Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 maja 2007, 08:52

Melduję się z samego ranka.... Dziś znów za oknem piękny dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aż kusi żeby się wybrać na spacerek, więc pewnie długo nie zabawię w domkui.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 maja 2007, 08:58

witajcie
u mnie w Radomiu tez od rana świeci słoneczko i jest ciepło, a w południe ma być gorąco.Fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dosyć tego zimna.
niedługo wychodzę na zakupy.troche pospaceruje z Marcelkiem, bo Mikołaj w szkole a Miłosz w przedszkolu.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 maja 2007, 09:08

Witaj Viola! :ico_kawa: z ranka

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2007, 10:12

i ja was witam panienki
ja dziś trochę pracuję w domku przy komputerze, ale jak skończę to pewnie wpadnę na chwilę do pracy
aż mi żal tak ślicznej pogody, jest tak cieplutko, że tylko kostiumik i do ogródka
korzystajcie więc ze słoneczka

Violu - ma być chłopak, ale ja wciąż się łudzę że może jakimś cudem okaże się dziewczynka, póki nie będzie tego ostatniego USG, to wciąż mam nadzieję, że jednak lekarze się mylą, ale jak będzie chłopak to trudno, choć patrząc na moją przylepkę, aż by się druga taka prosiła, coby znosiła śliczne ubranka po siostrzycce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 maja 2007, 10:14

Cześć wszystkim :ico_brawa_01:
U mnie dziś śliczna pogoda, a ja mam strasznego lenia, nic mi się nie chce. Teraz zjadłam śniadanko i najchętniej wróciła bym do łóżeczka :ico_spanko: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

14 maja 2007, 10:16

Hej brzuchatki :ico_ciezarowka:
troche mnie nie była, ale miałam czytania :ico_brawa_01:
Witam Viole i gratuluje córeczki :ico_brawa_01:
a ja wczoraj oglądałam porodówke w szpitalu gdzie bede rodzic i powiem szczerze .......... byłam bardzo mile zaskoczona :ico_szoking:
mianowicie sa 2 mini mieszkanka do porodu rodzinnego z 2 osobnymi pokojami i łazienką (telewizor, sofka, fotel, worek sako, piłka, natrysk, toaleta +całe potrzebne oprzyrządowanie medyczne do porodu ) wszytsko w slicznym przytulnych kolorkach, oprocz tego oczywiscie sala zbiorowa na 3 miejsca. Salki gdzie leza mamy juz z dzidziusami nie widzialam ale wybieramy sie tam jezcze raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 maja 2007, 10:18

No to bardzo fajnie, że Cię tak miło zaskoczyli :ico_brawa_01:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

14 maja 2007, 10:22

hello dziewczynki....

witam Viole z coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja dzisiaj zamierzam z wami spedzic wiecej czasu bo znowu caly dzien bede sama :ico_placzek: w poludnie tylko musze poprasowac nasze ciuchy a po poludiu przejde sie z pieskiem do banku zaniesc jeden przekaz :-D :-D :-D

znowu mam jakas wee bo ledwo wstalam, to poscielilam lozka, posegregowalam pranie, nasmarowalam sie cala (bo codziennie moj troskliwy mezulo odkrywa na moim brzuchu coraz wiecej popekanych zylek :ico_zly: ) ubralam zrobilam sobie sniadanko a nawet juz go zjadlam (choc nigdy sniadania nie jem ale przestalam palic wiec czyms trzeba buzie zajac :-D :-D :-D )

oj wy macie fajnie u mnie za oknem szaro buro czasem zagrzmi i blysnie wiec nie ma co sie z doku ruszac, chyba nawet jak pojde do tego banku to sobie parasolke wezme :ico_noniewiem:

buziaki

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2007, 10:22

grunt to pozytywne wrażenie z miejsca gdzie się będzie rodzić, wtedy jakoś bez obaw jedzie się do szpitala

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 maja 2007, 10:22

Czesc mamuski ja tez sie melduje. :-D Ale u mnie dzis krucho bo nie spalam w nocy. :ico_placzek: Jestem nieprzytomna byle do poludnia i musze sie legnac. :ico_noniewiem: A teraz obiadek dokoncze bo zostalo od wczoraj.
Basia(Barbapuppa)ja sie nie obrazam tak latwo bardzo dobrze ze tak ladnie zrobilas to nasze ciazowe zestawienie :ico_ciezarowka:
U nas pogoda po byku nie ma slonca ale jest okolo 15 stopni wiec mozna normalnie oddychac a spacerek zalicze popoludniu bo musze isc troche pofolgowac po sklepach.Dziewczyny czym teraz interesuja sie 9letnie dziewczynki. Malowidka to podstawa ale co jeszcze?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość