rocznice ślubu? Jak tak to :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Iwci z okazji urodzinek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
kocica ja się piszę na tą 6 osobową wanne :-D pomażyłam sobie jak to musi być fajnie tak dupsko wymoczyć :-D :-D :-D ja też chce
Witaminko to ci lżej na duszy po tescie skoro u was jeszcze nie czas na następne dzieciątko a Lolek już się nauczył co to wekeend :-D , że tak długo pospał w sobotkę :ico_haha_01:
Mój małż szaleje jak nam niewyjdzie dzidziuś z tego to ja będę w strasznym szoku :ico_szoking:
pa pa do jurta!

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 maja 2007, 00:04

Hejka kochane,

żę tak to ujmę, jestem troszkę "nakrochmalona". ale to tylko dlatego, że mój mąż skończył dzisiaj 34 urodziny i uraczyliśmy się butelką winka:)
Żebym na takim luzie, mogła wrócić do roboty, a tu zostały 3 dni:( A przeżywam, jak mróka okupację....

Iwciu - kochana wszystkiego naj... spóźnione, ale szczere :ico_prezent:
I SOSENKO - dla Ciebie, bo nie wiem, czy w środę zajrzę na TT :ico_prezent: No przy okazji GRATULUJĘ ZĘBOLKA:)

Maciuś - ciocia też się spóźniła, ale mimo wszystko dla Ciebie specjalne miesięcznikowe :ico_buziaczki_big:

A my, w piątek idzimy na urodzinowego KRyszaka, który zajrzy do naszego miasta. MAm nadzieję, ze nie zapluje nas w trzecim rzędzie

JEsteśmy już po chrzcie. Kubuś był grzeczniutki, na końcu tylko buźką pryknął i plunął dalej jak patrzy, aż ksiądz się zaśmiał :-)
Anetko, MEry- nie dostałam od Was zdjątek, a proszę :-D

Asiu- Wikunia przesłodka

Riterko- z takiego małego mężczyzny, to naprawdę można być dumnym :ico_haha_01:

Pozdrawiam Was kochane. Trzymajcie za mnie kciuki za powrót do pracy, gdybym do tego czasusię nie pojawiła:(
Tymczasem idę męża zbałamucić
Oj SZUMI GŁOWA, SZUMI

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość