Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 maja 2007, 17:19

abyss20 pisze:jejciu ale goraco ja sie pieke nie lubie jak tak prazy

a ja Wam zazdroszczę tych ciepłych promyków słońca bo u nas deszcz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 maja 2007, 17:30

dziekuje keszcze raz za zyczonla dla matusia..kochane jestescie.....
abyss20, witaj i zagladaj czesciej
edyta82, ale nie zmienilas mleka?? wszystko jest dawniej?? moze to taki okres//kilka dni i wszystko wroci do normy...a teraz staraj sie mu mleczko dawac w zupkach
Kristi, autko cudo

[ Dodano: 2007-05-14, 17:32 ]
a ja jak wyszlam o 2 to jeszcze nie wrocilam...zatrzymalam sie u rodziów na zmiane pieluszki i na deserek i zaraz znowu w trase

trzeba korzystac z pogody.....papatki

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 17:36

buuuuuu ... u nas tez pada :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 maja 2007, 17:44

No u nas tez pogoda piekna,slonce swieci i z tym deszczem sie rozmyslslio ale to dobrze :ico_oczko: :ico_haha_02: Ja juz porobilam sobie w domku na dzisiaj i czuje sie lekko zmeczona pozatym to wykapalam dzisiaj Nicole i teraz nareszcie mala zasnela oj malo spala dzisiaj ale juz nadrabia to jest Ok.Spacerek sie udal,troche malutka marudzila jak wracalismy spowrotem ale nie narzekam az tak.. :-D

Edyta ty tez ucaluj swojego Oscarka od cioci Kristi i Nicole :ico_oczko: Trzymam kciuki za Oskarka ze wroci mu apetyt i zacznie wszystko ladnie wcinac
Powodzenia i wszystkiego dobrego :ico_oczko: :ico_haha_02:

No mowie wam jak mi sie moje autko podoba i to fakt jest bezpieczne i jakze wygodne
No to teraz czas na odpoczynek troche poki malutka spi :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 maja 2007, 19:09

Edytka a może Oskarek ma juz dosyc kaszek.... :ico_noniewiem:
czytałam gdzieś że maluchom w pewym wieku już nudzą im sie kaszki...wtedy można wprowadzić na kolacyjkę chlebek z masełkiem, paróweczkę czy nawet jajecznicę...
Ja mleko dodaję Toskowi do wszystkiego do czego sie da :ico_oczko:

My dzisiaj krótko spacerowalismy bo dopero pod wieczór się rozpogodziło.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 19:55

Maggie pisze:diem, a to dlaczego Kourosh nie ma apetytu....? Pewnie znowu zębole...ach dadza te zebole popalić tym Naszym Szkrabińcom

Maggie poki co zabka nie widac ... doslownie podstepow musze uzywac ostatnio zeby choc troche zjadl ...
Maggie pisze:czytałam gdzieś że maluchom w pewym wieku już nudzą im sie kaszki...
Kouroshowi nawet nie posmakowaly :ico_noniewiem: w ekspresowym tempie nudzi sie i chyba musze zaczac wprowadzac wiecej nowosci ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 maja 2007, 20:08

Buziulki również dla A D U S I która skończyła przedwczoraj 9 miesięcy :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Adulek rośnij nam zdrowo :ico_brawa_01:


diem a mój Antoś jak narazie na widok kaszki piszczy w niebogłosy...tylko dzisiaj skwasiłam bo dodałam mu do kaszki kawałeczki brzoskwinki i nie posmakowało...ale zrobimy drugie podejście po kąpieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 maja 2007, 20:10

Wpadłam na chwilke sie przywitać.
Ostatnio na nic nie mam czasu a w tym tygodniu to już w ogóle bo prawie cały tydzień pracuje :ico_olaboga:
Dla Mateuszka buziaki za ukończenie 10 miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Zubelku duzo zdrówka zycze :ico_buziaczki_big:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 20:13

dziewczyny musze napomknac,ze kupilismy nocnik :ico_brawa_01: :-D od jutro rozpoczynamy trening :-D Kourosh z rana zazwyczaj produkcje rozpoczyna :ico_oczko: a szczegolnie wtedy , gdy bez pieluszki go zostawiam :ico_noniewiem: wiec, zeby mama sie nie nudzila i miala mniej czasu z rana np na kawusie to sobie wymyslilam hmmm ? nie za wczesnie? co myslicie?
tak, Piotrus juz pierwsze nocnikowanie ma za soba :ico_sorki: :ico_brawa_01: a co z pozostalymi brzdacami?

[ Dodano: 2007-05-14, 20:40 ]
justynka wycaluj Adusie od nas :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-14, 20:43 ]
Maggiea do Antosia tez slemy buziaki :ico_buziaczki_big: cudo chopak ! nie przypominam sobie bys pisalo o Antoniu jako o niejadku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 maja 2007, 21:26

Dla Mateuszka .... :ico_buziaczki_big:


Maggie pisze:Aginka jak tam oczko Malwinki ??
hm... oczko ??? zapalenie spojówek najprawdopodobnie na tle alergicznym - byłam dziś u pani alergolog a jutro mam rano zadzwonić do okulistki i powiedzieć co alergolog powiedziała i jak będzie miała jakieś "ale" to na 14 jadę do okulisty .... narazie mamy kropelki do oczek Sulfacetamidum i Cromohexal do noska i cromohexal do oczu ...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości