gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 maja 2007, 16:18

To jeszcze wam pokaze jaka chuda bylam w wakacje 2004 po wypadku i jeszcze w gorsecie. (a ten palec to nie do was tylko dp PAwla)
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-14 ]
a i jeszcze jedno. Padziernik 2003 w anglii jak Pawla odwiedzalam. Byłam piekna i mloda. A teraz. Niby 4 lata a jednak po dziecku sie troche podupada. Niby nie przytylam i mam 25 lat (niecale) ale mimo to juz skora nie ta czlowiek nie ma takiego blasku.
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 maja 2007, 16:39

Madziorka Ty sie nie przejmuj tak tym materacem bo moja siora w Polsce tez kupiła za 400 stówy i potem załowała, bo teraz mała ma dwa latka i cwaniarka wyciaga i tak szczeble z łóżeczka i przechodzi do nich spac :ico_brawa_01: wiec materac nie jest na cale zycie i nie warto kupowac tego drogiego :ico_olaboga:
Laski brzuchole fajne :ico_brawa_01:
a co do szkoły rodzenia to my bardziej tam zartowałysmy przez pierwsze 5 spotkan ( o seksie itp) niz uczyłysmy sie czegokolwiek, teraz dopiero nadchodza chwile gdzie konkretnie sie czegos dowiemy.
Gosia ale Ty chudzinka bylas :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 maja 2007, 17:09

gosia no co ty my teraz napewno jestesmy piekniejsze po dzieciach a ty tak pesymistycznie.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 maja 2007, 17:52

:ico_olaboga: :ico_olaboga: a co to za chudzina piszczelami strasz kilka postow wyzej??/ :ico_olaboga: :ico_olaboga: i jeszcze twierdzi, ze lepiej wygladala przed dzieckiem niz po :ico_nienie: :ico_nienie: tu akurat sie nie zgodze i wdzieczna Tomkowi do konca zycia powinnas byc , ze ci 100 % urody dodal :ico_oczko: :ico_oczko: zartuje oczywiscie, a co to za wypadek mialas??
ja poprosze jasnie pana, zeby zdjatko zrobil i przebije te wszystkie brzuchole :-D :-D bo ja mam strrrrraszny bandzior, a ja tez jestem prawie miesiac przed porodem ( a maz mi teraz caly czas przypomina jak plakalam, bo Lucy miala zawsze wiekszy odemnie :ico_oczko: )
madziorka hihi, ja sobie do szpitala kupilam te jednorazowe majtalasy na allegro i one maja rozmiary, wiec nie spadaja tak latwo jak dobry rozmiar wybierzesz...i tez takie specjalne wklady ginekologiczne poporodowe a nie podpaski, bo raczej takie nie wystarcza.
jutro idziemy kupic materacyk :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 17:53

gosia :ico_nienie: :ico_nienie: na zdjeciu z wigilii (o ile dobrze pamietam ,chodzi mi o to z pracy)mialas bardzo duzo blasku :-D i wygladalas super....180 cm :ico_szoking: bardzo wysoka jestes...julie jak ty krasnal,to ja juz w ogole ...mam 161 cm ,a moja mama i tak uwaza ,ze chyba w kapeluszu :ico_haha_01: marta moja mama tez mowi,ze nie ma co szalec z materacem :-D madziorka na wszelki wypadek kupie herbatke koperkowa w polskim sklepie,bo tez widzialam...a stosowala ktoras infacol na kolki?bo ja dzis kupilam tak na wszelki wypadek....ale nie wiem czy to dobre :ico_noniewiem: napisali,ze od urodzenia mozna stosowac.... :ico_noniewiem: i znalazlam tez ten krem bepanthen,to wzielam,bo cos mi sie obil o uszy ....gosia a 3,5kg to wcale nie taki maly byl tomus ...

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

14 maja 2007, 18:12

Hej Kochane! Maya nie daje mi nawet jednego posta napisac, caly czas wola mama jak najeta :ico_szoking:
Gosia to wzrostu mamy tyle samo!!! A raczej mialysmy bo ja terarz o daw cm mniej po ciazy, tak sie garbie :-)
No nie da mi pisac :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 18:22

delfinka to ty tez jak modelka,wysoka i szczuplutka ...no no same laski :ico_brawa_01: [b]julie[/b] jak dla mnie to twoj brzuch w ciazy w sam raz,wcale nie taki ogromny...ale ja patrze przez pryzmat swojego,to dla mnie wszystkie male :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 maja 2007, 19:08

Lucy dawaj zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2007, 19:36

a ja wrocilam... hihi polazilam sobie i kupilam co zamierzalam hihi
lucy mi kumpela mowila ze stosuje colic drops i jest super.. my to wlasnie w pracy produkujemy.

gosia jaka ty chudzinka hihi
delfina ty tez taka wysoka jestes???? no ja mam 172 cm... i mi wystarczy hihi

marta ja mysle ze 2 lata to tez duzo.. i materac jest wazny... nie bede brala tych z najwyzszych polek.. ale tych miekkich tez nie chce hihi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 maja 2007, 19:39

lucy ja od poczatku stosowalam infacol i bardzo dobrze u nas dzialal

jejku to naprawde niezle modelki z was kobitki :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość