Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 maja 2007, 13:50

cześć

Wreszcie przeczytałam, wczoraj było naprawde gorąco, mały wstał o 3 w nocy i sobie gadał zasnął po godzinie i pobudka o 6, coraz lepiej :ico_haha_01: A ja od rana prasowałam zepsułam małemu nową bluzkę, najechałam żelazkiem na prasowanke nie ładnie to teraz wygląda a jeszcze w niej nie był, zdolna jestem :ico_haha_01:

Maritka- super, ze z dzidzią wszystko ok. sukienki extra najbardziej w tej czrno biłej mi się podobasz i w tej w grochy, śliczne

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA HUBCIA I DLA JOACHIMKA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

15 maja 2007, 13:59

NAJ NAJ NAJ dla Joachimka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Maritko jak już pisałam w mailu sukienki śliczne i podobają mi się te w paski i w grochy czy one są od H&M ? W nich super wyglądasz :-)
Chole no to zrobiłaś sobie spacerek.
Sosna ale numerek Zuzia odwaliła :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Kocica Hubcio nie zły śpioszek , że go burza nie obudziła :ico_haha_02:
No w czasie burzy to jeszcze, żeśmy nie probowali ale dzięki za pomysł Witaminka :-D może dzisiaj troszkę pogrzmi :diabel2:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 maja 2007, 14:06

Witaminka no to wykrakałaś :ico_oczko: u nas już czarne chmurki się zbierają i pewnie burza będzie.Uciekam do marudki mojej.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 maja 2007, 14:15

u ans też zaczyna grzmieć, ale ja jestem ZA, bo mozna ducha wyzionąć... czyli nocna burza z Piły przeszła teraz do Białegostoku, a z Zielonej Góry na Małopolskę? Mosob, JAgula a u Was...,.robię rozeznanie czy na wschód (Mosob) czy na zachód(Jagula) jest ta burza.... :-D
Jagódka, to ma sesje zdjęciowe :-D możemy popodziwiać ;-)

[ Dodano: 2007-05-15 ]
Zuza, ma taką rurę co jak sie ją to tak to tak przekręca to pod wpływem powietrza wydaje dźwięk, macha nią jak rycerz JEDI swoim gwiezdnym laserowym mieczem obijając wszystkie ściany, łóżeczko i zabawki dookoła, muszę to nakręcić :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 maja 2007, 14:22

Maritka, rób tabelkę i wpisuj która na jaką suknię głosowała ;) pamiętaj, że ja ne tę w grochy :-D

Sosna, Zuzia to jest artystka! :ico_szoking: A mój Jaś nic, ani pełzania ani siadania :ico_olaboga: A taki ruchliwy więc wszyscy mówili, że szybko zacznie siadać chodzić, a tu nici!

[ Dodano: 2007-05-15, 14:24 ]
burzy to ja się boję więc w burzę się tylko przytulam ze strachu

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

15 maja 2007, 14:42

do nas chyba też ciągną te błyskawice a mąłża nie ma :583: i nici z prubowania :589:
my chyba ząbka będziemy mieli na dniach :-D dziąsło się rozchodzi widzę małą szparke :-D a ślini się , że hej cały czas trrrrrrrrrrr trrrrrrrrrr albo bańki puszcza przecież jak tak dalej będzie to się mi odwodni :ico_haha_01:
Sosna :ico_smiechbig: z tym mieczem jak nakręcisz to psześlij :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 maja 2007, 15:00

JAgula, u nas jak się szparka pojawiła w dziąśle to tego samego dnia ząb się przebił!
Pewnie Jagódka jest grzeczna mimo tego wyżynania się ząbka? Dziewczynki ponoć dzielniejsze, a chłopaki histeryzują :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-15, 15:02 ]
JAk dziecko przekręca się tylko na jedną stronę to może to znaczyć, że coś jest nie tak? Mój Jaś tylkko na lewo się pzrefirguje :(

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 maja 2007, 15:04

kochane - dzsiękuję za wszystkie porady :-)

te które się Wam podobają kupiłam w Zarze, ta biała (Bartek wybrał :ico_noniewiem: i jemu w niej jestem naj naj hihi) jest z H&M - i w białej trochę głupio mi iść na ślub, w dodatku ona taka plażowa ;-)

Także, w tę sobotę wystąpię w grochach a w sierpniu na ślubie w tej "marynarskiej" jak ja to mówię :-D bo ona jest szersza i na większy brzuszek wejdzie :ico_haha_01:

dziękuję kochane jesteście cudne, tyle komplementów :ico_wstydzioch:

idę gotoać krupnik (po raz pierwszy) i robię małosolne :-D mniam mniam :-P

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 maja 2007, 15:07

po raz pierwszy gotowane najlepiej wychodzi, więc krupnik będzie palce lizać :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 maja 2007, 15:12

Witam
Buziaczki dla Joachimka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Marittka mi też ta w grochy się najbardziej podoba , a małosolne powiadasz, może będzie syneczek :ico_oczko:
ja dzisiaj załatwiałam sprawy urzędowe :ico_oczko: (nie lubię urzędów, a szczególnie coś załatwiać :-D ) i mam zasiłki łącznie 448 zł :ico_olaboga: , chyba zasponsoruję no nie wiem co spotkanie hmmmmmmmmmm
Jaś marudzi :ico_placzek:
gratulacje dla Zuzi :ico_brawa_01:
zmykam kończyć obiad

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość