Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 19:07

Kamilko ja tez sie ciesze ze zakupy ci sie udały :-D A ja troszke leżałam a teraz znowu na TT nudzi mi sie ale od jutra rana znowu wyruszam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-14, 19:41 ]
Ja mowie z Marcinkiem dobranoc ide szykowac kolacyjke bo P dzwonił ze wraca ciesze sie :-D a na kolacje ro9bie białą pieczona w piekarniku wiec ide szykowac no a potem M jak miłość :ico_oczko: :ico_oczko:
Odezwe sie jutro z rana ide na krew i odczyn coombsa wiec papapa milych snow zycze wszystkim mamusiom i ich dzieciom w brzuszkach :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 20:01

posta skasowalam :ico_placzek: dziewczyny byla u mnie kolezanka,nie widziala mnie kilka dni i powiedzialam,ze cala jestem napuchnieta...twarz ,rece :ico_placzek: boje sie,bo moze asia ma racje z tym zatruciem :ico_placzek: jutro sie zapytam w szpitalu ....pocieszyla mnie kuzynka,ze ona tez tak miala ,bo duzo pila ,a ja duzo pije i moze to dlatego tak napuchlam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 20:41

Lucy nie martw się na zapas, jutro o wszystko wypytasz, na pewno będzie dobrze.

a ja byłam kupić prosek do prania żeby w końcu wyprać dzidziusiowe ciuszki. Zdecydowaliśmy się wkońcu na firmę lowella. jutro mogę brac się za pranie. powiedzcie mi tylko w jakiej temperaturze można prać pieluszki tetrowe??

[ Dodano: 2007-05-14, 20:44 ]
Kamilko co do tego spirytusu, to położna na szkole rodzenia mówiła żeby kupić w sklepie zwykły spirytus i rozrobić go z wodą (wcześniej przegotowaną oczywiście) w stosunku 2:1

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 21:06

asiu ja pralam na 40 stopni,tak samo jak ciuszki....kuzynka mnie pocieszyla ,ze spuchla bardzo pod koniec,a wszystko ok....ale to tak z dnia na dzien u mnie i nie wiem co myslec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 21:08

aha bo ja to właśnie nie wiedziałam czy tetrowe pieluszki to trzeba na 90 stopni wyprać czy nie, a nie mam przy nich żadnej metki. dzięki Lucy

Co do tego puchnięcia, mnie to się teściowa zawsze jak mnie widzi pyta czy puchnę bo ona podobno strasznie spuchła w ciąży że jak balon wyglądała. Także nie zamartwiaj się na zapas.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

14 maja 2007, 21:45

Lucynko też myślę ,że to nic poważnego , dobrze że jutro masz wizytę to wypytasz o wszystko.

Asiula prałam ciuszki na 40 stopni , bo chodzi o to żeby je tylko wyprać w dziecięcym proszku a póżniej przy prasowaniu pozbędziesz się bakteri

Kamila spirytus do pępka kupowałam w monopolowym :-D , odlałam 1/3 i dolałam zimnej gotowanej wody zeby miał 70%
W aptece dostępne są waciki nasączane spirytusem "leko" , ale mojego małego doprowadziły do zapalenia pępka i położna kazała mi kupić właśnie zywkły spiryt i rozrobić dlatego teraz od razu tak zrobiłam.

dobrze ,że wasi panowie nie mają już much w nosie , bo nie ma nic gorszego jak nadąsany mąż :ico_oczko:

Dobranoc kochaniutkie :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 21:58

dziewczyny dzieki...moja ,,tesciowa,, tez byla spuchnieta,wiec moze taka moja ,,uroda,,...pewnie tak jest,ale ja to zawsze najpierw musze sie troche pomartwic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 maja 2007, 22:48

Lucy wiadomo, każdy by się martwił. Ale wiele osóbpuchnie pod koniec ciąży i nie zawsze oznacza to zatrucie. Spokojnie do jutra wytrzymasz, a na pewno będzie wszystko oki.
Wyciągnęłam mojego do Carrefoura i wydaliśmy kupę kasy:/. Ale kupiłam pampersy i żel nivea do kąpieli. Ile paczek pieluszek macie? Ja na razie kupiłam jedną 44szt. A później sie dokupi. Myślicie, że to nie będzie za mało?

Z tym spirytusem zrobię tak jak mówicie. Chyba sprzedają w jakichś małych ilościach?? Zrobię lada dzień, żeby się przeżarł do czerwca hihi...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 23:19

kamilko ja tez mam jedna paczke pieluch,pozniej dokupie ;) a do pepka nie wiem co bede uzywac,bo tutaj wszystko inaczej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 maja 2007, 08:28

Dzień dobry,

Madzia a ty jeszcze śpisz ? bo ja dzisiaj jestem pierwsza na TT
A tak naprawdę to nie mogłam spać , w nocy była taka burza że ho ho , ale juz słonko za oknem , więc mogę robić pranie

Kamila ja kupiłam na razie jedną paczkę tych z belli z wycięciem na pępuszek, pózniej się dokupi

Lucynko czekamy na wiadomości.

[ Dodano: 2007-05-15, 08:29 ]
PS a ten spirytus to w takiej małej piersiuweczce kupiłam za 10 zł

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość