Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 maja 2007, 10:23

Justynka to pewnie przez ta pogodę
ja też jestem jakby mnie przetrącili - nic mi się nie chce

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

15 maja 2007, 10:26

Dorota a mi sie plakac chce no i na dodatek moj m. mnie wkurzyl

[ Dodano: 2007-05-15, 10:28 ]
glupie chlopy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 maja 2007, 10:37

justysia30 dostałam tabelke rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój W tez mnie wczoraj nieżle wkurzył :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-15, 10:39 ]
Nasz wątek ożył co mnie bardzo cieszy :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko Natalki z Oskarkiem cos nie widać :ico_placzek:
Ja w tym tygodniu mam mało czasu bo ciągle mam dyzury-dziś ide na nocke ale będe starała sie zagladać jak tylko dam rade.
Tabelke postaram sie wstawić dzis jak zdąże a jak nie to na pewno jutro.
Na razie kończe bo wybieramy sie Adą na spacerek :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

15 maja 2007, 10:45

Justysiu mnie tez jak P. wkurzy to tak,ze nic mi sie nie chce. U nas to jest tak,ze on nie rozumie moich problemow. A w dodatku to len, dla niego w domu nigdy nie jest brudno, nie trzeba sprzatac, gotowac - ale jak taki dom wtedy by wygladal??? Uwaza,ze ja jestem pedantka i ze u mnie to choroba, a ja zwyczajnie lubie jak wszystko dopiete jest na ostatni guzik.
Tacy są mezczyzni...

Wiolka_28
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:30

15 maja 2007, 10:47

Hej dziewuszki. Strasznie dużo piszecie. Tak sobie poczytałam o studiach i też mi się przypomniał ten piękny okres. Ja miałam najlepszą grupę na całych studiach, nawet wykładowcy między sobą o nas rozmawiali. Wszędzie razem, a i na zajęciach można się było pośmiac. Ale najśmieszniejszą rzecz to ja wam teraz powiem. Otóż miałam na studiach takie dwie psiapsiółki, przez całe studia wszędzie razem na uczelni i poza nią. Jak studia się skończyły trochę się rozluźniły te kontakty, ale jakoś to było. A potem dowiedziałam się że jedna z tych psiapsiółek kupiła mieszkanie naprzeciw mnie!!!Mogę do niej do kuchni kamień wrzucic bez zbytniego wysiłku. No to się strasznie ucieszyłam. No się do niej od razu wprosiłam (jak jeszcze w ciąży byłam), no i od tamtej pory, ani razu do mnie nie przyszła, a Szymon prawie już ma prawie skończone 8 m-cy!. No i tak prawdę mówiąc to nie mam szczęścia do koleżanek, mąż mówi, że jestem po prostu taka wredna, że nikt mnie nie lubi.

Ja też mam wesele, tyle, że w czerwcu i mam problem innego rodzaju. Co ja na siebie włożę???? A doła to mam od wczoraj. bo zrobiło się ciepło, pomyślałam, że sobie jakieś 2 bluzki z krótkim rękawem kupię.No i owszen kupiłam 2, jedna L druga XL. I żadna nie pasuje, bo są za małe :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Justysia dlaczego masz doła?

[ Dodano: 2007-05-15, 10:50 ]
ivon pisze:Justysiu A w dodatku to len, dla niego w domu nigdy nie jest brudno, nie trzeba sprzatac, gotowac


Ivon Normalnie jakbym czytała o swoim mężu!

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 11:04

Justysiu co sie stało?
U nas jakos tez sie ostatnio zle dzieje.. tak bez przyczyny.. za mało sexu chyba ma, bo ostatnio same nocki wali i nie ma kiedy :-)

[ Dodano: 2007-05-15, 11:06 ]
Gabi mnie brzuch podczas okresu boli 100 % bardziej niz przed ciaza... mimo ze biore tabletki anty mam bolesne miesiaczki...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 11:11

Gabi zycze ci tego.... bo u nas ze spaniem sie popsuło.. idz odpocznij moze bedzie ci lepeij:)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 maja 2007, 11:21

oby ! jak spała zazwycza od 20- 5 to jest super... treaz pobudki o 3 i 6 .. troche ten sen ejst przerywany.. ony sie jej odmieniło.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

15 maja 2007, 11:21

Gabrysiuja przez dwa miesiace bralam tabletki antykoncepcyjne YASMIN - rewelacja, brzuch nie bolal, miesiaczki byly skape ale Ty karmisz piersia wiec nie mozesz ich zazywac. Teraz odstawilam na dwa miesiace i koszmar juz tydzien przed okresem. Cos mi sie wydaje Gabrysiu,ze chyba jednak skorzystasz z urlopu wychowawczego, coraz czesciej o tym myslisz. tym bardziej jak praca nie jest rewelacyjna.Emilka skorzysta na tym napewno. Jesli dochod na osobe w rodzinie nie przekracza 504zl to na wychowawczym placa matce 400zl.

Wiolka, czyli wiesz jaki to problem jak sie ma w domu lenia i balaganiarza. Musze Ci tez powiedziec, ze ja mimo iz waze mniej niz przed ciążą to tez mam problem bo z kolei wszystkie rzeczy, ktore mailam przed ciążą a najbardziej spodnie spadają ze mnie. A wymienic calą garderobe to za duzy wydatek - w tej kwestii akurat na P. nie moge narzekac bo moglabym chyba caly miesieczny budzet wydac na ubrania a on wcale by sie nie wkurzyl, jest bardziej rozrzutny niz ja.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

15 maja 2007, 11:21

Nareszccie Was doczytałam :-) Miałam dzień chorobowej przerwy, koszmarnie wczoraj się czułam. dzisiaj już trochę lepiej. chyba u na s też wirus panuje, bo wszyscy chorują :ico_olaboga:
Justysiu piękna tabelka :ico_brawa_01: dane dosłałam na PW. Nie dołujcie się tak kochane :588:
Też czasami doła łapię, szczególnie jak dłużej nie mam z kim pogadać. Przyjaciółkę jedyną mam kilkadziesiąt kilometrów od siebie. Jedynie z siostrami mogę poplotkować i jak się spotkamy wszystkie 4 to robimy to na maxa :ico_haha_02: Nasi mężowie to na rodzinnych imprezach nie chcą siadac między nami, bo mówią,że to im szkodzi na uszy :ico_haha_01: no i mój mężuś kochany często mnie z doła wyciąga :ico_brawa_01: niestety dzisiaj jedzie na szkolenie i 2 dni go nie będzie :ico_placzek:
za zębolka dla Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości